Treść opublikowana przez kubagry4
-
[E87] Uszkodzona vacum pompa czy rozrząd?
Wyciek prawdopobnie z uszczelniacza czujnika wałka mimośrodkowego. Mechanik wymienił ten uszczelniacz i odmę, zobaczymy po weekendzie czy będzie sucho.
-
[E87] Uszkodzona vacum pompa czy rozrząd?
Rozumiem. Mam pytanie, czy uszkodzona odma moze powodować wyższe ciśnienie w silniku i przez to wycieki oleju w najsłabszych punktach?
-
[E87] Uszkodzona vacum pompa czy rozrząd?
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z wyciekiem oleju który zalewa mi silnik, jest on gdzieś w górnej części silnika. Wymieniłem już uszczelki pokrywy zaworów, podstawy filtra oleju, vacum pompy i miski olejowej. Mechanik stwierdził, że skoro nadal jest wyciek, to musi to być odma do wymiany. Dziś spostrzegłem dziwny dźwięk dochodzący z mojego silnika, po odkręceniu korka oleju natęża się i jest dokładnie taki jak na tym filmie. Rozrząd wymieniałem około pół roku temu, ale znalazłem też wpisy, że taki dźwięk może wydawać rozrząd, kiedy puścił napinacz. Bardzo proszę o pomoc, bo już jestem zdezorientowany.
-
[E87] Problem z wycieraczkami
Byłem dziś u znajomego podpiąć się pod komputer autocom CDP+, jest tam opcja kasowania i ponownej adaptacji, lecz u mnie nie chciała przejść i zostało jak było..
-
[E87] Problem z wycieraczkami
Tak, wiem o regulacji. Jednak jest on ustawiony na najszybszy, do samej góry, ale czujnik nadal działa bardzo nieprecyzyjnie. Proszę o jakieś porady ;) Może trzeba podpiąć do komputera i coś skalibrować?
-
[E87] Problem z wycieraczkami
Witam, w mojej nowej jedynce odkryłem problem. Czujnik deszczu, który włączam wzdłuż na końcu manetki - A, działa bardzo nieprecyzyjnie. Jest ocno opóźniony w czasie. Czy może mi ktoś poradzić co z tym zrobić? Jeżeli chodzi o tryb manualny to jakby brakuje mi jednego trybu działania, naciskając manetkę w dół mam pojedyncze przetarcie, naciskając manetkę raz w górę mam szybki tryb, na ostry deszcz - działający bez przerw, a naciskając manetkę dwa razy w górę mam bardzo szybki tryb. Brakuje mi trybu czasowego np. co 5 sekund, jak to miałem w innym samochodzie. Czy to normalna rzecz w tym samochodzie?
-
Pytanie o Radio BMW BUSINESS CD
Dziękuję.
-
Pytanie o Radio BMW BUSINESS CD
Witam. Mam pytanie w związku z radiem BMW BUSINESS CD. Czy jest na nim możliwość wyświetlania nazw stacji radiowych/liter a nie tylko numerów fal?
-
Bluetooth do BMW BUSINESS CD
Witam, w BMW posiadam radio BMW BUSINESS CD i wielofunkcyjną kierownice (jak w załącznikach). Czego potrzebuję do tego radia abym mógł się łączyć radio-telefon i prowadzić rozmowy. Zgaduje, że moduł, ale czy coś jeszcze? A nawet jaki moduł? Gdy nacisnę opcję "MODE" na radiu nie mam opcji Bluetooth. BMW E87 2007r. http://tufotki.pl/Qr3VK
-
Sprawdzenie przebiegu E87 w serwisie czy aukcja allegro?
Dziękuje!
-
Sprawdzenie przebiegu E87 w serwisie czy aukcja allegro?
Witam, jestem na kupnie niezarejestrowanej w kraju jedynki. Dostałem VIN od sprzedawcy. Pierwszą stroną którą na której próbowałem sprawdzić historię pojazdu jest http://www.vin-info.pl/ lecz ukazuje się "brak wpisów". Znalazłem aukcje na allegro http://allegro.pl/sprawdzanie-vin-przebiegu-historii-serwisowej-bmw-i6502068060.html, przed zakupem zadzwoniłem pod numer podany w aukcji, czy przed zakupem jest możliwe sprawdzenie czy BMW ma wpis w ich bazie. Dostałem informacje, że ma. Pan powiedział mi, że jest 10 wpisów, z tego ostatni w 2016 oczywiście każdy z przebiegiem. Na końcu zadzwoniłem do salonu BMW w mojej okolicy i dowiedziałem się, że prześwietlenie po numerze VIN to koszt 60 zł, lecz nie gwarantują co tam będzie. Jeśli był serwisowany w ASO to będzie to w bazie. Czy moglibyście mi doradzić którą opcję mam wybrać? Nie chcę przepłacać, ani płacić dwa razy, a chce się dowiedzieć jaki jest realny przebieg samochodu. Zaznacz, że samochód posiada książkę serwisową prowadzoną do 2013r. Proszę o pomoc.
-
Co oznacza ta czerwona kontrolka?
Bardzo dziękuje za pomoc.
-
Co oznacza ta czerwona kontrolka?
Jak to możliwe skoro to BMW 118i czyli silnik 2.0 benzyna?
-
Co oznacza ta czerwona kontrolka?
Witam, dziś zauważyłem w moim BMW czerwoną kontrolkę jak w załączniku. Co ona oznacza? Pozdrawiam. http://tufotki.pl/o3gWu