W temacie usterek mam małe pytanko, od paru miesięcy posiadam e60 525i 2008 N53 160KW 218KM 3.0 benzyna stan licznika 149.000 km, przez ten czas zrobiłem jakieś 11.000 km na oleju 5w30 kupionym od delera z logo BMW (nie wiem jaki to olej) i co 4.000-5.000 km litr oleju trzeba dolać, oczywiście po kupnie autka olej wymieniłem i sprawdziłem autko w ASO, i teraz nie wiem to normalka czy usterka??