Treść opublikowana przez fegala
-
Jaki silnik do e90?
sprzedali już kilka egzemplarzy do 40 tysięcy (po wszystkich opłatach etc) z 330, dobrze wyposażoną więc jest to kwota która mnie satysfakcjonuje. Rozchodzi mi się tutaj o kwestie wyszukiwania takiego pojazdu i jak jest w praktyce z takim samochodem - czy ktoś może miał przyjemność korzystać z podobnych usług?
-
Jaki silnik do e90?
Ciekawy jestem Waszego zdania na temat takich usług - https://www.facebook.com/bimmerautos/ Ktoś korzystał z podobnej pomocy przy zakupie samochodu? Pozwolę sobie wkleić warunki współpracy z w.w firmą (najważniejsze punkty). Przykładowa cena samochodu który sprzedali kilka miesięcy temu - za 330 E90 - 37 tysięcy. -Wysyłamy oferty ze zdjęciami i dostępnym opisem oraz cena. Cena podana zawiera zakup samochodu transport do polski opłaty vat cło akcyze oraz nasz zarobek który w przypadku samochodu na zamówienie zawsze niezależnie od samochodu wynosi 3000pln. Jeżeli coś wpadnie w oko klientowi bierzemy numer VIN i sprawdzamy przeszłość wypadkowa i serwisowa samochodu w BMW -Jeżeli znamy historię samochodu która jest zadowalająca mamy dogadaną cenę z właścicielem umawiamy się na zaliczkę której wysokość zależna jest od wielu czynników jest to wszystko do doprecyzowania. Najczęściej na zaliczkę wystawiamy fakturę proformę na dany samochód pisząc w uwagach ze zaliczka jest całkowicie zwrotna w przypadku nie dokonania zakupu tego ani innego samochodu. -Po dopięciu wszelkich formalności ruszamy w trasę. Na miejscu sprawdzamy powłokę lakierniczą, błędy w komputerze oraz ogólny stan samochodu i przekazujemy informacje wraz ze zdjęciami ewentualnych usterek klientowi. -W tym momencie czekamy na decyzję która niestety musi być w miarę szybka. Z racji na to ze rynek Szwajcarski jest dość specyficzny i tam nikt nie czeka na decyzje kupna parę dni, nie jeździ się na stacje diagnostyczne ponieważ tam nie zdarzają się oszuści i przeważnie stan pojazdu zgadza się z opisanym, i najczęściej po odejściu od samochodu dogadana wcześniej cena zostaje sporo podniesiona. -W przypadku pozytywnej decyzji kupujemy samochód zabieramy go do kraju robimy opłaty i możemy też dokonać napraw które są niezbędne lub zalecane, współpracujemy z bmw zawsze bazujemy na oryginalnych częściach na które mamy spore rabaty. Jeżeli oglądany samochód nie odpowiada nam lub klientowi jedziemy dalej
-
Jaki silnik do e90?
Post napisany, samemu się dopytywałem w tamtym dziale na temat tego pojazdu więc tylko odgrzebałem temat. @aaben Również jestem takiego zdania, kto wie czy nie było konkretnego dzwona skoro poduszka wystrzeliła i Niemiec go podpicował żeby tylko ktoś go wziął. Pytanie co o czymś takim sądzicie, abstrahując od tego auta - czy solidna, udokumentowana naprawa sprawia, że auto staje się bezpieczne do użytkowania.
-
BMW E90 325 WBAVB11060KT56782
fegala odpowiedział(a) na fegala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby ktoś mimo wszystko interesował się tym samochodem to słowa "bezwypadkowy 100%" czy inne zapewnienia radziłbym podzielić przez dużą liczbę. Przykładowe zdjęcia jak samochód wyglądał przed sprowadzeniem do Polski: https://imgur.com/a/GFdnPVM
-
Jaki silnik do e90?
Panowie, ciekawy temat się nałożył: zainteresowałem się tym wozem, wszystko było dogadane - interesowała mnie opcja bez dodatków (wyjściowa cena: 33k); gość mówi, że sprowadził auto od prywatnego z niemiec, bezwypadkowe 100%. Link: https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-325i-m-pakiet-pakiet-performance-bilstein-b16-z-performance19-CID5-IDx6pEJ.html#2e5ae92df0;promoted Wykupiłem raport u Draya i wyszły takie kwiatki: https://imgur.com/a/GFdnPVM Gość sprowadził go w październiku 2017, zdjęcia są z niemiec 2017. Pierw dowiedziałem się, że nic o tym nie wiedział, jedynie, że były "lekkie uszkodzenia" zaś następnego dnia jak powiedziałem, że nie przyjeżdżam dostałem zdjęcia jak go sprowadza samemu w takim stanie i było to naprawiane przez niego, więc napisał, że jest naprawione dobrze. Oszustwo totalne. Cała sytuacja uświadomiła mnie jak ciężko będzie coś sensownego znaleźć, dlatego pojawia się w mojej głowie pytanie które chciałbym również Wam zadać: czy takie uszkodzenia jak na zdjęciach (głównie naruszona belka + wybita poduszka) dyskwalifikują z miejsca taki samochód? - czy jest realna szansa znaleźć samochód BEZWYPADKOWY 2.5/3.0 przedlift do 40 tysięcy złotych?
-
BMW E90 325 WBAVB11060KT56782
fegala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej, Czy macie jakieś zastrzeżenia które widać na pierwszy rzut oka? Przejrzałem wszystkie zdjęcia i od strony wizualnie nie widzę takowych jednak wolę się dopytać ekspertów! Link: https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-325i-m-pakiet-pakiet-performance-bilstein-b16-z-performance19-CID5-IDx6pEJ.html#2e5ae92df0;promoted Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
ale to mówisz chyba o coupe, bo sedanów nawet w tej cenie to zbyt wiele nie widziałem. Ja poszukuję jedynie sedana :8)
-
Jaki silnik do e90?
Od mojego posta temat z nawi / bez nawi się rozpoczął więc ustosunkuję się do wypowiedzi powyżej. Rozglądam się za E90 ok. pół roku, w sensownej cenie (do 40k) znalazłem zaledwie kilka egzemplarzy które warte były oględzin. Postanowiłem, że najlepszym wyborem silnikowo będzie 325/330 czyli 2.5 i 3.0 przedlift. Automatyczna klima + wielofunkcyjna kierownica + owy silnik + klarowna historia + dobry stan jest dla mnie must have. Nawigację bardzo bym chciał ze względów wizualnych - bardziej podoba mi się wypełniony środek z kurnikiem oraz bardzo komfortowe jest dla mnie podgląd trasy którą jadę (gdzie spodziewać się zakrętu etc). Do konkretnej lokalizacji będę korzystał z pewnością z google mapsów. Egzemplarze które oglądałem - przeważnie posiadały nawigacje, ale tak jak wspominałem nie jest to konieczność. Dodatkowo z praktycznego punktu widzenia, biorę pod uwagę, że sprzedając auto za 2-4 lata, auto z nawi będzie najzwyczajniej łatwiej sprzedać aniżeli bez. I dlatego też nie specjalnie chcę wydawać 35-40k za auto bez nawigacji bo będąc na bieżąco z rynkiem, będzie go bardzo ciężko sprzedać kilka lat później za podobne pieniądze jak auto z nawigacją. Swoją drogą, ciekawy jestem Waszego zdania jak wygląda wycena danego pojazdu z poszczególnym wyposażeniem (weźmy pod uwagę, że wszystkie pojazdy są w identycznym, dobrym stanie technicznym, klima automat, wielofunk. kiera + ) - 325, bez nawi, mpakiet - 325, nawi, standard - 325, nawi, mpakiet, automat Głównie rozchodzi mi się o wycenę mpakietu w samochodzie. Czy wartość pojazdu znacząco w takiej sytuacji wzrasta? Pozdrawiam i szanuję za merytoryczną dyskusję!
-
Jaki silnik do e90?
czyli rozumiem, że Polskie ASO posiadają historie serwisową tylko z Polski, a odczyt z kluczyka mogą zrobić wszędzie (tylko wtedy kiedy było serwisowane ostatnio w ASO), tak? Wykupując u Draya raport dostaję z całej europy (również Włochy) jak wyglądała sytuacja? Ja w pełni zdaję sobie sprawę, że cena za samochód to jego ogólny stan, tylko rozchodzi mi się o to, że bardzo ciężko znaleźć sensownie wyglądające CHOCIAŻBY ogłoszenie z 2,5 silnikiem i nawigacją :)
-
Jaki silnik do e90?
Tak, polecamy. Polecamy też korzystanie z odpowiedniego działu do pytania o samochody z ogłoszeń: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=44 Natomiast co do samochodu to przede wszystkim poproś o zdjęcia z jakimi uszkodzeniami został sprowadzony. O ile w ogóle mają takie zdjęcia lub wiedzę... Również skorzystałem z tamtego działu, jednak odwiedzając od pół roku codziennie to forum wywnioskowałem, że większą szansą na pomocną odpowiedź jest napisanie tego również tutaj. @Blade1984 2.5 silnik, duża nawigacja za 32k zł to cena wysoka Twoim zdaniem? Przeglądam ogłoszenia od pół roku i jest to naprawdę jedna z nielicznych ofert która mnie poruszyła. Twoim zdaniem jaka cena jest w porządku za takie wyposażenie? (głównie zależy mi na nawi i 2,5 silniku / 3.0 przedlift. Abstrahując od tematu samochodu z linku powyżej, bo może się to przydać każdemu. Przedzwoniłem do ASO BMW. Podając numer VIN nie znaleziono jakiejkolwiek historii serwisowej zaś ostatni odczyt z kluczyka był z 2013 roku i miał 108k km - o czym może świadczyć brak historii serwisowej i brak odczytu z kluczyka po 2013 roku?
-
BMW E90 325 218 KM - WBAVB11030KU25055
fegala odpowiedział(a) na fegala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy wykupując raport u Draya dostanę informację o tym co było robione przy naprawianiu szkód / jak wyglądał przy sprowadzeniu z Włoch?
-
BMW E90 325 218 KM - WBAVB11030KU25055
fegala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, jesteście w stanie mi doradzić w sprawie modelu poniżej? Samochód 5 lat temu sprowadzony z Włoch przez prywatną osobę (jeździł 2 lata) następnie kupił ją aktualny właściciel (jeździ 3 lata). Przy kupowaniu miał zwiększoną wartość na czujniku lakieru na drzwiach (lakierowanie ponoć) + nad lewym reflektorem (tutaj większa wartość). Moim zdaniem wygląda sensownie, na pierwszy rzut oka, po za delikatnymi niedociągnięciami jest OK. Wykupienie sprawdzenia VINu u Draya (bimmer-check) polecacie? https://www.olx.pl/oferta/bmw-3-e90-325i-jasna-skora-ksenony-CID5-IDvHFHz.html#2e5ae92df0 VIN: WBAVB11030KU25055 Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Panowie, jesteście w stanie mi doradzić w sprawie modelu poniżej? Samochód 5 lat temu sprowadzony z Włoch przez prywatną osobę (jeździł 2 lata) następnie kupił ją aktualny właściciel (jeździ 3 lata). Przy kupowaniu miał zwiększoną wartość na czujniku lakieru na drzwiach (lakierowanie ponoć) + nad lewym reflektorem (tutaj większa wartość). Moim zdaniem wygląda sensownie, na pierwszy rzut oka, po za delikatnymi niedociągnięciami jest OK. Wykupienie sprawdzenia VINu u Draya (bimmer-check) polecacie? https://www.olx.pl/oferta/bmw-3-e90-325i-jasna-skora-ksenony-CID5-IDvHFHz.html#2e5ae92df0 VIN: WBAVB11030KU25055
-
BMW E90 VIN WBAVB11030VE32590
fegala odpowiedział(a) na krys0220 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto ciągle wystawione, klimatyzacja nadal nie działa sprawdzałeś ten samochód? jak sytuacja? może ktoś inny może wspomóc jakąś opinią na temat tego auta? będę wdzięczny
-
E90 325i 2005 WBAVB11080KU25245 Świdnik
fegala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Przymierzam się do sprawdzenia tej sztuki, jednak znaczna odległość do pokonania, przekonała mnie aby pierw Was zapytać co sądzicie o tym samochodzie. Może ktoś już oglądał ten egzemplarz? Jedyne ze zdjęć co mnie martwi to umyty silniki zbyt duża szpara między prawym reflektorem a maską. 325, silnik 218 km z dużą nawi brzmi sensownie mimo 2005 rocznika. Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-2-5i-b-g-stan-perfekcyjny-pl-menu-mega-zadbany-ID6ArpXf.html#283f429f3e
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam! Od pewnego czasu rozglądam się za autkiem - celuje dokładnie w sedana, po lifcie z silnikami R6 i planowanym dołożeniem gazu. Cena jaką mogę dać za samochód oscyluje w granicach 20-22 tysięcy, jednak do tej pory, po obejrzeniu kilku samochodów nic ciekawego nie znalazłem. Jest sens w tej cenie którą podałem, szukać e46 po lifcie, do tego zadbanego z silnikiem R6?