Treść opublikowana przez doktor1975
-
[seria 5] Nawiew i klimatyzacja
Pozostaje chyba dobry mechanik a on na wczasach !!!Psia kośc !!
-
[seria 5] Nawiew i klimatyzacja
Gdy jest zepsuty jezyk to ponoc wariuje klima ale działa a tutaj nic !
-
[seria 5] Nawiew i klimatyzacja
Witam !Nie wiem co sie stało ale wysiadł mi całkiem nawiew ,klima sie włacza ale nie podaje powietrza .Nie wyświetla sie żaden komunikat w komputerze .Tak jakby wentylator padł .Nie wiem co jest grane .Wróciłem z nad morza w ulewie i błocie .Moze jakis kabel nie styka ?
-
[seria 5] drżenie kierownicy
Witam !Wymieniłem oponki a nawet napompowali mi azotem i drzenie zgineło !Tak wiec złużyte oponki dawały sygnał do wymiany !Pozdrawiam
-
[seria 5] drżenie kierownicy
Zamówiłem oponki Dunlopy !W poniedziałek wymienie .Zobaczymy !
-
[seria 5] drżenie kierownicy
Wielkie dzięki !
-
[seria 5] drżenie kierownicy
Przeczytałem poprzednie posty i Wasze i chyba musze wymienić oponki ,bo klocki i tarcze mam po wymianie .A zużyte drgaja przy hamowaniu z tego co wiem !!
-
[seria 5] drżenie kierownicy
Witam !Mam zapytanie do klubowiczów !Co może powodować drżenie kierownicy podczas jazdy bez hamowania najczęściej , oprócz żle wyważonych kół !
-
telefon
Masz racje dzis byłem w serwisie w Katowicach .Modele E39 z 2003 roku nie obsługuja nowych nokii !Ponoc najlepiej działa stara 6230 !Trzeba isc do komisu z tel. ! Pozdrawiam !
- telefon
-
telefon
Ewentualnie chyba przez adapter ale go nie posiadam !!Mój telefon nie wykrywa blutoot BMW.Ale cos zle robie ?
-
telefon
Nie przez Nokie ale ponoc jest blutoot zamontowany !!
-
telefon
Poruszam poraz drugi ten temat poniewaz brak odpowiedzi na forum !!Jak uruchomicz telefon nokie 6280 w E39 530d z 2003 roku ?
- opony
-
opony
Jakie najlepsze letnie oponki do 530 d kombi E39 !W instrukcji podaja 225/55 R16 95 V lub 225/60 R16 98 V !Czy załozyc moze na 17 ?
-
telefon
Witam !Mam problem z telefonem w 530 d z 2003 !Nie moge połaczyc swojej Nokii z Blootut auta !Musi być adapter ?Dzieki z góry !!
-
Instrukcja obsługi do E39 530 d
Witam !Jestem świeżym użytkownikiem kupionej 530 d z 2003 roku !Poszukuje do niej instrukcji obsługi .Nie moge uruchomic telefonu ponoć potrzebny jest adapter !Z góry dzieki za link !