Treść opublikowana przez jajkosek
-
E70 X5 2007r. Kraków WBAFF41040L053441
jajkosek odpowiedział(a) na Andrzej 28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKup historię u dray'a i będziesz wiedział większość o samochodzie, ja kupując auta za takie ceny nie żałowałbym 100 plnow żeby kupić historię u dray'a i tobie też to polecam, być możesz oszczędzisz kasiory i czasu. :)
-
E60 M Pakiet - Nowy Sącz WBANC71050B637763 KOREKTA !!
jajkosek odpowiedział(a) na SowaBezOka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@up murzyn jest w stanie coś utrzymać? :cool2:
-
E70 X5 2007r. Kraków WBAFF41040L053441
jajkosek odpowiedział(a) na Andrzej 28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPIerwsze co mi się rzuciło w oczy to jakieś dziwne nienaturalnie wyciągnięte tłumiki.
-
E39 540i Kraków VIN:WBADN610X0GG86589
jajkosek odpowiedział(a) na Dejmian87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCO by nie było na zdjęciach auto wygląda zaje**** :oops:
-
BMW 740i Kielce WBAGG81070DF91895 KOREKTA
jajkosek odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak poza tematem przebiegu dodam, że auto ma całkiem ciekawe wyposażenie, na allegro mało która ma choćby dużą navi czy el. klapę :D Dla mnie jak by jeszcze kolor auta był czarny czy taki właśnie dla e38 granatowy/ciemno niebieski - pewnie wiecie o jaki kolor chodzi to wtedy auto marzenie :) Za niedługo będę właśnie takiej sztuki szukał dla siebie po europie, ciężko znaleźć konfigurację całe czarne wnętrze, duza navi z ciemnym kolorem auta :(
-
Felgi 20"
Felga 10 cali na przód powinna spokojnie wejść w nadkole, to w końcu seria 7 :oops:
-
E38 740i lpg Lubartów WBAGG81070DF89435
jajkosek odpowiedział(a) na jack daniels1685047910 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak poza tematem co kieruje ludźmi, którzy wypuszczają tłumiki spod zderzaka :mad2: Jak już mają robić to zrobić to ze smakiem, a nie taka fuszerka :d
-
BMW e63 Radom b294477
jajkosek odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to ja mając prawko od 3 lat miałem już 66 samochodów, HEHE! :mad2:
-
E46 (2.8l Katowice) WBAAM51000EZ45521
jajkosek odpowiedział(a) na AddictedFromBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJako wisienke na torcie tego co mówili przedmówcy dodam, że co najmniej śmiesznie wygląda przód od polifta z tyłem z przedlifta :)
-
BMW E60 520i + LPG WBANA31010B012730, Szczecin
jajkosek odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkumpel założyl gazik do takiej 2.2 i narzekal jak nie wiem, fakt faktem instalacja 2000 zł :mad2: I ogólnie miał bardzo biednie wyposażone autko, po wejściu do środka z mojej e39 jego e60 to siedzienia i kierownica. Ogółem jeśli dobry gaz założysz to bedzie działał chyba :)
-
BMW e63 Radom b294477
jajkosek odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież te auto było już tu wrzucane niecały miesiąc(moze wiecej) temu i jednoglosnie stwierdzilismy, ze auto jakies lewe jest :)
-
E65 735i WBAGL41000DL94021 Przansysz
jajkosek odpowiedział(a) na jack daniels1685047910 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzede wszystkim kwestia zastanowienia się czy warto jechać 500 km(chyba w jedną stronę?)po auto warte 20 tysięcy. Jak dla mnie kompletnie się nie opłaca, bo bardzo duże ryzyko, że będzie inne w rzeczywistości jak na zdjeciach :mad2:
-
E39 528i WBADM51070GS03716 Częstochowa
jajkosek odpowiedział(a) na KAFARNIKOV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@andrzej Tylko rzuciłem okiem, że lampy są "poliftowe" na pierwszy rzut oka, a halogeny są przecież od przedlifta :)
-
E39 528i WBADM51070GS03716 Częstochowa
jajkosek odpowiedział(a) na KAFARNIKOV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzedlift z lampami od polifta??
-
E85 Z4 3.0i WBABT51090LR91626 - KOREKTA
jajkosek odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha :D No to jeszcze lepiej, na zdjęciach fajna, ale w rzeczywistości pewnie rozczarowanie i wkurw****e jak to zwykle bywa :mad2:
-
E85 Z4 3.0i WBABT51090LR91626 - KOREKTA
jajkosek odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY nie śpi...i dobrze :D Jakby nie patrzeć to na zdjęciach autko i tak fajne pomimo tych 180k przebiegu :shock:
-
E39 535i WBADE11090BM55888 Białystok
jajkosek odpowiedział(a) na KAFARNIKOV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa osobiście nie ładowałbym się w v8 za 11k. Jak dla mnie zbyt duże ryzyko, auto wygląda na zmęczone, może dokładniejsze ogledziny roziwalyby wątpliwości, ale jak już mówiłem dla mnie porywać się na V8 za 11 tysięcy to trzeba albo być pasjonatem z dużym zapasem $$ albo głupcem, bez obrazy oczywiście. :)
-
FELGI 18"X8J ET 40 jakie dystanse?
Kupiłem używane dystanse, poprzednik mówi ze jezdzily ledwo 4 miesiące, dalem 300 zl, firma dystom jak się nie mylę, są takie jak mi kazaliście kupić, solidnie wykonane, ale nie ciężkie z przedłużanymi śrubami itd. Pasują idealnie, felga jest ładnie z nadkolem, będzie grubas na lato z e39 :)
-
FELGI 18"X8J ET 40 jakie dystanse?
Dystanse sa wlasnie pod 72.6mm pasuje idealnie
-
FELGI 18"X8J ET 40 jakie dystanse?
No to doszły do mnie dzisiaj dystanse 25mm przód/25mm tył. Okazało się że felgi miały średnicę otworu 72.6mm (wtf?) i takie też dystanse są, pasują idealnie. Później będę przymierzał jedną felgę jak to leży. W następnym miesiącu kupię opony i jak będzie cieplej to założę setup letni i porobię zdjęć jak to wygląda na aucie. :roll:
-
E39 2.5i - wysokie obroty na lpg
Nie wiem do poniedziałku musi przepękać jeszcze autko, od poniedziałku muszę się za nie zabrać. :)
-
E39 2.5i - wysokie obroty na lpg
I tak teraz nie mam czasu w ogóle żeby gdziekolwiek dalej jechać, nie wyrabiam się po prostu. A jazda na lpg jest po prostu normalna, jak przełączy to już jest ok, nawet jak temperatura jest na plusie to zniknęły falowania obrotów na postoju, a auto jeździć musi codziennie i to spore trasy także ze względów ekonomicznych jazda na 98 by mnie zjadła.
-
E39 2.5i - wysokie obroty na lpg
Okej może coś się znajdzie, teraz jak jest temperatura na plusie to auto już czasami samo się przełączy bez gaśniecia, na ok. 45-50 stopniach przełączam na gaz ręcznie i bez zarzutów idzie o dziwo, dziwny związek ma z temperaturą cała sytuacja :D
-
E39 2.5i - wysokie obroty na lpg
Sprawdzę w sobotę wszystko co i jak, instalacja stag ale co dokładniej to nie napiszę wam teraz bo zmęczony jestem. Różnie jest z tym gazem, jechałem o 22 po dziewczynę i auto zimne odpaliłem gazu nie wyłączałem i nie zdążyłem wycofać z podwórka(jakieś 2-3 minuty) i auto już przełączyło na gaz bez żadnego szarpnięcia itd. czyli tak jak powinno być, im niższa temperatura powietrza tym większe jazdy. Na plusowej tzn. 10 i wiecej nie pamiętam, żeby były problemy z przełączaniem gazu, jedynie zawsze było z czerwonym polem i obrotami problemy
-
E39 2.5i - wysokie obroty na lpg
Tzn. było tak, że jak na moich oczach wskazówka ustawiała się na 90 stopni i włączałem gaz ręcznie auto dusiło się i dalej działo się to co opisałem w pierwszym poście, czyli trzesienie budą i w końcu gasło. Jak po jakimś czasie na 90-ciu stopniach czyli powiedzmy 5-10 minut przełącze to auto zatrzęsie budą i przełącza na gaz. :cry: