Treść opublikowana przez Mateuszhaker13
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Tu mam jak pracuje na benzynie i na gazie
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Ok, po pracy to zrobię a te linki Ci nie dIalaja co wczesniej wrzuciłem ?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
tutaj na benzynie http://uploadfile.pl/pokaz/1756225---be2i.html http://uploadfile.pl/pokaz/1756226---mwrn.html a tu na gazie http://uploadfile.pl/pokaz/1756229---ikrs.html http://uploadfile.pl/pokaz/1756228---uzli.html tylko musisz pobrac
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Coś tam nagrałem a jak ci to wysłać?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
https://zapodaj.net/46b1276a36c1f.jpg.html. Jeszcze w pamięci Shadow coś takiego
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Są takie błędy jeszcze dziś sprawdziłem https://zapodaj.net/a799866fe7156.jpg.html
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Czyli co, ten mój działa, ale nie w stu procentach?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Nie, meyla
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Witam, sprawa wygląda tak, czujnik wymieniony błąd zniknął, lepiej przyspiesza, lepsza reakcja na gaz, to z tych dobrych rzeczy natomiast z tych złych to strasznie faluja obroty, gaśnie, potrzebuję jakiejś rady, może ktoś z was miał podobny problem?
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Dziękuję
-
Czujnik wydechowy walka rozrządu
Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie znajduje się czujnik wydechowy walka rozrządu, czy dużo jest z tym pracy aby go wymienić, z góry zilnika widać jeden z kablem, ale to chyba ssacy
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ale to pewne, że to wydechowy a nie ssący?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Czyli prawdopodobnie do wymiany?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam, pojawia się taki błąd, nie można go skasować, dodam że strasznie faluja obroty, proszę o pomoc. Link do zdjęcia bledu: https://zapodaj.net/f31f4c7b7a262.jpg.html
-
E46 podłączenie wzmacniacza
Witam, chciałem zamontować u siebie tube że wzmacniaczem, jak się okazało w moim oryginalnym radio nie ma wyjść, czy jest możliwość jakoś to podłączyć, dodam, że w aucie jest zmieniarką cd. Auto e46 coupe 2001 rok 2,5 ci.
-
325ci problem z temp. Silnika
Ok a który termostat jest za to odpowiedzialny, główny? Dodam jeszcze, że po założeniu gazu musiałem sporo dolewac na początku przez jaki czas.
-
325ci problem z temp. Silnika
Witam, mój problem polega na niedogrzanym silniku, swoją tezę opieram na doświadczeniach, które dziś przeprowadziłem. Dziś przy temperaturze 6 stopni C na dworzu po przejechaniu 17 km, jazda ponad 100km/h, silnik uzyskał temperaturę 76 stopni według wskazań na kompie, wskazówka nie była w pionie, brakowało minimalnie do pionu. Wieczorem kiedy silnik się wystudził, odpaliłem auto i na wolnych obrotach sprawdzałem co się będzie dzialo, a więc tak: przy temperaturze 74 st. C zaczęła robić się gorąca chłodnica, dolny wąż jakieś 1-2 minuty później, a wskazówka pokazywała pion. Postanowiłem się przejechać na zewnątrz było wtedy 3 st. C, kiedy ruszyłem i uzyskałem prędkość powyżej 40 km/h temperatura zaczęła gwałtownie spadać po chwili było już 60 stopni, po 5 kilometrach temperatura utrzymywała się w granicach 65 st. C a wąż dolny stał się dużo chłodniejszy od górnego, temperatura na postoju jakieś 2 minuty wzrosła do 73, a wąż dolny był już ciepły.dodam, że występuje żółta maź na korku i bagnecie, ubywa płynu jakieś 50 ml na 1000 km, obroty potrafią falowac na postoju na światłach lub gdy jadę na wstecznym po dodaniu gazu przestaje. Proszę o jakieś porady odnośnie mojej sprawy. Bmw e46 325 ci z półroczna instalacja gazową na której przejechane mam około 20 tys. Km