Treść opublikowana przez GERMAN.
-
Pierwsza G01
Ładna :cool2: , ja odebrałem moją w maju kolor biały,przebieg już ponad 2tys.km i nadal za każdym razem jak do niej wsiadam dziób mi się uśmiecha :D
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Fakt nie pomyslałem... ale pewnie dlatego,że biorę zawsze w leasing.
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Po co za gwarancję przepłacać jak większość (tak myślę) zmienia auto już po 3 latach :D
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Tego bym nie zrobił... :wink:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
"Komfortowy dostęp" po co to komu -nigdy tego nie zamawiałem i na pewno w przyszłości nie zamówię. Powód: 1.Jak piszecie problemy podczas mycia auta-komedia 2.Bezpieczeństwo,co bardziej rozgarnięty złodziej,może włamać sie do samochodu 3.Kolejny duperel który kosztuje a tak naprawdę tylko przysparza ból głowy i niepewność.....auto zamknięte czy nie :duh: Pozdrawiam
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
wodzik2 już tak nie zohydzaj,widziałeś w ogóle te zegary na żywo? Wyglądają o wiele lepiej niż te analogowe które myślałem że dostanę :? A tak na marginesie to chińszczyznę mamy wszędzie i nie zawsze jest to tandeta.
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Pytałem,ale on sam kręcił głową....widać że też nie wiedział :duh: Ja jestem zadowolony bo mam więcej niż się spodziewałem :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Tak to wygląda i powiem,że całkiem fajnie....na żywo o wiele lepiej :lol: czuwanie comfort eco pro sport
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Z ciekawości obejrzałem cały film i jak mówisz są dwa auta 40i z full cyfrowym panelem i navi prof. oraz 30i z analogowym panelem i pytanie czy ma navi Business czy też nie :?: Bo tak sobie myślę,że właśnie opcja z navi (mniejszy ekran) dostaje ten pół cyfrowy panel, a bez tylko analog. Ale to tylko moje spekulacje :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
To sprawa się wyjaśniła.Wolałem raczej zainwestować w inne dodatki....a na navi przyoszczędzić w końcu ta mniejsza też spełnia swoją rolę :wink: Zegary na filmie są tego lepszego sortu :D
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Na to mi wyglada,ze to sa te jak mowisz pół cyfrowe.Tylko dziwi mnie bo ich nie zamawiałem,a Navi mam te biznesowe - silnik 20d. Nic,przy odbiorze spytam i dam znać. Dzieki za odpowiedz.
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
@ryb55 dzieki za wyjasnienie,ale i tak ten panel wyglada lepiej jak ten w mojej obecnej F25 -pelny analog :wink:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
@Zafi dzieki za podpowiedz Ten panel na analogowy mi nie wygląda. Jak nikt mi nie pomoże to spytam sie naturalnie w salonie przy odbiorze :norty:
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Witam forumowiczów, auto właśnie przyszło i miałem okazję w niedzielę przed salonem je trochę pofocić :D Akurat teraz przeglądam fotki i zauważyłem że auto jest wyposażone w tzw.Black Panel którego nie zamawiałem.Pytanie czy X3 dostają teraz takie panele seryjnie :?: Sorki nie wiem jak wrzucić fotkę może ktoś doda instrukcję :lol:
-
Pierwsza G01
Auto pewnie w leasingu więc co za różnica :lol: Zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych.
-
Pierwsza G01
Ciekawe, na chwilę obecną G01 w dieslu 2L od marca podrożała o ok.700 Euro. Myśle,że mnie to nie dotyczy bo mam odbiór w marcu :?
-
Następca X3 (F25) - X3 (G01) 2017
Ja nie zrobię w ciągu 3 lat nawet 50k więc się nie wypowiem :norty:
-
Pierwsza G01
To i tak masz szczęście, ja zamówiłem we wrześniu a odbiór niestety dopiero w marcu i to nie jakaś tam M40i tylko zwykłe 20d :wink:
-
Pierwsza G01
@technex,a ile czekałeś na swoją nową X3 :?:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Dla mnie auto musi jeździć nie jestem niewolnikiem ścierki :D
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Potwierdzam G30 520d xDrive Limousine w opcjach nie ma szyb dźwiękoszczelnych,może bmw wyszło z założenia,że nie potrzeba,w końcu to opływowa limuzyna :wink:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Nie wiem jak konfigurowałeś swoją G30,ale wiem na pewno że G01 X3 seryjnie ma przednią szybę dźwiękoszczelną a w opcji są boczne :cool2: Sprawdzę dla pewności jak to się ma do G30
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
Jeśli jeździsz po polskich drogach to jesteś piratem, jedź max 140km będzie Ci komfortowo.Skodą nigdy nie jeździłem, ale porównanie do BMW uważam za nie trafione -choć to też Niemiec, a może volksdeutsch :norty:
-
Pierwsza G01
Dzisiaj widziałem G01 wreszcie na żywo w salonie, odczucia mam mieszane bo z jednej strony fajny samochód szczególnie świetnie wyglądają te adaptacyjne LED-y z drugiej cała reszta podobna trochę do mojej "starej" F25 (moze bardziej komfortowo w środku).Czekam na jazdę próbną, bo słyszałem, że komfort jazdy jak w 5-er zobaczymy? Dobrze też się złożyło że oglądane auto było prawie w podobnej konfiguracji jaką zamówiłem, nawet w bieli :D
-
Pierwsza G01
W Niemczech oficjalna prezentacja X3 w salonach odbędzie się 11.11 co kraj to obyczaj :lol: