Skocz do zawartości

Wojti77

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojti77

  1. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Ta wersja mam wrażenie, że działa najlepiej ze wszystkich 4.2x. Nie tak szybko jak np. 4.15.16, której używam najczęściej, ale i tak jest sporo lepiej niż starsze wersje 4.2x Dokładnie tak, sam testowałem kolejny raz przed chwila, byłem zaskoczony bardzo pozytywnie :)
  2. jakby ktoś zainteresowany, pojawiły się mapy ROAD EUROPE EVO 2020-3 http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+EVO+2020-3
  3. jakby ktos potrzebował, pojawiły się mapy ROAD EUROPE EVO 2020-3 http://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+EVO+2020-3 a tu link MEGA, troszkę szybsze serwery https://mega.nz/folder/v2gSBIpS#OQzUKHioXCwsss9BoVOTdw
  4. :cool2: sprawdzę Ja sprawdziłem działa
  5. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Pisz pw, ogarniemy problem zdalnie przez team viewer
  6. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    A tu nowa ista 4.25.20 dostepna na serwerze mega Narazie wersja EN https://mega.nz/folder/Tig1GKaQ#eKai1nKbHTh4XlmddpDmjA
  7. Idzie esysem wlaczyc to i można wylaczyc :)
  8. to tez by mi sie przydało w gdzie to zmienić w f46. Esys mam. pozdrawiam Łukasz Dawaj pw to zrobimy
  9. Masz cic-mid, a mapy jakie masz sa w wersji 2014 rok. Takie mapy potrzebujesz https://mega.nz/folder/e2hVWKAC#nQT7DO7Ooz0A4uCHXWjDGA Jak chesz kod fsc pisz pw, zrobimy
  10. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Cos zle ustawiłeś, stara wersja wogole jie powinna się pojawiać. Trzeba było całkiem stara wyrzucic, zbyt duże różnice. Trzena rejestry zmienic, jezyk pl dopisać w rejestr,
  11. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    coś masz nie tak z instalacja skoro się zawiesza. Choc jak używasz 4.15 to czemu piszesz o czymś co nie wiesz. Ja używam 4.24.30, nie widzę żadnych problemow. Na pewno fajne jest widoczność certyfikatów w tej wersji, jak kto się bawi w kodowanie esys, a warto to bardzo przydatne. A mając iste, czasem są błędy kodowania i zęby naprawić SDP się przydaje. Zresztż SDP to podstawa dla esys wieć jak dla mnie niezbędna :)
  12. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    !@#123!@# i jak wszystko ok, działa? Siemka osobiście z braku czasu dopiero teraz biorę się za instalacje. podrzucił bys jakas instrukcje ? Co jesli mam działająca wersje 4.0.1 mam ja usunąć i od nowa instalować? czy podmieniać tam pliki? wcześniej do instalacji wersji 4.0.1 mialem taka instrukcje Instalacja " wejdź do folderu, do którego wypakowałeś wcześniej pobrane pliki i zainstaluj kolejno wszystkie programy z folderu “Pre-Install” (niektóre z nich mogą nie zainstalować się – nie przejmuj się tym i kontunuj); w następnym kroku skopiuj folder “Rheingold” wraz z zawartością do lokalizacji C:\Program Files (x86); przejdź do lokalizacji C:\Program Files (x86)\Rheingold\TesterGUI\bin\Release; kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę IstaGUI > Właściwości > Zgodność i zaznacz ptaszka przy pozycji “Uruchom ten program jako administrator”; w tym samym oknie kliknij “uruchom ten program w trybie zgodności z”. W rozwijanej liście zostaw domyślna wartość, którą zaproponował system Windows. Zatwierdź zmiany przyciskiem Zastosuj a następnie Ok; kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonkę IstaGUI > Wyślij do > Utwórz skrót na pulpicie; zmień nazwę utworzonemu skrótowi na “ISTA”; uruchom program ISTA utworzonym skrótem i przebrnij przez proces instalacji. Gdy program poprosi o licencję, przejdź do wypakowanych na początku plików, otwórz plik IstaLicense.txt i skopiuj z niej zawartość do okna instalacji; w trakcie instalacji program spyta o numer “ISIS” – wpisz w to pole cyfrę 1 i kliknij przycisk Finish. Po tym program może poinformować o problemie lecz po zaakceptowaniu wszystko będzie działało prawidłowo; zrestartuj komputer; " z tej wersji nowej widze ze posiada duzo plikow do wypakowania (SDP 4.24.13,SQLiteDBs, BLP 4.24.12) trzeba wszystko wypakować i przenieść do głównego folderu Rheingold ? rozpakuj wszystko i zgłoś sie PW, pomogę zdalnie przez team viewer. Możesz rozpakować na dysku zewnętrznym, na D itp. Nie ma obowiązku instalacji na dysku C
  13. za się to zakodować, u mnie otwiera i zamyka ze słupka A, ale tez otwiera i zamyka z pilota po jednokrotnym przyciśnięciu przycisku. Dla mnie przydatny bajer :)
  14. Ja ta mape wgrałem w maju, zakładam że bmw troszke wcześniej pracowało na tym updatem. Patrz pod tym kątem czy droga powinna być widoczna czy nie. Pojawi się niedlugo nowy update, napewno s1 tez będzie
  15. Sformatuj na fat32 Niestety exFAT i FAT32 na moim dysku nadal nie działał. Udało się za pomocą mniejszego pendrive 8GB, który był widoczny dla auta - na 5 razy, za każdym razem z innym folderem:) Wszystko śmiga. Wazne ze się udało:)
  16. Wypakowac do czystego pendrive fat32 Bedzie 5 folderow i kilka plikow luzem, żadnych nad folderow Jak potrzebujesz fsc kod, o czym moze nie masz jeszcze świadomości pisz pw Bardziej mi chodzi co pobrać stąd, bo co nie pobieram i próbuje rozpakować to jakaś lipa wychodzi. https://mega.nz/folder/HM5hDISB#g8LefLSErLS2l_W39rAeuw next east https://mega.nz/folder/Xr4FWYIC#8Dy7Dmdcm1j8dbuBTe_i_A next west https://mega.nz/folder/u3p3ha4I#v9ACkc6-hGYjZ3x8DXIEtg napewno dobre linki
  17. Wypakowac do czystego pendrive fat32 Bedzie 5 folderow i kilka plikow luzem, żadnych nad folderow Jak potrzebujesz fsc kod, o czym moze nie masz jeszcze świadomości pisz pw
  18. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    !@#123!@# i jak wszystko ok, działa?
  19. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Wyzej masz kega 4.24.12. Do tej wersji mozna podlaczyc pl 4.21.12 5Euro I masz wszystkonu siebie na dysku, na chomiku 150 gb za 25 zl nie pobierzesz ok dzięki kolego czyli pobieram https://mega.nz/folder/anZhWSjI#otGs_BYHFOS-HyU1P6h9Og a podeślesz linka do bazy pl ,moge prości do cb kontakt albo jakas skrócana instrukcje instalacji :D prosz bardzo, https://mega.nz/file/quZhACQI#IqfK_edrNoiXyDjME5e4QjQ6C7yjWPrLCTXVlvkeVt0
  20. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Wyzej masz kega 4.24.12. Do tej wersji mozna podlaczyc pl 4.21.12 5Euro I masz wszystkonu siebie na dysku, na chomiku 150 gb za 25 zl nie pobierzesz
  21. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    a taki jest podział pomiędzy ISTA D (seria F, G, I) a ISTA P (seria E) - wyciąg z opisu najnowszej ISTY ISTA D F001 (F0x, RR4, RR5, RR6) F010 (F06, F1x) F020 (F2x, F3x, F80, F82, F83, F87) F025 (F15, F16, F25, F26, F85, F86) F056 (F39, F4x, F5x, F6x) S15A (G01, G02, G1x, G3x, RR1x, RR31, F90, F97, F98) S15C (G08, G38) S18A (G05, G06, G07, G14, G15, G16, G20, G21, G22, G28, G29, F40, F44, F91, F92, F93, F95, F96) I001 (I01, I12, I15) RR21 (RR21, RR22) ISTA-P E065 (E65, E66) E060 (E60, E61, E63, E64) E070 (E70, E71, E72) E89x (E81, E82, E84, E87, E88, E89, E90, E91, E92, E93) R056 (R55, R56, R57, R58, R59, R60, R61) RR01 (RR1, RR2, RR3)
  22. Wojti77 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Diagnoza komputerowa
    Nowa ista 4.24.30 - full versja - na poniższym linku https://mega.nz/folder/n6wh3IQJ#KOHc5dgx8q-GZFJc2WeWKg Wersja super spakowana, całość ok 80GB, po rozpakowaniu ponad 200GB Bardzo dobrze działa, polecam. Jakby ktoś miał problem mogę pomóc w instalacji działa dla wszystkich aut z serii F, G i I, baza z 07.2020
  23. Jestem właśnie po dodanie SLI do bmw 6, akcja zakończona sukcesem
  24. Ciekawa sprawa, musze pogrzebać w sofcie. Ale masz na myśli HUD czy head up?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.