Treść opublikowana przez hay1989
-
e61 odma m57n2
Cześć, mam pytanie czy w tym silniku jest sens wymiany odmy, czy jest ona bezobsługowa? Jeśli się wymienia to przy jakich objawach?
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Poprzedni właściciel wymienil DPF na jakiś dziwny zamiennik który jak się okazało miał wymieniony wkład. Ja nie chciałem na siłę LCI nie wiem skąd info. Poza tym auto było sprawdzone, przez kolegę z forum i wiedziałem że moze być problem akurat z filtrem - liczyłem na to że czyszczenie wystarczy. Chyba jesteś smutny że nie kupiłem auta od Ciebie. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Podpowiesz jak mogę sprawdzić przepływke? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
[e60 530d] DPF wycinać?
W wielu miejscach powiedzieli mi że zamienniki nie zdają egzaminu, ale nie będę się tu już wdawał w dyskusję.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Komentarze widzę że pomocne. Chciałem filtr uratować ale się nie dało więc stąd taka a nie inna decyzja.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
na diagnostyce komputerowej korekty były w normie. Co jest kolejnym sprawdzeniem, test przelewowy, oddanie wtrysków do serwisu? Czy piezoelektryczne wtryski się regeneruje?
-
[e60 530d] DPF wycinać?
DPF został wycięty, był w fatalnym stanie, auto odżyło czuć że jedzie jak powinno. Pojawił się inny problem przy mocnym depnięciu w gaz widać chmurę z wydechu, mechanik powiedział że to prawdopodobnie wtryski, diagnoza komputerem wykazała że są OK (co podobno nie wyklucza że i tak może być z nimi problem), w jaki inny sposób można je sprawdzić? Czy coś innego może być przyczyną, układ dolotowy był sprawdzony. Jeśli to wtryski to powiedzcie mi czy jest możliwość regeneracji piezoelektrycznych, do kogo w Warszawie polecacie się z tym zgłosić?
-
[e60 530D] rozrząd
rozumiem, czyli nie da się tego sprawdzić bez konkretnego rozbierania?
-
[e60 530D] rozrząd
Dzięki za opdowiedź. W aucie mam 290kkm, i teraz pytanie czy w ciemno wymieniać rozrząd czy, może lepiej jak ktoś sprawdzi stan?
-
[e60 530D] rozrząd
Cześć, jak to jest z tym rozrządem, czy trzeba go wymieniać kontrolować? Chodzi o silnik M57N2? Znalazłem na forum przypadki że rozrząd pękł w tym silniku, mechanik mi mówił że co 150kkm powinno się go wymienić.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Chętnie go umyje :) ale powiedźcie mi gdzie w okolicach Warszawy mi to zrobią. Na razie wszędzie gdzie byłem to krzyczą wycinać i nie bardzo chcą się podjąć czyszczenia.
-
[e60 530d] dziwny chrobot z silnika.
Czy to może być mechanizm klapek dolotu? Podobno są zaslepione. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
[e60 530d] dziwny chrobot z silnika.
Tak jak wyżej E61 mpakiet 3.0 235km. Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Gdzie nie pytam to każą wycinać, mówią że czyszczenie pomoże na chwilę. Pytanie czy po dobrze zrobionym wycięciu i zaprogramowaniu auto będzie dymilo? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
[e60 530d] DPF wycinać?
wskazania jakie miał przy pomiarze dochodziły bo 1 bara.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Krzysiek, widzę że jesteś z okolic, czy możesz polecić jakiegoś dobrego mechanika, okolice Legionowa? Mam jeszcze brzęczący mechanizm klapek dolotu, podobno są zaślepione ale chciałem żeby ktoś rzucił na to okiem.
-
[e60 530d] DPF wycinać?
silnik był dogrzany. Mechanik stwierdził że jak pojawia się komunikat DPF to oznacza już stan agonalny i nie ma sensu go regenerować. Powiedzcie czy mogę jeżdzić teraz autem czy lepiej je odstawić?
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Możecie polecić kogoś z okolic Warszawy kto może mi pomóc?
-
[e60 530d] DPF wycinać?
Zapaliła mi się kontrolka DPF - auto to e61 2007 235km. Przebieg to 290kkm, poprzedni właściciel wymienił filtr na regenerowany 3 miesiące temu. Dziś w warsztacie odradzono mi jakiekolwiek czyszczenia tylko wycięcie, co o tym sądzicie? Mechanik po jeździe testowej stwierdził że auto nie idzie tak jak powinno.
-
[e60 530d] dziwny chrobot z silnika.
Kupiłem właśnie e61 530d 235km przebieg 290kkm. Po powrocie do domu zauważyłem że po dłuższej jeździe dobiegają niepokojące dźwięki z komory silnika. Dźwięków nie było przy oględzinach i nawet po jeździe testowej. Dzisiaj jadąc do pracy 15 km też tych dźwięków nie uświadczyłem, słychać je po dłuższej szybszej jeździe. Jest to takie cykliczne wryt wryt źródło tego jest bardziej z tyłu nie tu z przodu przy chłodnicy gdzie są paski. Powiedzcie co to może być, czy to rozrząd? Gdzie w Warszawie jechać na diagnozę i naprawę? Może ma to związek z komunikatem filtra DPF który wyświetlił mi się po 500 km od zakupu, wg. poprzedniego właściciela filtr regenerował 3 miesiące temu, nawet jest na to gwarancja, co się dzieje że komunikat po przejechaniu ok 1000 km odkąd kupiłem pojawił się. Dodam że wracając autem zrobiłem jakieś 400 km po trasie.
-
e61 WBAPY71030CU16392
hay1989 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco sądzicie o tym aucie? oglądał ktoś? cena chyba podejrzana. http://allegro.pl/bmw-530xd-x-drive-235km-lift-m-pakiet-radar-fuul-i6884019673.html
-
E61 530D M-Pakiet WBAPX71030B580329
hay1989 odpowiedział(a) na paskud_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto pojawiło się na otomoto: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginal-m-pakiet-lci-shadow-line-indywidual-max-opcja-ID6yX4E7.html sprzedający twierdzi że był wczoraj z klientem w serwisie i że auto zostało sprawdzone i jest bezwypadkowe. Z klientem nie dogadał się odnośnie ceny. Doliczyli się 2 elementów powtórnie lakierowanych.
-
E61 Wbapx71070b985643
hay1989 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś oglądał? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6853740554
-
E61 WBANS71070CP36954
hay1989 odpowiedział(a) na hay1989 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObejrzałem już 6 E61 do tego Dray sprawdził mi wczoraj 2. Powoli się już poddaje i nie wiem czy nie odpuszczę z tym modelem.
-
E61 WBANS71070CP36954
hay1989 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie o tym aucie? Nie za duży ten przebieg? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6862380801