Treść opublikowana przez kpopiel287
-
Pękający pasek wielorowkowy seria 3
Oczywiście chodzi o pasek od alternatora nie od klimy i dodam jeszcze że rolka napinacza już była wymieniona a wszystkie pozostałe chodzą lekko
-
Pękający pasek wielorowkowy seria 3
Witam otóż mam taki problem cały czas pęka mi pasek wielorowkowy już 2 wymieniłem już nie mam pomysłów przeciętnie starcza mi na 5 miesięcy i pęka może ktoś miał podobny problem jest to e46 2.0 d 150 km pozdrawiam i z góry dziekuje
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam pomoże ktoś błędy mam 3 41f5 lambda sensor virtual earth short circuit to b+ 4203 glow module communikation 4245 control unit internal 22 auto dużo więcej pali i jakby troszkę mniej mocy mial
-
Seria 3 2.0 d 150 km duże spalanie
Witam moje pytanie brzmi otwórz gdy mam błąd od świec zarowych czy może być uszkodzony sterownik świec zarowych i przez niego auto więcej pali i sonda ma zwarcie do b- już nie mam pomysłów pomóżcie może sterownik robić zwarcie?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam sprawdziłem czy dochodzi prąd do sondy i dochodzi gdy odłączę sondę to wyskakuje dodatkowy błąd że nie widzi sondy czy coś takiego a zwarcie sonda lambda do b- nadal jest dodam że sonda po odkreceniu jest czarna i auto więcej pali co może być jeszcze podłączone na tym kablu?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
witam miał by ktoś schemat elektryki która prowadzi do sondy labda wszystko co idzie na tym kablu z góry dzięki to jest e46 2.0 d 150 km 2004r
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ok dzięki sprawdzę i dam znac
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Wiązka jest cała napięcia nie sprawdzałem może nie mieć napięcia tylko gdy odłączę nawet sondę sprawdzę błędy skazuje i sprawdzam i cały czas zwarcie sondy lambda do b- jakieś pomysły?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam sonda wymieniona błąd sondy nadal jest nie idzie skasować
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam jeszcze moje takie pytanie czy po wymianie sondy trzeba ją jakoś programować czy wystarczy wymienić skasować błędy i ok?
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Dzięki wielkie czyli sonda do wymiany
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Witam auto zaczęło więcej palić więc podłączyłem inpe i wyskoczył 3 błędy 2 z nich idzie skasować ale po odpaleniu wracają nr błędów 41f5 tego nie idzie usunąć 4203 4245 proszę o podpowiedzi co może być przyczyną dodam że auto to e46 2.0 d 150 km
-
Seria 3 2.0 d 150 km duże spalanie
Dodam jeszcze gdy jadę sobie spokojnie dosłownie lekkie musicie gazem to zawsze ekonomizer idzie prawie pod 20 l proszę nikt nic nie podpowie proszę o pomoc
-
Seria 3 2.0 d 150 km duże spalanie
Nikt nie pomoże podpowiem że zamówiłem już kompletna odme i filtr powietrza zobaczymy po wymianie
-
Seria 3 2.0 d 150 km duże spalanie
Witam problem tkwi w tym że od jakiegoś czasu moja bmka zaczęła dużo więcej palić nawet przy spokojnej jeździe kiedyś miałem spalanie 5.5 l a teraz nawet na włączonym tempomacie i jazda 110 km jest spalanie koło 10l trasa proszę pomóżcie z góry dziękuję jest to bmw e 46 2.0 diesel 150 km rok 2004 z góry dziekuje
-
e46 320d niedogrzany silnik
Ale termostat egr też był zepsuty
-
e46 320d niedogrzany silnik
Witam wymieniłem główny termostat i temperatura już jest działa i szybko się nagrzewa dziękuję za wszystkie wypowiedzi pozdrawiam :D
-
e46 320d niedogrzany silnik
W poniedziałek podjadę i z powrotem wezmę ten termostat zamontuje i dam znać czy pomoglo
-
e46 320d niedogrzany silnik
Wymieniłem termostat egr gdyż główny sprawdziłem jest sprawny i nic nawet nie chce się dogrzac żeby załączyłem się wentylator i gdy ruszę to powoli temperatura spada prawie do niebieskiego pola ale ciepło cały czas leci
-
e46 320d niedogrzany silnik
Niestety dzisiaj nie dostałem termostatu dopiero zamówiłem tylko temperatura cały czas jest lekko ponad niebieskie pole
-
e46 320d niedogrzany silnik
Dzięki za wypowiedź maniek21112 jeszcze zauważyłem że węże idące do chłodnicy i wychodzące z niej są gorące czy to może być czujnik temperatury?
-
e46 320d niedogrzany silnik
Dziękuję koledzy za rady jutro wymienię i dam znac
-
e46 320d niedogrzany silnik
Pytam gdyż nie ma ogólnej odpowiedzi niektórzy piszą termostaty czujniki chłodniczka egr itd
-
e46 320d niedogrzany silnik
Tylko który termostat
-
e46 320d niedogrzany silnik
Jeszcze wspomnę gdy rok temu ja kupiłem dołem trochę płynu bo było mało i dodam że to jest bmw e 46 2.0 d 150 km 2004 rok