Treść opublikowana przez zenek123
-
Problem z prowadzeniem BMW E36 320
Witam, Mam ten sam problem troche spraw poprawila sie po zmianie opon z 195/65 r15 na 205/55 ZR 16. Podejrzewam ze moze to byc cos z maglownica luzy ktore sa nie wyczuwalne a powoduja plywanie auta. Pozdr.
-
Wymiana amorów - przód
Jezeli to jest trudna sprawa to nic juz sam w aucie nie zrobisz.
-
Wymiana amorów - przód
15 zl za szt. chyba zartujesz
-
Wymiana amorów - przód
Witam, Chcialbym wymienic amory z przodu, moze mi ktos powiedziec jak sie za to zabrac, ma 318 z 94 r w sedanie. Sciagacz mozna zrobic samemu? Pozdr i dzieki za info
-
Wycieki oleju
Witam, Mam 318i w gazie, jestem osoba która lubi miec w aucie wszystko sprawne. Niestety cigale borykam sie z wyciekami oleju. Macie jakies pomysly jak sobie z tym poradzic i czemu sie tak dzieje zrobilem juz uszczelke pod pokrywa zaworow pod kolektorem,misa, uszczelke pod glowica pod podstawa filtra paliwa i teraz patrze ze ze skrzynia sie "poci" i jakby znowu z misy uciekalo. Silnika nie przegrzewam uklad chlodzenia sprawny. Dziekuje za wszelkie sensowne rady. Pozdr
-
Mam brzydką bejce-jak to upiekszyc-jakies porady proszę:)
Zobacz jak wygladalo moje auto przed i po, masz na dole w linku
-
chyba przeklne dzien kiedy kupiłem BMW!
Naprawde koledzy maja racje, nie zmieniaj bo jak zle trafisz to bedzisz musial dolozyc jeszcze wiecej.
-
Tarcze i klocki ATE
Witam ponownie, Hamulce dalej piszcza przejechalem 400 km od wymiany. Teraz hamulec lapie wogole jakos nisko, nie ma delikatnego hamowania, trzeba mocno nacsnac pedal. Co to moze byc? Pozdr.
-
Tarcze i klocki ATE
Mechanik wymieniał.
-
Tarcze i klocki ATE
Tez myslalem ze moze to kwestia dotarcia, ale znajomy stwierdzil ze nie ma takiej opcji. Pozdr.
-
Tarcze i klocki ATE
Witam, Wymienilem tarcze i klocki z przodu w samochodzie. Po tym zabiegu hamulce sa super, reaguja nawet po malym nacisnieciu hamulca. Niestety jak sie rozgrzeja to piszcza. Najlepsze jest to ze nie piszcza zawsze. 2 razy zapiszcza potem 1 nie itp. Nie ma reguly. Ma ktos jakies pomysly co to moze byc? KLOCKI + TARCZE ATE
-
Miękki przód w BMW E36 320 Sedan
Witam, A jak tuleje na wahaczach? Nie ma problemow z maglownica? Pozdr.
-
320d czy 330d???
Przepraszam, nie doczytalem napisalem spalanie z e39.
-
320d czy 330d???
Jak jezdzisz duzo tras to wez 330d. Lepszy moment obrotowy, jak trzeba to rowno sie zwija, w miescie zamyka sie w 9-10 litrach, trasa 7-9. Pozdr,
-
Nieustanny problem
Mysle ze jakby byla krzywa to wyszloby to na geometrii. No i przy malych predkosciach nie ma problemu.
-
Nieustanny problem
Witam, Mam bmw e36 z 94r. Problem polega na tym ze samochod nie daje m frajdy z jazdy poniewaz caly czas musze miec rece n akierownicy i kontrowac w lewo i prawo aby utrzymac pozadany kierunek jazdy. Bylem sprawdzic zawieszenie i niby jest wszystko ok. Zastanawiam sie czy wplyw na to moga miec opony, rozmiar r15 195/65. Zbieznosc mam rowniez ustawiona. Czytalem forum i dowiedzialem sie duzo ale konkretnej odpowiedzi na takie pytanie nie ma. Pozdr i dzieki za info
- Demontaz
- Demontaz
- Demontaz
-
Gaz w e36
Witam, Gazownik powiedzial ze czujnik jest ok. Twierdzi ze pompa wody "nie przepycha cieplej wody dalej stad tak pozno wrzuca gaz". Pomyslalem ze silnik by sie zagrzal w takiej sytuacji, wiec ciezko mi powiedziec. Gaz wrzucal mi na poczatku najpozniej jak kreska od wody byla w pionie, ale teraz potrafi jechac od"pionu" jeszcze z 5 km. Czasami zdarza sie ze wlaczy gaz normalnie. Wracajac do kuchenek gazowych. Jak jade do 100 km/h to pali mi 8 litrow wiec mysle ze dobra ta kuchenka. P.S. Skonczcie z tymi stereotypami z bmw i gazem. Jak bede mial bete za 100 tys to nie wrzuce do niej gazu bo bedzie mnie stac, zeby jezdzic na benzynie. Wiekszosc z nas ma samochody do 20 tys.
- Gaz w e36
-
318TDS spalanie srednie ok 10l ON na 100km???? Dlaczego??
:nienie: Nie w E36 Zimówki 185/65/15 ew. 205/60/15 :wink: Tak zaleca producent :D Czemu roznica centymetra ma takie znaczenie?
-
Gaz w e36
Kolego Krispl nie wiem jaka ty masz sekwencje, ale na wszystkich ktorych ja jezdzilem gaz przelacza sie automatycznie i obroty nie maja tu nic do gadania. to nie jest II generacja. Temperatura ustawiona komputerowo i gaz musi sie zalaczyc, jezeli nie to cos jest nie tak, u mnie bylo wszystko ok, a teraz cos padlo i chcialbym sie na tym forum dowiedziec co. Pozdr
-
Gaz w e36
No wlasnie nie na temat :evil:, ale odpowiem, ogolnie jestem zadowolony bo przy normalnej jezdzie na trasie pali mi od 8-9 litrow komplet ludzi, zadnych problemow oprocz wyzej wymienionego nie mam a jakiej firmy to nie wiem nawet. Pozdr
-
Gaz w e36
Witam, Mam sekwencje w mojej e36. Zdarza mi sie ze gaz wlacza sie normalnie przy 35 stopniach, a nie raz jade 10 km i dopiero wrzuci chociaz wskazowka od temperatury po 5 km juz stoi w pionie. Czy wie ktos co to moze byc? Pozdr, Bardzo dziekuje za odpowiedz