Witam, pytanie czy warto? Rozmawiałem z właścicielem mówił iż do zrobienia są klocki tył plus tarcze hamulcowe tył oraz nie działa klimatyzacja. Z ceną zszedł do 29500 ( z możliwością zejścia jeszcze ponoć). Mam kawałek do przejechania aby obejrzeć auto. Nie chciałbym się władować na minę. Może komuś z Was uda się coś jeszcze wyłapać po VIN ( nr vin w temacie) lub posiada jakieś info odnośnie co najczęściej "siada" w klimie w E90. Za wszelką pomoc z góry dziękuję! ;) link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6AzEtq.html#f4053d93d1