Treść opublikowana przez wiewior1234
-
Bmw e87 116d nie zapala podczas mrozu
W poprzednim samochodzie - Renault Megane I 96r. miałem tak, że przestał łączyć kabel od rozrusznika i wtedy nie kręcił wcale. Stało się to nagle, bez objawów, również podczas mrozów. Może pomoże ;)
-
kierunek nawiewu climatronic e87
U mnie zdjęcia po rozkodowaniu zgadzały się z tym co zastałem w 100%
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
ROZWIĄZANIE: Z tyłu osłony akustycznej silnika (numer: 11 14 7 797 410) są dwa bolce do wsunięcia w "gniazda". Podczas wymiany świec bolce nie znalazły się w gniazdach a osłona trzymała się na dwóch zatrzaskach z przodu. To powodowało głośny dźwięk spod przedniej szyby.
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
Nagrałem filmik. Podsumowanie: - dźwięk pojawił się po wymianie świec żarowych, oleju, filtra oleju. - podczas pracy silnika nie słychać żadnych niepokojących dźwięków. Odpalanie (dźwięk w ostatniej fazie odpalania, pod koniec 2 sekundy): https://youtu.be/TFTvHAjU28w Praca: https://youtu.be/ooSnOnoVf0c
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Sprawdź przebieg po VIN za 3 euro na stronie: https://www.bmwdecoder.com/history
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
U mechanika. Dźwięk tylko przy włączaniu silnika w ostatniej fazie przed normalna pracą. Pozniej chodzi jak najbardziej poprawnie.
-
E87 - tablice rej. bez ramek - ktoś ma / próbował?
Taśmą podkleję tablice, żeby nie stukały. A nity jednak zabezpieczą przed kradzieżą lub zabawą młodych na osiedlu ;)
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
U mnie po wymianie świec a nie rozrządu. Rozrząd robiony był 20 tys. km temu.
-
E87 - tablice rej. bez ramek - ktoś ma / próbował?
Dzięki, ściągam ramki ;)
-
[E81] 120d 177km - głośny stuk przy odpalaniu
Trochę ciężko na Twoim filmiku mi dosłyszeć dokładnie lecz też mam dziwny dźwięk podczas odpalania przy tym silniku, który pojawił się po wymianie oleju, filtra oleju i świec żarowych. Dźwięk u mnie dochodzi jakby zaraz pod przednią szybą. Zastanawiam się czy może to być źle dokręcona pokrywa jakaś? Kompletny rozrząd wymieniany 20k km temu. Postaram się również nagrać ten dźwięk.
-
E87 - tablice rej. bez ramek - ktoś ma / próbował?
Cześć, Zastanawiam się, jak wyglądałyby zderzaki, gdyby tablice nie były w ramce, a przymocowane zostały jedynie na nity. Ma ktoś może w swojej jedynce tablice bez ramek i mógłby podesłać zdjęcie jak to wygląda? Pzdr!
-
E87 odczyt błędów z ukrytego menu (poz. 14 w ukrytym menu)
Cześć, Podobno w ukrytym menu, zgodnie z informacjami z tego linka: viewtopic.php?f=15&t=297611 można odczytać błędy. Moje pytanie jest następujące: czy pojawiają się tam już konkretne numery błędów, które można zgooglować i znaleźć usterkę? Czy błędy są jakość dodatkowo zakodowane? Z tego co pisze w powyższym linku to powinno pokazać 10 ostatnich błędów. Pzdr.
-
[E87] Sterownik świec żarowych M47
A lokalizacja tego sterownika jest identyczna jak w E90 i wymianę można przeprowadzić zgodnie z tą instrukcją? - viewtopic.php?f=15&t=152003
-
120d - delikatne brzęczenie (jak CD-rom) przy skręcaniu
No może... chociaż podczas skręcania w miejscu żadnych odgłosów nie ma. Wszystko prawidłowo. Tylko podczas jazdy przy skręcaniu w obie strony. Spróbuję nagrać ten dźwięk (chociaż nie wiem czy będzie słyszany) i podrzucić tutaj na forum.
-
120d - delikatne brzęczenie (jak CD-rom) przy skręcaniu
Cześć wszystkim! W nowo zakupionej jedyneczce doskwiera mi mały problem. Podczas skrętu, bez znaczenia w którą stronę słychać delikatne brzęczenie podobne do ładowania płyty CD. Dochodzi ono gdzieś z kokpitu z przodu. Dodam, że żadna płyta nie jest wsadzona do radia. Co to może być? jakiś wentylator może? Pzdr!
-
E87 120d WBAUD91040PZ06553 - Kraków - audiczka.otomot
wiewior1234 odpowiedział(a) na wiewior1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPieczątki śmiech ale autentyczne. Sprawdziłem historię na https://www.bmwdecoder.com/history i co do kilometra się zgadzają wizyty w ASO. Z innej beczki. Dekodery mogą się mylić? Bo część wyposażenia nie zgadza się z opisem. Chodzi mi głównie o tempomat i czujniki deszczu oraz zmierzchu. Tempomat raczej źle podany o jest do niego oddzielna rączka prawda?
-
E87 120d WBAUD91040PZ06553 - Kraków - audiczka.otomot
wiewior1234 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć, Co sądzicie o tym egzemplarzu? -> http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-2-0-177km-bi-ksenon-sportowe-fotele-alu-17-zarejestrowana-2008m-ID6yuhbr.html#fc67a62702 Kierownica jest oryginalna czy obszywana? Maska też jakby słabo spasowana przy błotnikach. Ma ktoś może również jakieś doświadczenia z komisem "audiczka.auto.com.pl - Mogilany ul.Celiny 1.- 5 km od Krakowa"
-
Małopolskie
Cześć, poszukuję pilnie warsztatu w Krakowie do sprawdzenia E87 przed zakupem. Ktoś korzystał z takiej propozycji w którymś z warsztatów? Chyba i tak w poniedziałek dzwonienie po wcześniej polecanych warsztatach i pytanie o taką ofertę.
-
118i oraz 118d poliftowe - rozrząd - wymiana
Cześć wszystkim, przymierzam się do kupna E87 po lifcie z silnikiem 118i (N46N) lub 118d (N47). Mam pytanie odnośnie konstrukcji obu rozrządów. Oba są na łańcuchu? Kiedy jest "oficjalny" przebieg lub wiek samochodu do wymiany rozrządu dla obu silników, a kiedy zalecacie wymieniać? Odpowiedzi będą dla mnie bardzo pomocne, bo będę wiedział o co pytać podczas weryfikacji ofert i ewentualnie kiedy będę planował wymianę rozrządu w zakupionym aucie. Pzdr ;)
-
NAVI - różnica
Siema! Czy przedstawione na zdjęciu nr 1 NAVI to professional a na zdjęciu nr 2 business, czy był jakiś lift nawigacji bo ta ze zdjęcia nr 1 to 2010 rok a ta ze zdjęcia nr 2 to 2008. Zdjęcie nr 1 http://imageshack.com/a/img924/989/LG4N69.png Zdjęcie nr 2 http://imageshack.com/a/img924/6943/f8GC8q.png