Treść opublikowana przez sometimes
-
Gorące powietrze z climatronika u pasazerów z tyłu
W moim x5 mam już założony 3 mieszalnik. Auto było rozbebeszone przez ASO już 2 razy. Niestety dalej klimatyzacja tył żyje swoim życiem. Raz działa normalnie a raz grzeje na maxa. Czasem też na nogi z przodu potrafi włączyć ciepło bez powodu. Ostatnio mam tak, że przy ustawieniu na tył 19 leci chłodne, wszystko powyżej np 19,5 leci już gorące. W ASO nie ogarniają tego problemu zupełnie… to chyba po prostu taki gowniany wóz jest… Ps. Filtr też zmieniam regularnie co chwile i raz pomaga a raz nie 🫣
-
Obniżanie prawego lusterka
umówmy się... ustawianie przełącznika na lewo by obniżało się prawe lusterko i to jeszcze bez możliwości regulowania tego prawego lusterka to kpina. Zawsze specjaliści z BMW mogą podpatrzeć forda albo opla... to nie jest trudne i skomplikowane
-
G30_540i Power and Sound
- G30_540i Power and Sound
Wydech przy przelotowej 160 praktycznie nie slyszalny, dyskretny. Gdy chcesz grozny, glosny.... i te strzaly przy zmianie biegu!!! To warte kazdych pieniedzy :mrgreen:- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Miedzy 530 na pelnym wypasie a 540 na pelnym wypasie wyszlo roznicy ok 30 tysiecy. Jaki tu sens kupowac 530 i swapowac nowy woz na gwarancj na 540??? Zeby zaoszczedzic 1,5 tysiaca pln i wkur.... ac sie pewnie na siebie do konca uzytkowania a potem palowac sie przy odsprzedazy takiego mutanta i tlumaczyc wszystkim ze to jest super ? :lol:- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Ale ja mam tylko jeden woz.... drugi jest żony :)) jako drugi na pewno bym mial jakiegos malego wariata, ale na codzien wole jezdzic wygodnie- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Nie lubie malych, podskakujacych na drodze samochodow. Jezdzilem m2 i 3 i nie sa to dla mnie wygodne auta na codzien na dojazd do pracy czy wypad za miasto. Do zabawy super sprzety. Przed zakupem potestowalem kilka mniejszych modeli i zawsze z ulga przesiadalem sie do wiekszego. Po prostu male autka to nie moja bajka. Gdymym mila 20 lat na pewno bym wybral cos mniejszego gdyz wtedy inne rzeczy sprawialy mi w autach fun.- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Rocznie swoim autem nie przekraczam 10.000 wiec po 5-6 latach sprzedaje zwykle auto z przebiegiem ktory zadziwia nie jednego :) kilometry krecimy autem zony gdyz jest bardziej rodzinne- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Dla mnie szczerze mowiac to byl hit. Bo czy mam auto sierpien 2018 czy kwiecien 2019 nie ma znaczenia przy aucie nowym a rabat 27% przy 430.000pln mozna milo spozytkowac na inne przyjemnoci :) bo to nie 5pln :D nie wspomne ze zawsze lepiej 540 niz 530 :))- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Dokladnie tak jest. Nie jestem tu zadnym wyjatkiem- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Jesteś przepraszam za wyrażenie ,,zwykłym Kowalskim" który pierwszy raz wszedł z ulicy do salonu BMW czy stałym klientem , flota , korporacja czy coś w tym stylu ?? Klientem jestem zwyklym ale z polecenia. Obslugiwal mnie znajomy mojego przyjaciela wiec warunki byly od poczatku lepsze co nie zmienia faktu ze margines procentowy do znizek jest duzy- G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Na stock 540 2018 27% dostalem wiec sie nie zastanawialem zbyt dlugo choc przyszedlem po 530 2019 do produkcji z rabantem 18% :) - G30_540i Power and Sound
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.