Skocz do zawartości

sebek1992

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek1992

  1. Witam wszystkich. Temat rozwiązany u kolegi mcmt. Okazało się iż uszkodzony byl światłowód oraz most w jednostce ccc. Szybka i fachowa obsługa . Krótko mówiąc POLECAM. P.S. Dodatkowo została naprawiona skrzynia biegów. Pełen profesjonalizm :)
  2. sebek1992 odpowiedział(a) na sebek1992 temat w E60, E61
    Ja będę miał swój środek. Mogą być inne mocowania do boczków ?
  3. sebek1992 opublikował(a) temat w E60, E61
    Witam. Mam uszkodzone drzwi w moim e61 auto z roku 2006 wiec przedlift. Pomyślałem żeby zamiast malować i płacić za naprawy wgnieceń kupię nowe ( używane ) w tym samym kolorze. Znalazłem fajne ogłoszenie na alledrogo ale sprzedający opisuje ze drzwi z wersji lci. Wersje z liftu się różnią ?
  4. Po dopięciu wszystkich kabli od tcu powinien dźwięk wrócić ? Ale przecież światłowód bez założenia pętli będzie pokazywał błąd i tez dzięki nie będzie
  5. Jakbyś mógł sprawdzić czy doszła do Ciebie wiadomość bo nie jestem pewny czy się wysłało.
  6. Poszło pw
  7. Witam. Odświeżam temat. Po tamtych problemach z brakiem dźwięku miałem spokój do wczoraj wszystko pięknie chodziło. Nawet długie trasy po kilka godzin. Lecz wczoraj znowu zobaczyłem komunikat sos i dźwięk zanikł. Ale tym razem moduł tcu w bagażniku był bardzo ciepły. Wiec obstawiam przegrzanie. Jakieś serwisy które się tym zajmują ? Czy szukać używki ?
  8. Witam. Poszukuje w okolicy poznania lakiernika, blacharza. Mam w e61 do pomalowania kilka elementów i do wyciagnięcia kilka wgniotek. Moze ktoś polecić zaufanego lakiernika ?
  9. Witam. Podpinam się pod temat. Jaki dokładnie interface ipod musiał bym kupić by uzyskać efekt dysku? Mógł by ktoś podać jakiś link ?
  10. Da się to jakoś sprawdzić czy jest zepsute czy tylko wymiana ?
  11. Jednostka ccc tzn ?
  12. Tak dokładnie ten moduł odłączyłem ze wszystkich kabli i dźwięk nie wrócił. Chyba ze odpiąć go jak wszystko działa i zobaczyć czy znowu nie przejdzie w ten tryb sos?
  13. Moduł odłączony i bez różnicy nadal błąd sos i brak dźwięku. A z tego co dotykałem moduł wydawał się praktycznie zimny. Zauważyłem ze jak wyskoczy błąd sos to auto nie widzi zmieniarki. Tcu musiało być wymieniane bo jest opisane markerem e60 2008 lift. A ja mam auto przed liftem. Proszę o pomoc.
  14. Przed chwila jechałem samochodem dotykałem ten moduł i jest zimny a radio nie gra
  15. Rozumiem. Sorki jestem świeży w tych tematach. A za co dokladnie jest odpowiedzialny ten moduł ?
  16. A powiedz mi jak odpalę auto bez tego modułu to będzie jeszcze gorzej prawda ?
  17. Dodatkowo dzisiaj zacięła mi się płyta od nawigacji.. może to jest problemem ?
  18. Witam. Wczoraj podczas jazdy znikły mi wszystkie dźwięki ( radio cd pdc komputer pokładowy ) a po chwili wyskoczył mi błąd sos połączenia ograniczone. Po zakończeniu jazdy i przejściu auta w stan uśpiony dźwięki po odpaleniu na nowo słychać. Po ok 30 minutach jazdy po zgaszeniu auta i odpaleniu radio pracuje tylko chwile potem znowu cisza. Auto e61 2006r duża navi, nagłośnienie L7.
  19. Witam. Mogę prosić o rozkodowanie Vin WBANJ91010CR70652

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.