Treść opublikowana przez Jakub93
-
przeciekajacy wlew paliwa e60
Masz instalacje LPG w wlewie paliwa założony wlew LPG TO tam jest sedno problemu bo jak zakladali gaz to masz przeciety odpływ oryginalny wlewu paliwa. I tam leci na poszycie a później do bagażnika ja u siebie rozebralem od wneki kola i uszczelnilem klejem do szyb samochodowych i od gory też przesylikonowalem i jest susza
-
Bmw e60 jaki kolor felgi
Nic z czerni bo autko mam orientblau metallic myślałem o toksycznej zieleńi
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam potrzebuje taką sprężyne gazowa do zawiasu klapy tyl bmw e60 2003r sedan taka jak na zdjęciach https://goo.gl/images/iLSjYw
-
Sprężyna bagażnika e60 sedan
Ale ja mam inny typ i potrzebuje tylko tego teleskopu co siedźi w środku
-
Sprężyna bagażnika e60 sedan
Witam gdzie dostanę taka sprężyna gazowa do tego słowniczkia klapy e60 sedan tyl zdjecie w linku https://goo.gl/images/iLSjYw
-
Niedziałający układ samopoziomowania
Problem tkwi że nie chce przyjąć przez panikalarm jest inne obejście tego
-
Bmw e60 jaki kolor felgi
Witam mam do wypiaskowania felgi i niewiem jaki kolor dac inny niz srebrny ma ktoś jakies ciekawe zdjecia lub kolor felgi Styling 123 18 cali
-
Niedziałający układ samopoziomowania
A jeśli nie hce przyjąć panikalarm to co wtedy?
-
Niedziałający układ samopoziomowania
Ale z guzika na pilocie od bagaznika chce zeby sie zapalaly
-
Niedziałający układ samopoziomowania
Witam mam problem niedziala mi samopoziomowanie i skręcanie xenon dynamic skretny mruga zielona lampka obok pokrętła świateł a po podpieciu kompa nie ma żadnych błędów z modułów AHL itp.
-
Odwodnienie wlewu paliwa
Problem załatwiony lało sie po drugim poszyciu błotnika do bagażnika bo wlew gazu jest ale rozebralem i uszczelnilem klejem do wklejenia szyb samochodowych wiec jest teraz git
-
przeciekajacy wlew paliwa e60
Ja też mam ten problem bo mam w wlewie gaz i też leci woda do komory akumulatora zdjęcia by się przydały bo tamte linki wyżej nieaktualne
-
Odwodnienie wlewu paliwa
Witam serdecznie mam mały problem a mianowicie autko stało na dworze w deszczowy dzień i pod wieczór postanowiłem wjechać do garażu i otwierając prawa zaslepke w bagazniku e60 sedan zauważyłem że na dole gdzie jest akumulator stoi trochę wody i pod bezpiecznikami tez delikatnie było mokro dodam tylko że nie posiadam szyberdachu oraz panaromicznego dachu i moje pytanie brzmi jak sie dostać do odwodnienia od wlewu paliwa bo nigdzie nie mogę znaleźć info
-
Niedziałający zamek w bagażniku
Temat rozwiązany po wymianie całej jak wyżej napisałem ze całość odrazu sobie wymieniłem żeby mieć pewność że nie będzie miało to miejsca w przyszłości. Bezpieczniki sa ok a przy okazji urwanych wcześniej przed wymianą spalił się silniczek w zamku taki pech.
-
Niedziałający zamek w bagażniku
Witam mam mały problem a mianowicie po wymianie uszkodzonej wiązki bagażnika co wchodzi w rurkę od klapy w sedanie e60 przestał dzialac zamek z pilota oraz z mikro wyłącznika dodam że przed wymianą działało tylko raz kiedyś po otwarciu bagażnika nie chciał się zatrzasnąć był urwany brązowy przewód więc wymieniłem całość.a i ewentualnie żeby na krótko sprawdzić zamek które są piny do otwierania zamka dodam ze wtyczka ma 4 piny