-
323i - Potężne bicie w lewym tylnym kole od 160km/h
Okazało się że felga jest krzywa. Po zamianie kół miejscami - bicie pojawiło się z przodu. Dzięki za pomoc. Temat można zakończyć. Pozdrawiam
-
318i co to jest? Emulator?
Wszystko na to wskazuje
-
318i co to jest? Emulator?
O proszę to już wiadomo o co chodzi
-
318i - brak ładowania?
Miałem dawno temu taki problem w e30 i poprostu kabel od masy z tyłu auta był nie dokręcony.
-
318i co to jest? Emulator?
Z emulatorów znalazłem jeszcze emulator sondy lambda montowany na katalizatorze https://www.google.pl/search?q=emulator+sondy+lambda+bmw+e46&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHy82c5MLKAhXiqnIKHVOsAFEQ_AUIBygB&biw=360&bih=511&dpr=2#imgrc=sNIhr8lItKTtkM%3A a na piątym zdjęciu wygląda to jak nie podpięta wtyczka sondy tylko z tego co pokazał wujek Google nie z tego modelu http://allegro.pl/sonda-lambda-bmw-3-e30-e36-5-e34-getz-oryginal-i5215816456.html Może faktycznie jest to jakiś emulator wpinany w kostke a sondę ktoś zostawił dla picu. Opukaj katalizator młotkiem i będziesz wiedział czy masz kata. Pusty dźwięk mówi o braku katalizatora. Wtedy będzie wiadomo czy ktoś kombinował.
-
323i - Potężne bicie w lewym tylnym kole od 160km/h
Spróbuję z tymi kołami bo łożysko jest ok
-
323i - Potężne bicie w lewym tylnym kole od 160km/h
Witam. Mam problem z lewym tylnym kołem na którym czuć bicie powyżej 100km/h. Mechanik stwierdził że do wymiany jest tuleja pływająca i tuleja wahacza. Dwa elementy zostały wymienione, koła wyważone i zrobiona geometria. Resztę elementów zawieszenia bez zarzutu. Faktycznie komfort jazdy po wymianach bardzo się poprawił lecz przy osiągnięciu prędkości powyżej 160km/h pojawia się uczucie jakby miało się urwać koło charakteryzujące się strasznym biciem. Miał ktoś podobny przypadek lub wie o co może tu chodzić? Pozdrawiam
-
318i co to jest? Emulator?
Emulator maty to czujnik imitujący zajęcie fotela pasażera i znajduje się prawdopodobnie pod siedzeniem, innych emulatorów nie znam jeżeli taki są.
-
E46 320d Mokra podłoga po stronie pasażera
Miałem kiedyś przypadek że ciekło mi na nogi z racji uszkodzenia nagrzewnicy.