Treść opublikowana przez l.e.s.t.e.r
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Myśle ze to przez xdrive więcej auto Ci spaliło. Znajomy jechał też f11 ze mną i spaliło mu praktycznie tyle samo co moje f30.
-
Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330
Wypad majowy do Chorwacji, ciekawe ile tym razem mandatów przyjdzie. Jeden już zebrałem na chorwackiej autostradzie.
-
F30 lusterka
ale to za 500 w ASO to też nie fotochrom :) tu jest cena za fotochrom :duh: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7285005-szklo-lusterka-podgrz-szerokok-lewe
-
F30 lusterka
I pewnie jeszcze ze 200zł za wymianę wkładu zapłaciłeś w ASO. No bo jak ma być bez druciarstwa i profi to tylko ASO :D Ja rozumiem że części mechaniczne lepiej kupić z oryginału ale bez przesady, za kawałek szkła zapłacić 500 zł to wywalenie pieniędzy w błoto. Tak ma marginesie to miałem w rękach taki zamiennik wkładu do F30 ze dwa tygodnie temu, zakładałem to znajomemu i nie było żadnej różnicy między zamiennikiem za 30zł a oryginałem za 500zł.
-
Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?
Na szczęście to nie prawda :) W Niedziele jadę do Chorwacji i lekko mnie wystraszyłeś, ale sprawdzałem przed momentem i w Europe West jest Chorwacja .
-
F30 lusterka
Serio nie rozumiesz? https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7284999-szklo-lusterka-podgrz-szerokok-lewe
- F30 lusterka
-
F30 lusterka
widziałeś ile kosztują wkłady lusterek w ASO ? :) na allegro może kupić wkłady po 30zł, oczywiście za tą cenę to bez fotochromu
-
F31 skrzypienie uszczelek w drzwiach
Wyczyść porządnie wszystkie uszczelki. Potem zastosuj Turtle Wax - sprawdzone działa, u mnie już z 8 miesięcy spokój. Smarowałem wazeliną ale po kilku dniach znowu uszczelki trzeszczały. https://allegro.pl/oferta/turtle-wax-sztyft-ochronny-do-uszczelek-7149984442
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
tak
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Jest „active” i nadal nie działa :( zrób noactive a potem jeszcze raz active
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Zakoduj corner lights, może ruszy. Moduł FEM.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Nie testowałem u siebie, ale raczej można zakodować w każdej wersji lusterek. niestety ale nie w każdej, raczej muszą być składane lustra.
-
F30 - kilka pytań nowego bmw'owicza
225/45 jest w zasadzie zamienne z 245/40 ,na 8 calowej feldze może nie będzie to wyglądać za pięknie ale spokojnie możesz jeździć jak masz takie opony Nad oponami typu runflat też bym się na Twoim miejscu zastanowił, ja kupiłem zwykłe opony i koło dojazdowe.
-
Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?
jest aktualizacja do Route 2019-2
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Bimmercode jest dużo bardziej zaawansowanym programem. Czujniki ciśnienia resetujesz w auci z pozycji idrive.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
1. tak, np B-tool 2. możesz FEM----> corner lights 3. trza by poszukać, FEM ----> welcome lights
-
F30 - jakie dobre wycieraczki?
ja mam krótko, ale jak wytrzymają do przyszłej wiosny to max, w zimie często mi się nie chce skrobać szyby więc wycieraczki zmieniam co wiosna :)
-
BMW F31 335d LCI '17
Może z forum A4? Swego czasu walczyłem z A4 B8, najpierw zrobiłem z niego lift sline, potem sline comeptition plus :duh: , potem auto sprzedałem gościowi z forum, po trzech miesiącach je rozwalił, wyremontował i mu je ukradli :mad2: https://a4-klub.pl/topic/347153-b8-cagb-powered-by-lift-sline-competition-plus-220hp-443nm-345330-s4-2453519/
-
BMW F31 335d LCI '17
Dlatego założyłem normalne fi90 ;)
-
BMW F31 335d LCI '17
no nieźle :) dzisiaj już drugi kolega z forum do mnie pisze że jest z Jaworzna https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=350683 może zaczniemy spoty pod Mcdonaldem organizować :mrgreen:
-
BMW F31 335d LCI '17
moim skromnym zdaniem nie wyrzeźbisz w tym plastiku ładnie wyglądających otworów, ja bym brał standardową dokładkę i jak chcesz mieć "tłusto" z tyłu to wsadzić końcówki fi100 Ja u siebie zabudowałem wydech z 335i/340
-
BMW F31 335d LCI '17
nad czym się tu zastanawiać ;) https://allegro.pl/oferta/dyfuzor-zderzaka-bmw-f30-m-performance-0-0-7412252097
-
F30 - jakie dobre wycieraczki?
ja kupiłem tu https://allegro.pl/oferta/bmw-3-e90-e91-f30-f31-wycieraczki-bosch-aerotwin-7787828521 na razie jest wszystko ok, ładnie zbierają nie hałasują.
-
Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445
Oj zawsze sie możesz zamienić ze mną na 2.0D :mrgreen: