Witam Od paru dni mam problem, otóż silnik w moim aucie pracuje delikatnie mówiąc nierówno, czuć nieprzepaloną benzynę, auto jest słabsze, prawdopodobnie nie pali na któryś cylinder, Bardzo proszę o wskazówki na co zwrócić uwagę w poszukiwaniu przyczyn, czy są jakieś słabe punkty w elektryce? Jeśli jest jakiś bmk-owicz w Częstochowie proszę o doradę gdzie jechać do mechanika, niby mam swojego ale po przygodzie z rozrządem straciłem do niego zaufanie. Pozdrawiam i dziękuję za rady PawelM8008/ mój silnik to 2.0 6cyl. 87rok, bez gazu.