Treść opublikowana przez DamianNor
-
E90 318 2006 Tłuszcz WBAVA51067VA72266
DamianNor odpowiedział(a) na rafaeelloo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSalon Polska a wersja językowa niemiecka? Stoją takie długo bo bieda edyszyn się nie chce sprzedawać, bez navi i w szmatach ciężko znaleźć nabywce mimo atrakcyjnej ceny...
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Ja w tym roku pewnie ponad 10 tysięcy, ale to e60 w e46 miałem dwumas do wymiany (styczeń wydatek 2500) a sprzedałem go koledze po pół roku. Zależnie od roku i grubszych spraw to na e46 od tysiąca (olej filtry klocki etc) do 3-4 tysięcy (zawieszenie dwumas itd) może roczny koszt wyjść. E36 teraz chyba najtańszy w utrzymaniu, ale niedługo zacznie drożeć wszystko jak to było w przypadku e30.
-
Własna osłona stożka!
Jak by Ci trochę materiału zostało to możesz budować dalej, podrzucam mały projekt http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1259187.html
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Możesz zawsze kupić jakąś starsza hondę czy golfa :D e36 jak trafisz w r6 to Ci szkoda będzie na olej bo za dużo wchodzi, kupisz jakieś padło zajeździsz i powiesz nigdy więcej bmw, aczkolwiek życzę powodzenia :cool2:
-
BMW E39 520i WBADM11030GP14610
DamianNor odpowiedział(a) na Rodziu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd kiedy Grudzień jest 6 miesiacem roku? :D ======================================== Vehicle information ======================================== VIN: WBADM11030GP14610 Type code: DM11 Model: 520I (EUR) E-F-R series: E39 Series: 5 Type: LIM Steering: LL Doors: 4 Engine: M52/TU Displacement: 2.00 Power: 110 (149 hp) Drive: HECK Transmission: MECH Paint code: 397 - ANTHRAZIT METALLIC Upholstery code: F6TT - STOFF FLOCK/GRAU Prod.date: 1999-06-21 S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC S283 BMW LA wheel, BMW styling II S423 Floor mats, velours S428 Warning triangle and first aid kit S430 Interior/outside mirror with auto dip S431 Interior rear-view mirror with auto dip S473 Armrest front S500 Headl.washer system/intensive cleaning S508 Park Distance Control (PDC) S522 Xenon Light S534 Automatic air conditioning S540 Cruise control S548 Kilometre speedo S555 On-board computer V with remote control S629 Car telephone (GSM) w card reader, front S665 Radio BMW Business RDS S710 M sports steering wheel, multifunction L801 National version Germany/Austria S818 Battery master switch S863 Dealer List Europe S879 Operating instructions German S970 Business Package
-
E46 328iWBABM52040JM22142 - Gliwice UWAGA ANGLIK!!
DamianNor odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie trzeba być specem (ja nim np nie jestem) żeby rozkodować sobie nr VIN i porównać go z ofertą, oraz to żeby zrobić małe rozeznanie i dowiedzieć się ile kosztuje samochód w dobrym stanie w danym silniku, roczniku, oraz wyposażeniu...Chcesz sobie pogawędzić to idź na na jakiś chat, bo ludzie pomagają tu za darmo i szkoda nadużywać ich cennego czasu :nienie:
-
E46 328iWBABM52040JM22142 - Gliwice UWAGA ANGLIK!!
DamianNor odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak przestaniesz szukać okazji to może coś znajdziesz, poczytaj troszkę w internetach i zacznij dobierać samochód do budżetu jaki posiadasz, wtedy prawdopodobnie przestaniesz wrzucać do oceny przekładane angole składane z 4 w okazyjnej cenie :D
-
BMW F30 WBA3A5C530F359406
DamianNor odpowiedział(a) na Azgaroth temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak z USA to zapytaj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=186938 pamietaj o linku :D
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Nie wiem jak cenisz e46 ale 2.0, 2.2 oraz 2.5 w tej cenie na pewno nie będą golasami bo to już 10-14 letnie samochody i nie kosztują po 30-40 kafli, podgrzewane stołki to w tych silnikach standard a mpak nie jeździ, porównanie komfortu, kultury silnika i ogólnej frajdy z użytkowania są nieporównywalnie większe w e46 a poza tym one nie gniją, wypasione e36 w tej cenie można sobie kupić bardziej jako lokatę do niedzielnych przejażdżek, samochód który będzie zyskiwał na wartości z czasem a nie na pierwszy samochód do normalnej codziennej jazdy.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
20 k to mało na e46? Weźcie się wy panowie zastanówcie... Na pewno w tym budżecie możesz kupić zadbany i pewny egzemplarz e46, dużo ładniejszy i bijący pod każdym względem e36.
-
Własna osłona stożka!
Co Ty czołg chcesz uspawać z blachy 15mm :D :D :D ?
-
Czy można założyć opony 225/55/17 ?
Oryginalnie wg naklejki w drzwiach E60 535d opony powinny mieć rozmiar 225/50 r17 (takie założyłem zimówki) opona 225/45 różni się wysokością o całe 11,25mm wiec raczej niewielka różnica, choć ja wole trzymać się zaleceń oryginalnych:) tu link z forum lexusa który opisuje podstawowe parametry rozmiarów opon etc http://www.klublexus.pl/serwis/14-poza-wszelkim-menu/46-rozmiary-felg-aluminiowych-opon-i-parametry-montaowe.html
-
Co myślicie o tym Bmw E61 VIN WBANJ91090CR67434
DamianNor odpowiedział(a) na dareczek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak większość z tego rocznika ma taki przebieg tylko ludzie kupują je cofnięte o 100k :D Samochody z Danii to rzadkość z powodu na ich ceny, które podobnie jak w Norwegii są wyższe o ok 50 proc niz w Polsce, przykładowo E60 3.0d 2004r w No 120k koron czyli jakieś 55k zł ceny w Danii plasują się na podobnym poziomie wiec raczej szukał bym haczyka...
-
uwaga na E38 730D WBAGG41070DN63861
DamianNor odpowiedział(a) na jackow62 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ty jeszcze na forum? Ktoś chce pomóc to pomaga jak może....Obrońca uciśnionych szrociarzy i handlarzy się znalazł...
-
E60 530D AC-Schnitzer WBANC72020B332364
DamianNor odpowiedział(a) na trollWWL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze pamiętaj o kosztach utrzymania i pakiecie startowym który może tu być spory(sam olej do skrzyni z miska , ciekawe jak konwerter przy tej mocy, hamulce, dobry olej...), nie porywaj się na coś na siłę ja na pewno bym na takie coś się nie napalał, ale znaczek M jest i te okropne felgi dobre do lansowania na mieście... (mam takie same do sprzedania za grosze :cool2: )
-
e46 328 WBAAM51050AZ66193
DamianNor odpowiedział(a) na kamil_0590 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajpierw pomyśl jaka jest średnia cena takich samochodów z takim wyposażeniem?
-
BMW 530d prawdziwy wzór wbanr71030cr05041
DamianNor odpowiedział(a) na robek123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie to nie oczerniaj komuś samochodu bezpodstawnie :nienie: sam mam zmieniane tył bo są łatwe do wymiany, robione to było przez poprzedniego właściciela a dzwona nie zaliczył.... Przód natomiast jest bardziej kłopotliwy i trzeba zadać sobie więcej trudu więc ktoś bardzo chciał mieć nowsze :) atrakcyjna bardzo w tej cenie wiec śmiało oglądaj i zdaj relacje :cool2:
-
e60 WBANE31050B947916
DamianNor odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedz będzie co pokazać przed sąsiadami :cool2: , tylko później nie płacz że kupiłeś i nie masz na naprawy bo kierownica trzęsie albo dupą zarzuca albo dużo pali :cry2:
-
Mandat a termin zapłaty
Tak prawdopodobnie to był komornik, nie bylem wtedy zatrudniony a taki Pan przejechał się po rewirze (kilku okolicznych wioskach) zajeżdżając do kilku osób brał 20zł za paliwo z tego co wiem a procent to on ma ze ściągniętych długów. Jednego razu koledze konto zablokował z tego co słyszałem za mandat 50zł bo nie chciał mu zapłacić...
-
Mandat a termin zapłaty
A do mnie po pół roku komornik zajechał i 20 zł więcej sobie zażyczył :D
-
Poprzednicy waszych BMW..
Było: -VW golf 2 1.6 GTD rakieta :) -Renault 19 1.8 benzyna mało mocy duże spalanie :D -Opel Kadett najpierw 1.6 po tym jak odpiął się tłok 1.3 od kolegi ze stodoły :lol: -VW golf 2 1.6 benzyna+lpg urwany wahacz z kołem na prostej tak podłużnice były zżarte :D -Ford Escort mk7 1.8td po wyjeździe do Norwegii brat uczył się jeździć na nim wytrzymał 6mcy :D -renault Megane 2 1.6 benzyna 3d baaardzo polecam zrobiłem nim 70kkm zwiedził cala Skandynawie i Polskę i całkiem bezawaryjnie (w ciągu 3 lat wymieniony przewód ok aku za 70 zł i przetacznik bagażnika za 30)zostawiłem bratu ze względu na sentyment :) -E 46 2.0i 2.2 bardzo przyjemny benzyniak uczy jeździć RWD Jest: - E60 535d klasa sama w sobie dopieścić technicznie kupić ładne felgi na przyszły sezon i cieszyć się jazda :D
-
Problem z CD i nawigacją Profesjonal LCI
Nie wiem jak tu ale w szkole elektronicznej profesor od praktyk uczył nas ze lasery wytrzymują wszystko, kurz i normalne użytkowanie XX lat a problemem we wszelkiej maści napędach czy to domowe dvd czy radio zazwyczaj okazywały się silniczki napędzające płytę, po prostu z czasem za wolno obracał płytę i laser nie mógł jej wczytać, często naprawiałem domowe odtwarzacze dvd czyt tzw boomboxy poprzez wymianę silniczka od jakiegoś starego napędu cd z komputera.
-
e87 130i WBUAB11080VB79374
DamianNor odpowiedział(a) na Godhatesus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiędzynarodowa ta bunia wyprodukowana na Niemcy a przyjechała z Francji, ale to może nic nie znaczyć wg vinu HIFI to logic7?. Możesz popytać chłopaków z forum czy z tobą podjadą oglądnąć ja się nie zawiodłem :D
-
e60 WBANE31050B947916
DamianNor odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem Ci tak, byłem w wakacje u znajomego lakiernika żeby spolerował mi ranty w felgach, miał akurat lawetę ze szwajcarami w tym jeden akurat mondeo na warsztacie, co widziałem to wyleczyło by każdego z chętnych do kupna samochodów z tego regionu ... Nie opłaca się ściągać samochodu z tamtych rejonów które są w niskim przebiegu i bezwypadkowe bo się to nie opłaca a takie niby pseudo autohausy to nie instytucja charytatywna. Zadaj sobie kilka prostych pytań, pierwsze to ile taki samochód musiał by kosztować przy obecnych cenach waluty, transporcie, cle wacie i zarobku takowego centrum, po drugie to co wypiszą Ci tzw komisowke na 30 dni i tablice Ci wydrukują? Pomijając fakt ze za te pieniądze kupujesz auto bez charakteru (nie oszukujmy się to tylko ładna bryła a i jest znaczek M...!) bo i prawie najsłabszy silnik i szczątkowe wyposażenie dodatkowe.
-
Pytanie od laika - tył napęd
Nie tylko, jest kilka różnic min lepsze hamulce w 535d i sporo większa moc :) plusem biturbo jest spalanie które jest najlepsze względem mocy a normalne użytkowanie mieści się poniżej 10l ropy a na trasie 7-8 co daje takie same rezultaty jak 530d (średnie na autostradzie przy 200 tez ok 10 :D ) słyszałem o awaryjności x chyba z tego względu ze samochody te maja już 200k plus co po prostu daje w znaki wyeksploatowanie. Nie wiem tylko czy wystarczy Ci budżet na zadbana poliftówke, jak najbardziej jednak polecam i życzę powodzenia :cool2: !