-
Bmw E46 330i, skrzynia biegów
Witam, chcialbym sie dowiedziec czy takie dzwieki sa normalne i ze skrzynia wszystko git. https://megawrzuta.pl/download/5d33740e1efbc5fa7a66c6019bb68ae8.html
-
Bmw e46 stalowe felgi.
Czesc, zamierzam kupic stalowe felgi do e46 sedan polift 330i, czy stalowki o wymiarach 7,5j, 17 cali, ET 34 z oponami 225/45 beda pasowac? nie bedzie nic obcierac nawet przy max obciazeniu? zadne dystanse nie beda potrzebne?
-
318i M43 grzechocząca disa.
Witam, tak jak w temacie przy dodawaniu gazu słychać grzechotanie,wszytko wskazuje na dise bo jak się ją odłączyć to wszystko jest git, kupiłem inna uzywke i jest to samo.. Co polecacie z tym zrobić? Nowa nie w chodzi w grę. Pozdrawiam.
-
[318i] Białe światła.
i swieca tak samo bialo jak na zdjeciach z ogloszenia?? ja mam teraz typowo zolte i nie wyglada to dobrze, biale by byly mega
-
[318i] Białe światła.
czyli im wiecej tego "K" tym bielsze swiatlo??
-
[318i] Białe światła.
ringi maja 6000k
-
[318i] Białe światła.
ale to juz by sie nadawalo? bedzie pasowac? homologacje ma tak jest napisane http://allegro.pl/philips-zarowki-h7-racing-vision-150-swiatla-i6552765977.html mi ogolnie chodzi zeby swiatla byly bialej/jasnej barwy ze wzgledu na ringi
-
[318i] Białe światła.
myslalem nad takimi http://allegro.pl/zarowki-led-2x-h7-senso-s9-cob-12000lm-dzien-noc-i7194636938.html#thumb/1 do krotkich i dlugich a do postojowych http://allegro.pl/zarowka-w5w-t10-led-30xsmd-3014-canbus-can-bus-i6977958269.html?fromVariant=7027245448 beda pasowac??
-
[318i] Białe światła.
Czesc, polecicie jakies dobre zarowki do zwyklych lamp bez xenonu,soczewki do swiatel mijania, drogowych i pozycyjnych przod ktore swieca na bialo? zeby nie bylo zadnych bledow, (mam ringi). Mile widziane linki do allegro. Milego weekendu :).
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Powiedz mi jeszcze, jesli przelacze na swiatla mijania czy tam drogowe ringi dalej beda swiecic czy po prostu zgasna i na odwrot? i lepiej isc w smd 2 czy wersja 1 bedzie dobra?
-
E46 318i opinie i porady do ringow
wlasnie bylem przekonany do tych smd tylko zauwazylem ze te ccfl sa jakies niby szersze wiec pomyslalem ze moze beda lepsze, stad moje pytanie, bo mam teraz wszystkie zolte swiatla wiec bede musial zmienic na biale ledowe??
-
E46 318i opinie i porady do ringow
Czesc, potrzebuje opini na temat tych ringow i czy beda pasowaly do zwyklych ori przed liftowych lamp? (bez xenonu,soczewki) http://allegro.pl/4x-ringi-ccfl-szersze-dzienne-bmw-e36-e38-e39-e46-i7034930018.html czy lepiej isc w ledy smd?? i zasadnicze pytanie pod jakie swiatla to podpiac zeby dzialaly jako swiatla dzienne nie zaklocajac dzialania swiatel mijania i drogowych. Milego dnia:)
-
[318i] Problem z plynem chlodniczym.
no ok tylko ile moze byc max temp. zebym wiedzial
-
[318i] Problem z plynem chlodniczym.
czyli chcesz mi powiedziec ze wszystko jest ok...?? da sie jakos sprawdzic samemu czy moze cisnienie nie jest za duze??
-
[318i] Problem z plynem chlodniczym.
jest dokladnie tak jak mowisz on mowil ze niby sprawdzal itp i bylo dobrze ale nie jest w rzeczywistosci...