Treść opublikowana przez doktor1975
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Link do programów : http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=2030 Nie widzę tutaj Power Iso
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
Ja wypalałem Nero Burning Room 7 .Śmiga super!
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
http://rapidshare.de/files/40104012/Film_z_imienin1.rar.html http://rapidshare.de/files/40105187/film_z_imienin2.rar.html http://rapidshare.de/files/40105626/film_z_imienin3.rar.html http://rapidshare.de/files/40106167/film_z_imienin4.rar.html Ściągałem niedawno .Wszystko chodzi .Pliki obrazu -wypalić np. nero
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/329830-rapidshare-mapy-vdo-dayton-navteq-2008-a.html
-
Radio przestało działać
Ewentualnie padło coś w tunerze .Jest w bagazniku obok koła zapasowego po lewej stronie .Tam tez jest bezpiecznik .
-
530d_automat_maunal
Moja 530 d w automacie pali średnio 9 literków.Jezdziłem poprzednio manualami z mniejszymi silnikami .Teraz tylko automat .Polecam !
-
Brak UKF w radiu
Becker nie ma serwisu w Polsce co najgorsze !Oryginał w serwisie 3200 zeta.
-
Brak UKF w radiu
Elektryk wsadził inny i wszystko chodzi ok !
-
Tuner radiowy
Padł mi UKF w tunerze radiowym BMW Profesional BM 54 Beckera .Czy mozna gdzie go naprawic ,czy kupic używany ?
-
Brak UKF w radiu
Mam model Profesional BM 54 65.12-6 922 510 !!
-
Brak UKF w radiu
Siadł tuner radiowy .Nie wiem gdzie go naprawic !Moze ktos wie ?
-
Brak UKF w radiu
Piszczy jak .....!Nawet w TV ,obraz jest !
-
łańcuchy
Jaka jest wasza opinia na temat adaptera ?Zbliża sie zima , tylny napęd .Znajomi śmieją sie że Bunie zostawie w garażu , przegladałem oferte i natrawiłem na łańcuchy Pewag Spikes Spider SPORT!Może ktos je ma !Czy warto kupic .Będzie to pierwszy mój sezon z tylnym napędem i zastanawiam sie czy kupic .Wiadomo że 4 zimówki to podstawa !
-
[e-39] Gdzie ubezpieczyć (pakiet OC + AC )
Ja mam Hestie ! Wyszło najtaniej!
-
Brak UKF w radiu
Z tego co poczytałem to padł chyba wzmacniacz antenowy !Ale gdzie on jest ?
-
Ranne popiskiwanie wspomagania co to jest?????????
Miałem to samo po wymianie płynu na nowy .Byłem u mechanika dolał na full i przestało .
-
Brak UKF w radiu
Witam !Mam problem z radiem ! Nie działaja mi fale UKF ,jeden pisk ,pozostałe graja .Navigacja również .Nie wiem co jest ?Czy jakis bezpiecznik od UKF wysiadł .Pozostałe funkcje i cały Bordmonitor działa . Prosze o porade .
- Paliwko
-
Paliwko
Witam !Dziś omylnie wlałem 7 litrów benzyny na BP potem dolałem na full diesla .Czy moze cos paśc przez zniesznie benzyny z dieslem ?
-
BMW 530d
Mam steptronic :średnio 9 litrów .Przy 200 km /h na tempomacie 10 literków .Ale spokojnie mozna zejść do 6 l. tylko kto jeżdzi 90 km/h . Pozdrawiam !!
-
Zakup,jak eksploatacja 530d??
Witam ! Swoja 530 d mam od 5 miesięcy ,super samochód naprawde .Silnik bajera ,fakt ze pali srednio około 9 literków ale cos za coś .Co do tylnego napędu miałem obawy, ale po wyprawie nad Bałtyk i jezdzie w deszczu ,kałużach i cięzkim błocie naprawde ok.Miałem kupic Audii Allroada oglądałem 3 ale jak nie bite ,to przejechane ponad 200 tys. przez 4 lata .Wybrałem Bunie i chyba pozostane przy BMW.Kupiłem i sprowadziłem sam z Niemczech a znalazłem na Mobile ,bez pośredników i naciagaczy . Pozdrawiam !
-
E39 530dA 2002 r - czy warto było za 55 tys?
Witam !Dałem za swoją 65000 , 2003 rok 96000 przejechane pełny wypas !Więc myśle że cena chyba ok !
-
Czas trwania (orientacyjny) wymiany jeża...
Witam !Poruszałem kiedyś ten temat !I chłopcy mają racje ,gdy wentylacja pada to najpewniej wina jeża .Mój mechanik z wymianą i kasacją kompa , z wystawieniem faktury wzioł 500 zł .Alle teraz widze że przegioł !!
-
[seria 5] Nawiew i klimatyzacja
Tak więc padł <>!Wymiana ,kasowanie kompa 500 zł .Ale chłodek to najwazniejsze !Pozdrawiam ~!
-
[seria 5] Nawiew i klimatyzacja
Mój mechanik bedzie dzis !Zobaczy co padło ,albo jez lub wentylator !A tu taki upał !!