Treść opublikowana przez Terapeuta
-
E90 felgi ET
Tarcia unikne czy jest możliwość, że przyskrobie kapcia? :D I jeszcze dopytam, będę dużo jeździł w trasach zimą więc lepiej szukać rozmiaru 225/45 r17 czy jakies 205/55r16 albo np. 225/50r16?
-
E90 felgi ET
Witam. Pany szukam jakis fajnych zimówek do mojej e90 2006r i znalazłem w okolicy takie koła z Z4: 8Jx17 H2 ET 29 https://www.olx.pl/oferta/oryginalne-kola-felgi-zimowe-bmw-225-45-r17-z4-e90-e91-insignia-CID5-IDB5YL0.html Co myślicie jak bedzie siedziało?
-
Jaka kierownica e39 polift serducho
U mnie, przedlift: S710A M sports steering wheel, multifunction Dzięki, widocznie na rynku jest więcej przeróbek na multifunkcje niż myślałem
-
Jaka kierownica e39 polift serducho
A jak wygląda oznaczenie multifunkcji w e39 w vinie, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Sprawdzałem też vin innych e39 z założoną multifunkcją i mimo tego nie widziałem żeby była ona oznaczona w vin, tylko napisane po prostu " M Leather Steering Wheel" albo " Sport Leather Steering Wheel". Proszę o rozjaśnienie tematu :mad2:
-
Jaka kierownica e39 polift serducho
A co z multifunkcją? Mogę się dowiedzieć czy miałem ją założoną w inny sposób niż ściąganie aktualnej kiery i sprawdzenie okablowania?
-
Jaka kierownica e39 polift serducho
Witam. Obserwowałem stare tematy na ten temat w innych tematach, forach, ale obrazki dawno wygasły więc tworzę nowy: Pragnę przywrócić moją kierownicę do pierwotnej, gdyż przy zakupie sprzedający wymienił ją na zwykłą bez multifunkcji i zastanawiam się czy moja pierwotna jak wyszła z fabryki była z multifunkcją czy bez. Wg vinu powinna tam być " S710A M Leather Steering Wheel" czyli dwunabojowe serducho prawda? Na co zwrócić uwagę przy zakupie kiery w moim przypadku? rok produkcji mojego e39 polift to: 2000-05-08. Dziękuję za odp Reszta vinu: Type 520I (EUR) Series E39 (5 Series) Body Type LIM Steering Left Hand Drive Engine M54 Displacement 2.20 Power 125kw / 170hp Drive HECK Transmission Manual Colour ROYALROT METALLIC (390) Upholstery STANDARDLEDERBEIGE E36 SANDBEIGE E (O7SN) Editions And Packages S710A M Leather Steering Wheel Comfort And Interior Equipment S403A Glass Roof Electrical S416A Roller Sun Vizor Rear Lateral S423A Floor Mats Velours S428A Warning Triangle And First Aid Kit S441A Smoker Package S459A Seat Adjuster Electric With Memory S464A Ski Bag S494A Seat Heating Driverpassenger Multimedia S609A Navigation System Professional S677A HiFi System Professional DSP Driver Assistance And Lightning S508A Park Distance Control PDC S534A Automatic Air Conditioning S520A Fog Lights S548A Kilometercalibrated Speedometer Wheels And Drive S210A Dynamic Stability Control S235A Towing Hitch Detachable S261A Side Airbags For Rear Passengers S265A Tyre Pressure Control TPC Environment And Safety S361A BMW LA Wheel Parallel Spoke 82 S863A Retailer Directory Europe S879A Onboard Vehicle Literature German S851A Language Version German Individual Equipment S773A Fine Wood Trim Other Equipment L801A National Version Germany S902A General Special Inspection S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL S991A Preproduction Management - Code Description Interface Description EPC S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Sunblind Rear S555A BORDCOMPUTER Onboard Computer V With Remote Control S602A BORDMON - S415A - S555A - S602A
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A co powiecie o tej pomijając nerki, znaczek "M" na klapie i oświetlenie? :lol: https://www.olx.pl/oferta/bmw-e39-528-i-CID5-IDyPtQE.html Długo stoi Vehicle Information Type Value VIN WBADM51010GS06580 Prod. Date 2000-04-04 Service History !! CHECK HISTORY !! Type 528I (EUR) Series E39 (5 Series) Body Type LIM Steering Left Hand Drive Engine M52TU Displacement 2.80 Power 142kw / 193hp Drive HECK Transmission Manual Colour COSMOSSCHWARZ METALLIC (303) Upholstery STANDARDLEDERSCHWARZ (N6SW) Check mileage http://www.auto-records.com Editions And Packages S704A M Sports Suspension S710A M Leather Steering Wheel Comfort And Interior Equipment S403A Glass Roof Electrical S423A Floor Mats Velours S428A Warning Triangle And First Aid Kit S430A Interioroutside Mirror With Auto Dip S438A Fine Wood Trim S441A Smoker Package S456A Comfort Seat With Memory S469A Integrated Child Seats S494A Seat Heating Driverpassenger Multimedia S609A Navigation System Professional S620A Voice Control S629A Car Telephone GSM W Card Reader Front S672A CD Changer For 6 CDs Driver Assistance And Lightning S500A Headlight WipewashIntensive Cleaning S508A Park Distance Control PDC S522A Xenon Light S534A Automatic Air Conditioning S536A Auxiliary Heating S520A Fog Lights S548A Kilometercalibrated Speedometer Wheels And Drive S210A Dynamic Stability Control S261A Side Airbags For Rear Passengers S283A BMW LA Wheel BMW Styling II Environment And Safety S320A Deleted Model Lettering S358A Climate Comfort Windscreen S863A Retailer Directory Europe S879A Onboard Vehicle Literature German S851A Language Version German Other Equipment L801A National Version Germany S970A Business Package S980A Exclusive Package - Code Description Interface Description EPC S431A INNENSPIEGELAUTOMATISCH ABBLENDEND Interior Mirror With Automaticdip S459A SITZVERSTELLUNG ELEKTRMIT MEMORY Seat Adjuster Electric With - S431A - S459A - S473A - S488A - S540A - S555A - S602A - S694A
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Panownie jak to jest, że gościu pisze, że do opłat i "około 1300 zł"? To na ile oni go wycenią do akcyzy? 7300 zł czy coś źle myśle :?: :?: :?:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Samochód z 2000 roku, luty. W vinie wszystko sie zgadza z wyposażenia, nie widze nic podejrzanego. Sprzedawca mówi, że w samochodzie wszystko jest ok. Zastanawia mnie czemu tak długo stoi :?: chyba się dowiem jak pojadę albo i sie nie dowiem :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bardzo-ladna-pelny-m-pakiet-2-8-i-moc-193-km-oplacony-szwajcaria-ID6BRFEb.html Jeżdżę całe życie w manualu i nie wiem co myśleć o automatycznej skrzyni biegów w tym temacie, słyszałem że jak już się kupuje automat to tylko od poufnego źródła itp itd jakie są wasze doświadczenia i co sądzicie o automacie w benzynce
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zazdroszcze :lol:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
nie 2.3 170 km tylko on ma pojemnosc 2.5l . Jak się pojawia jakaś dobra bmka, to szybko schodzi. Jeśli stoi długo nie należy skreślać z góry, ale może to być jakimś sygnałem i to zależy co jest w ogłoszeniu - może za wysoka cena, może gdzieś ukrył ślady po stłuczce, które osoby na żywo oglądający samochód wykrywali, może sprzedawca mało rozmówny itd Jak będziesz się decydował na M54 to poszukaj sposoby na forum na wykrycie czy samochód dużo bierze oleju (jeśli takie wgl są :?: )
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
M54 są innej konstrukcji. 525i jest tylko w wersji M54 i ma 192 KM a 523i tylko w wersji M52 i ma 170 KM. Nie ma m52 z pojemnością 2,5l innego niż 523i. Nie wiem o jakich bolączkach mowa, ale jeśli chodzi o silnik to większość preferuje M52. Znajdziesz w tych pieniądzach coś fajnego, ale nie jest to łatwa misja. Większość to szroty mniejsze lub większe, a jeśli już jakiś lepszy egzemplarz to cena dość wysoka. Trzeba polować i tyle
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
M54 cofnij parę stron wstecz - M54 są trochę gorszej konstrukcji (głównie chodzi o pierścienie), ogólnie zależy od egzemplarza, wg niektórych zużywanie 0,5-0,7l /1000km to "norma" a wg mnie to klapa (takie są moje odczucia po przejściu z silnika M52 na M54). Co do wyglądu - to nie powinno Cię przekonywać na stronę polifta, bo to złudne. Może polifty są trochę ładniejsze, od poliftów, ale zapewniam Cię, że ładny przedlift będzie zwracał uwagę bardziej niż polift. Gdybym ja miał drugi raz wybierać to nigdy już bym nie kupił M54 - chyba, że z zaufanego źródła. Co do tych 2 egzemplarzy - bardzo ładnie wypucowane i domyte do sprzedaży - czarna: - przednie kierunki powinny być żółte - więc tu pytanie - czemu zostały wymienione? Zapytaj o VIN i zobacz czy były xenony - wydaje mi się że zderzak zbytnio niespasowany przy prawym rogu? - może przeczulica, ale na żywo warto by sie temu przyjrzeć A w srebrnej wydaje mi się, że kolor gałki zmiany biegów różni się od reszty listew. Dużego rozbiegu nie ma, bo widze że to od 1 handlarza. A tym co on pisze w tych opisach - bardzo rzadkie unikatowe wyposażenie pierdu pierdu itd, to się tym nie sugeruj, bo to w sumie takie normalne wyposażenie :lol: Na takie samochody trzeba uważać, bo są zazwyczaj mocno odpicowane przez handlarzy do sprzedaży, więc warto się zastanowić czy nie lepiej kupić trochę zakurzony od prywaciarza i wiedzieć na czym się stoi - czy coś takiego? Nie mówię, że zawsze tak jest, ale to moje zdanie. Licz się z tym, że i tak na start trzeba trochę kasy na blat wyłożyć
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie poda Ci bo to jakiś składak i z VINu za dużo byś się dowiedział. Nie ma ksenonów, Mpak pewnie dokładany, Kierownica nie m-pakowa, Zegary małe, MID duży (to może nawet ok jak CD53 dołożone). Uszczelka na drzwiach ma z 350 tyś km, albo jakiegoś właścicela co lubił się o słupek ocierać, może jakiś kark bo fura pod dyskotekę zrobiona, wszędzie m-ki i wywalony tłumik :D Z resztą sam opis dużo mówi o sprzedawcy: Jeszcze parę lat to E39 będą sprzedawać jako przedliftowe E60 :duh: Dzięki za Twoje spostrzeżenia. Gościu faktycznie nie podał VINu, przez telefon powiedział, że to 2000 rok, grubość lakieru inna tylko na błotniku, do zrobienia tylko wymiana oleju :lol: , ilości poprzednich właścicieli też nie pamiętał :/ Nie wywarło to na mnie dużego wrażenia, raczej szkoda jechać ponad 0.5 tysiąca km żeby oglądnąć. Przedni zderzak faktycznie - brakuje "przedziałka" we wlocie między przeciwmgielnymi. Dziękuję za wasze komentarze, mam mieszane myśli odnośnie tego samochodu. Będę obserwował dalej, zależy mi na silniku m52, najlepiej M52B25TU, będę szukał u niemca, chociaż zapewne się naczekam na w miare zadbany egzemplarz.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie to, żebym się znał, ale w takich sytuacjach VIN prawdę Ci powie co tam siedzi. Wiem o tym, czekam na wiad o sprzedawcy. Jakieś konkretniejsze odpowiedzi poprosze :duh:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Witam. Co powiecie o tej betty: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-m-pakiet-lift-m-ID6BvW7P.html - może ktoś z was był oglądał? Rocznik 2001, ale silnik 2,5 170KM wnioskuje zatem, że to może być M52B25TU ale co robi w bmw polft z 2001 roku? Może jednak sprzedawcy się pomyliło Interesuję się też taką z DE: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=272628414&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=18&maxPrice=3750&minPrice=3600&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&fnai=next&searchId=f3d99e8b-28a0-368a-ee9e-a12d7d4c0b5a i paroma innymi - mieliście do czynienia z podobnymi niemcami?
-
BMW 520i E39 drgania oraz dlawienie
Czerlun i jak? Interface hula, jak wyniki?
-
BMW 520i E39 drgania oraz dlawienie
Dołączam się do pytania - jakiego porządnego interface'a polecicie? Może jakaś inpa z ebaya? Podajcie jakieś konkrety
-
M-pakiet w E39
Odświeżę stary temat - szykuję się do zakupu przedlifotowego E39 z M pakiem, ale niechcę się nadziać, bo wiem że to dość śliski temat z takimi modelami. I teraz mam parę pytań: 1. Od kiedy wprowadzono możliwość zakupu salonowego e39 w M pakiecie? 2. Czy na przestrzeni lat, wyposażenie Mpaka się zmieniło? (np. czy jest różnica w Mpaku między poliftem a przedliftem)? 3. Z tego co czytam rozumiem, że gdy ktoś brał z salonu e39 to mógł je zakupić w pełnym mpaku albo np. z samymi zderzakami w mpaku, a reszta standard??? Z góry dziękuję za odp