Skocz do zawartości

GERMAN.

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GERMAN.

  1. GERMAN. odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    A silnik 20i jest juz dostępny w konfiguracji, bo nie widzę ?
  2. GERMAN. odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    Zamówiona we wrześniu -odbiór dopiero w marcu :?
  3. Już wiem Alfa 147 :idea:
  4. Przyznam się bez bicia, że kiedyś miałem Alfę Romeo, już nie pamiętam jaki to był model.Pamiętam jedynie, ze to było wygodne jeździdło i chyba nic poza tym :(
  5. GERMAN. odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Zgadzam się,naprawdę dobry test :cool2:
  6. BMW X3 uwaga na Alfa Stelvio,bo to mocny konkurent :mad2:
  7. Jak jest TAKIE wsparcie,to moderatorzy powinni odnieść się przychylnie :lol:
  8. @smisniakiewicz nie ma co się w..qać Polska niestety to też nie kraj PREMIUM, przynajmniej dopóki ci na Nowogrodzkiej żądzą :mad2:
  9. O tak niektórym na pewno :mrgreen:
  10. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    No,głowa boli,zamówiłem luxury line bez wodotrysków wyszło ponad 60tys.eur :roll: Ale jako stały klient otrzymałem 9% rabatu :norty:
  11. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    Juz nawet na te amerykanskie ceny patrzec sie nie chce,bo zazdrosc bierze :oops: u nas to prawie tyle golfy kosztuja :D
  12. -Trzeba bylo wybrac opcje Adaptive LED przy konfiguracj,tam masz juz voll Led,choc do konca pewnosci nie mialem,bo wiadomo jak z bmw bywa z przodu ledy z tyl halogen :D - Jak to rozumiec te ambientowe oswietlenie swieci rowniez podczas jazdy,bo zamowilem auto (G01) tez z tym oswietleniem i mnie wystraszyles :shock: Chyba jest jakas opcja wlacz/wylacz?
  13. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    @Randali miał na myśli cennik na usa,tak mi sie wydaje :wink:
  14. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    Myślę,że tą właściwą Nr.552 :D Właśnie porównuję na polskiej i niemieckiej stronie i widzę,że numeracja opcji jest taka sama.Dzięki Andrzej jesteś wielki :mrgreen:W ogóle z ciekawości jak kogoś interesuje mogę przesłać całą konfigurację auta niestety po niemiecku,ale jak numery opcji są te same to można łatwo odszukać na polskiej stronie.
  15. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    Dzięki uspokoiłem się trochę,bo z bmw nigdy nic nie wiadomo z przodu ledy a z tył halogen :D Ale o tych 3d pierwsze słyszę w konfiguracji nie było tej opcji ,czy to może tylko dla M 40i i wyższych jednostek jest zarezerwowane? Korekta,nie zwócłlem uwagi ,ale przy wyborze opcji adaptive led stoi jak byk cytuję: "Fahrzeug verfügt außerdem über skulpturale dreidimensionale Voll-LED-Heckleuchten" :mrgreen:
  16. GERMAN. odpowiedział(a) na Zafi temat w X3 (F25)
    Hej Andrzej świetny materał :cool2: Mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji dotyczących Adaptives LED Jak wyglądają kierunkowskazy w tylnych lampach,są też ledowe jak z przodu i czy świecą w poziomie jak przednie,bo nawet dieler BMW (gdzie auto zamówiłem) nie potrafi mi na to odpowiedzieć :(
  17. Leasing na 3 lata,więc i gwarancja na 3 :mrgreen:
  18. Po negocjacjach można wyjechać za ok. 51-52 tys. USD (2018 Macan S) z salonu. Goły kosztuje 47 800. O q...a sorki,ale u nas prawie tyle golfy kosztują, :duh: To nad czym tu się zastanawiasz, bież spokojnie Macana zamiast Q5.Moja G01 w Leasingu wyszła 62tys.euro i to bez fajerweków :wink:
  19. "Nie zaryzykowałbym kupna modelu z wszystkimi chorobami wieku dziecięcego. Tylko Lexusowi bym zaufał." Ja zaryzykowałem G01, bez jazdy próbnej, czyli w ciemno, a to dlatego, ze mam 3 lata gwarancji, satysfakcje, ze jeżdżę nowym modelem.A po 3 latach, cóż chyba cos nowego :D
  20. Tak z ciekawości,ile kosztuje w usa macan S w takiej powiedzmy znośnej konfiguracji w dolarach US :norty: Z najsłabszym silnikiem tak dla orientacji.
  21. Macan,choć też garbaty,ale to Porsche.Jednak nie tak niedostępne jak by się wydawało. :norty: Porsche to też auto premium,wszystko zależy od konfiguracji :norty:
  22. No,nie powiem nowa Q5 jest ładna, przynajmniej na zdjęciach, choć nie zapominajmy, że mamy do czynienia z topowymi wersjami :lol: Jednak w porównaniu z nową x3 wygląda prostolinijnie,a zarazem garbato,co niestety jest domeną wszystkich Q,brak w nich harmonii,czym w wzornictwie odbiegają o lata od nowych X Oczywiście to moje subiektywne zdanie :norty:
  23. W Spartanburgu odwalają straszną fuszerę i to chyba należy zganić. Jak kupuje się nowe auto za ponad 60 tys.euro(co niektorzy z swoimi 2013 rocznikami nie maja pojecia) i w następnych dniach odstawia się je do warsztatu na ponad tydzień (jak mialo miejsce z moja x3)…stąd moja frustracja,to nie na wszystko należy przyklaskiwać. :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.