Witam wszystkich mam problem z tempomatem. A mianowicie założyłem tempomat do swojego e46 m43 1.9B włożyłem silniczek krokowy,sterownik tempomatu,czujnik pedału sprzęgła dorobiłem wiązke I wszystko wydawało by się fajnie i że będzie wszystko działać. Wciskam guzik od aktywowania tempomatu zapala się zielona kontrolka (czuli coś już działa) rozpędzam się do 50km/h I wciskam + by samochód sam utrzymywał prędkość i niestety 0 reakcji tempomat się nie załącza choć kontrolka się świeci. Coś mogłem zrobić nie tak? W czym może być problem?