Witam. Mam problem z lewym tylnym kołem na którym czuć bicie powyżej 100km/h. Mechanik stwierdził że do wymiany jest tuleja pływająca i tuleja wahacza. Dwa elementy zostały wymienione, koła wyważone i zrobiona geometria. Resztę elementów zawieszenia bez zarzutu. Faktycznie komfort jazdy po wymianach bardzo się poprawił lecz przy osiągnięciu prędkości powyżej 160km/h pojawia się uczucie jakby miało się urwać koło charakteryzujące się strasznym biciem. Miał ktoś podobny przypadek lub wie o co może tu chodzić? Pozdrawiam