Treść opublikowana przez kw95s
-
Google maps - headup - carplay
a dzisiaj sprawdziłem i coś zepsuli, bo znowu nie ma wcale nic na headupie 😄
-
Nierówne ułożenie drzwi
wiesz, auto na gwarancji, może docisnę ASO, bo to są jakieś żarty, że nie potrafią tego ogarnąć... tę uszczelkę górną da się jakoś źle zamontować?
-
Nierówne ułożenie drzwi
raczej nie, chyba tak światło pada, nie widać żeby jakiekolwiek śrubki były odkręcane...
-
Google maps - headup - carplay
-
Nierówne ułożenie drzwi
- Nierówne ułożenie drzwi
no właśnie przy progu i blotniku to raczej ok, ale mam wrażenie, jak oglądałem różne egzemplarze, że nigdy nie jest jakoś super- Google maps - headup - carplay
wizualizacji zjazdów, odwzorowania skrzyżowań, pokazanej mapy- Nierówne ułożenie drzwi
Mam problem z drzwiami kierowcy, a mianowicie są one nieco niżej niż pozostałe, przez co uszczelka nie wystaje tym "meszkiem", jak w pozostałych drzwiach, również błotnik jakby jest w ciut innej pozycji względem słupka niż z prawej strony. Byłem w ramach gwarancji na ustawienie tego, hałas wiatru się trochę poprawił, ale ostatnio jechałem jako pasażer i zauważyłem, że z prawej strony jest ciszej, no i dopiero zauważyłem, że coś jest inaczej niż w pozostałych drzwiach. Ktoś sugerował wstawianą ćwiartkę, ale ja nigdzie nie widzę śladów jakichkolwiek napraw, wszystkie śruby w lakierze, zawiasy drzwi mają te same daty, lewy próg, jego osłony, wszystko się zgadza mniej więcej z datą produkcji, plasticzki itp. Samochód był mierzony przy zakupie, jak i również kilka razy przez ubezpieczyciela i wszędzie podobno oryginalny lakier. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? samochód z sierpnia 2023r. Ktoś wspominał, że w czasie covidu składali te samochody byle jak Jednak gdyby podnieść te drzwi wyżej, to ta uszczelka już za każdym razem chaczyła by o końcówkę błotnika, co ma miejsce już teraz lewe drzwi przednie i tylne dla porównania prawa strona słupek lewy i kawałek błotnika słupek prawy- Google maps - headup - carplay
u mnie się pokazało na hud, ale daleko temu do wbudowanych map- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Nie, to ta prawdziwa gwarancja, samochód ma 1,5 roku, a jest przedłużona do 3lat- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Byłem w innym aso, twierdzą, że to normalne działanie. Dowiedziałem się, że można zaktualizować oprogramowanie, bo jest nowsza wersja dostępna, ale jest to usługa płatna 350zł. Dla mnie absurd, samochód na gwarancji i mam płacić za to, aby miał najnowsze oprogramowanie. Powiedzieli, że mogą zrobić bezpłatnie tylko, jeśli są jakieś błędy w skrzyni.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Nie nie dostałem takiego info, na moje pytanie, czy osoba sprawdzająca, wyczuwa pracę automatu, szarpanie, tylko uważa, że mieści się to normie i tak ma być, czy nie czują nic… nic dostałem odpowiedzi, prosiłem żeby następnym razem o to zapytali, również zero info w tym temacie.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
czy można to samemu kasować, czy tracę w tym momencie gwarancję?- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Skasowali adaptację, przejechali 18km, teraz jest lepiej, nie ma rewelacji, ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej, na pewno jest lepiej, niż było.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Na razie jeszcze cisnę, żeby sprawdzali dalej, na pytanie, czy serwisant nic nie czuje, uznaje to za normę, stwierdzono, że napisał tylko, że nie potwierdza zgłoszonych usterek. Ma pojeździć jeszcze inny mechanik.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Jestem po wizycie na serwisie, bmw nie potwierdza zgłoszonego problemu, nie wiem, czy nie czują nic, czy dla nich to po prostu normalne.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
skończył rok, to jest gwarancja przedłużona przy zakupie, nie ta dodatkowa, co świadczy aso (ubezpieczenie) nawet standardowo miałby jeszcze rok- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Odbiór był taki, że przez cały dzień nie mogłem się doprosić o informację, w końcu, po 17 dostałem info, że będzie do odbioru o 20 i zadzwonią, o 20:30 zacząłem dzwonić, nikt nie odbierał, pojechałem na miejsce, obsługa nic nie wiedziała, a samochód stał na serwisie (dziwne, bo jak chciałem pogadać z mechanikiem, to podobno już go nie było). Ostatecznie podstawiono samochód o 21, więc nie było żadnej okazji na sprawdzenie czegokolwiek. Byłem w salonach suzuki, fordzie, wszędzie kawa, żadnych problemów, a tutaj rozczarowanie na całej linii... marka premium, ta Co do innego salonu, próbowałem, ale wykazują się niekompetencją i każdą sobie (na gwarancji) płacić 700zł za diagnozę (zwrotna jeśli się potwierdzi usterka).- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Tak, samochód ma dopiero rok… jeszcze dwa lata, ale jak co chwilą będą jakieś klocki, to długo z nim nie wytrzymam. Serwis niekompetentny, wymieniali zbiorniczek płynu chłodniczego, po wymianie wszystko oblane, na osłonie i przekładni kierowniczej z silnikiem jeziorko płynu chłodniczego, a wcześniej było czysto, nie mam już do nich siły. Trzeszczenie w bagażniku mieli naprawić i jest gorzej niż było. Masakra- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Ja niestety czuję wszystko, nawet, jak jest muzyka głośno, ale samo to, że niektóre biegi czasem zmienia idealnie, nic nie czuć, a na innych to wyraźnie czuć. Głównie to czuć przy mniejszych obciążeniach, na sporcie nawet jest lepiej. Zgłaszam na gwarancję, może tym razem nie powiedzą, że wszytko jest ok- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Jaki komputer się nada? Jaki program?- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Jak dla mnie silnik nie ma nic do pracy skrzyni, jechałem nowym, z tym samym silnikiem i nie było czuć nic. Już samo to, że na różnych biegach zachowuje się inaczej, jest podejrzane. W starej E34 z tdsem było to bardziej aksamitne.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Mój ma poniżej 40k i dopiero rok, czyli zgłaszam na gwarancję.- 520d LCI - wyczuwalna praca automatu.
Głównie e38, ale nowszymi też się zdarzało i nie kojarzę takich klocków. W G60 tego nie ma, a skrzynia chyba ta sama. - Nierówne ułożenie drzwi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.