Skocz do zawartości

kw95s

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kw95s

  1. a dzisiaj sprawdziłem i coś zepsuli, bo znowu nie ma wcale nic na headupie 😄
  2. kw95s odpowiedział(a) na kw95s temat w G30, G31, F90
    wiesz, auto na gwarancji, może docisnę ASO, bo to są jakieś żarty, że nie potrafią tego ogarnąć... tę uszczelkę górną da się jakoś źle zamontować?
  3. kw95s odpowiedział(a) na kw95s temat w G30, G31, F90
    raczej nie, chyba tak światło pada, nie widać żeby jakiekolwiek śrubki były odkręcane...
  4. takie coś jest? jechałem z z gmaps w zeszłym tygodniu i nie miałem...
  5. kw95s odpowiedział(a) na kw95s temat w G30, G31, F90
    no właśnie przy progu i blotniku to raczej ok, ale mam wrażenie, jak oglądałem różne egzemplarze, że nigdy nie jest jakoś super
  6. wizualizacji zjazdów, odwzorowania skrzyżowań, pokazanej mapy
  7. Mam problem z drzwiami kierowcy, a mianowicie są one nieco niżej niż pozostałe, przez co uszczelka nie wystaje tym "meszkiem", jak w pozostałych drzwiach, również błotnik jakby jest w ciut innej pozycji względem słupka niż z prawej strony. Byłem w ramach gwarancji na ustawienie tego, hałas wiatru się trochę poprawił, ale ostatnio jechałem jako pasażer i zauważyłem, że z prawej strony jest ciszej, no i dopiero zauważyłem, że coś jest inaczej niż w pozostałych drzwiach. Ktoś sugerował wstawianą ćwiartkę, ale ja nigdzie nie widzę śladów jakichkolwiek napraw, wszystkie śruby w lakierze, zawiasy drzwi mają te same daty, lewy próg, jego osłony, wszystko się zgadza mniej więcej z datą produkcji, plasticzki itp. Samochód był mierzony przy zakupie, jak i również kilka razy przez ubezpieczyciela i wszędzie podobno oryginalny lakier. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? samochód z sierpnia 2023r. Ktoś wspominał, że w czasie covidu składali te samochody byle jak Jednak gdyby podnieść te drzwi wyżej, to ta uszczelka już za każdym razem chaczyła by o końcówkę błotnika, co ma miejsce już teraz lewe drzwi przednie i tylne dla porównania prawa strona słupek lewy i kawałek błotnika słupek prawy
  8. u mnie się pokazało na hud, ale daleko temu do wbudowanych map
  9. Nie, to ta prawdziwa gwarancja, samochód ma 1,5 roku, a jest przedłużona do 3lat
  10. Byłem w innym aso, twierdzą, że to normalne działanie. Dowiedziałem się, że można zaktualizować oprogramowanie, bo jest nowsza wersja dostępna, ale jest to usługa płatna 350zł. Dla mnie absurd, samochód na gwarancji i mam płacić za to, aby miał najnowsze oprogramowanie. Powiedzieli, że mogą zrobić bezpłatnie tylko, jeśli są jakieś błędy w skrzyni.
  11. Podsyłam wartości z xhp
  12. Nie nie dostałem takiego info, na moje pytanie, czy osoba sprawdzająca, wyczuwa pracę automatu, szarpanie, tylko uważa, że mieści się to normie i tak ma być, czy nie czują nic… nic dostałem odpowiedzi, prosiłem żeby następnym razem o to zapytali, również zero info w tym temacie.
  13. czy można to samemu kasować, czy tracę w tym momencie gwarancję?
  14. Skasowali adaptację, przejechali 18km, teraz jest lepiej, nie ma rewelacji, ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej, na pewno jest lepiej, niż było.
  15. Na razie jeszcze cisnę, żeby sprawdzali dalej, na pytanie, czy serwisant nic nie czuje, uznaje to za normę, stwierdzono, że napisał tylko, że nie potwierdza zgłoszonych usterek. Ma pojeździć jeszcze inny mechanik.
  16. Jestem po wizycie na serwisie, bmw nie potwierdza zgłoszonego problemu, nie wiem, czy nie czują nic, czy dla nich to po prostu normalne.
  17. skończył rok, to jest gwarancja przedłużona przy zakupie, nie ta dodatkowa, co świadczy aso (ubezpieczenie) nawet standardowo miałby jeszcze rok
  18. Odbiór był taki, że przez cały dzień nie mogłem się doprosić o informację, w końcu, po 17 dostałem info, że będzie do odbioru o 20 i zadzwonią, o 20:30 zacząłem dzwonić, nikt nie odbierał, pojechałem na miejsce, obsługa nic nie wiedziała, a samochód stał na serwisie (dziwne, bo jak chciałem pogadać z mechanikiem, to podobno już go nie było). Ostatecznie podstawiono samochód o 21, więc nie było żadnej okazji na sprawdzenie czegokolwiek. Byłem w salonach suzuki, fordzie, wszędzie kawa, żadnych problemów, a tutaj rozczarowanie na całej linii... marka premium, ta Co do innego salonu, próbowałem, ale wykazują się niekompetencją i każdą sobie (na gwarancji) płacić 700zł za diagnozę (zwrotna jeśli się potwierdzi usterka).
  19. Tak, samochód ma dopiero rok… jeszcze dwa lata, ale jak co chwilą będą jakieś klocki, to długo z nim nie wytrzymam. Serwis niekompetentny, wymieniali zbiorniczek płynu chłodniczego, po wymianie wszystko oblane, na osłonie i przekładni kierowniczej z silnikiem jeziorko płynu chłodniczego, a wcześniej było czysto, nie mam już do nich siły. Trzeszczenie w bagażniku mieli naprawić i jest gorzej niż było. Masakra
  20. Ja niestety czuję wszystko, nawet, jak jest muzyka głośno, ale samo to, że niektóre biegi czasem zmienia idealnie, nic nie czuć, a na innych to wyraźnie czuć. Głównie to czuć przy mniejszych obciążeniach, na sporcie nawet jest lepiej. Zgłaszam na gwarancję, może tym razem nie powiedzą, że wszytko jest ok
  21. Jaki komputer się nada? Jaki program?
  22. Jak dla mnie silnik nie ma nic do pracy skrzyni, jechałem nowym, z tym samym silnikiem i nie było czuć nic. Już samo to, że na różnych biegach zachowuje się inaczej, jest podejrzane. W starej E34 z tdsem było to bardziej aksamitne.
  23. Mój ma poniżej 40k i dopiero rok, czyli zgłaszam na gwarancję.
  24. Głównie e38, ale nowszymi też się zdarzało i nie kojarzę takich klocków. W G60 tego nie ma, a skrzynia chyba ta sama.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.