Skocz do zawartości

doktor1975

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez doktor1975

  1. Pozostaje chyba dobry mechanik a on na wczasach !!!Psia kośc !!
  2. Gdy jest zepsuty jezyk to ponoc wariuje klima ale działa a tutaj nic !
  3. Witam !Nie wiem co sie stało ale wysiadł mi całkiem nawiew ,klima sie włacza ale nie podaje powietrza .Nie wyświetla sie żaden komunikat w komputerze .Tak jakby wentylator padł .Nie wiem co jest grane .Wróciłem z nad morza w ulewie i błocie .Moze jakis kabel nie styka ?
  4. Witam !Wymieniłem oponki a nawet napompowali mi azotem i drzenie zgineło !Tak wiec złużyte oponki dawały sygnał do wymiany !Pozdrawiam
  5. Zamówiłem oponki Dunlopy !W poniedziałek wymienie .Zobaczymy !
  6. Wielkie dzięki !
  7. Przeczytałem poprzednie posty i Wasze i chyba musze wymienić oponki ,bo klocki i tarcze mam po wymianie .A zużyte drgaja przy hamowaniu z tego co wiem !!
  8. Witam !Mam zapytanie do klubowiczów !Co może powodować drżenie kierownicy podczas jazdy bez hamowania najczęściej , oprócz żle wyważonych kół !
  9. doktor1975 odpowiedział(a) na doktor1975 temat w E39
    Masz racje dzis byłem w serwisie w Katowicach .Modele E39 z 2003 roku nie obsługuja nowych nokii !Ponoc najlepiej działa stara 6230 !Trzeba isc do komisu z tel. ! Pozdrawiam !
  10. doktor1975 odpowiedział(a) na doktor1975 temat w E39
    Dzięki !!!
  11. doktor1975 odpowiedział(a) na doktor1975 temat w E39
    Ewentualnie chyba przez adapter ale go nie posiadam !!Mój telefon nie wykrywa blutoot BMW.Ale cos zle robie ?
  12. doktor1975 odpowiedział(a) na doktor1975 temat w E39
    Nie przez Nokie ale ponoc jest blutoot zamontowany !!
  13. doktor1975 opublikował(a) temat w E39
    Poruszam poraz drugi ten temat poniewaz brak odpowiedzi na forum !!Jak uruchomicz telefon nokie 6280 w E39 530d z 2003 roku ?
  14. doktor1975 odpowiedział(a) na doktor1975 temat w E39
    Wielkie dzięki !Kupie 16 !
  15. doktor1975 opublikował(a) temat w E39
    Jakie najlepsze letnie oponki do 530 d kombi E39 !W instrukcji podaja 225/55 R16 95 V lub 225/60 R16 98 V !Czy załozyc moze na 17 ?
  16. doktor1975 opublikował(a) temat w E39
    Witam !Mam problem z telefonem w 530 d z 2003 !Nie moge połaczyc swojej Nokii z Blootut auta !Musi być adapter ?Dzieki z góry !!
  17. Witam !Jestem świeżym użytkownikiem kupionej 530 d z 2003 roku !Poszukuje do niej instrukcji obsługi .Nie moge uruchomic telefonu ponoć potrzebny jest adapter !Z góry dzieki za link !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.