Skocz do zawartości

DamianNor

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DamianNor

  1. Salon Polska a wersja językowa niemiecka? Stoją takie długo bo bieda edyszyn się nie chce sprzedawać, bez navi i w szmatach ciężko znaleźć nabywce mimo atrakcyjnej ceny...
  2. Ja w tym roku pewnie ponad 10 tysięcy, ale to e60 w e46 miałem dwumas do wymiany (styczeń wydatek 2500) a sprzedałem go koledze po pół roku. Zależnie od roku i grubszych spraw to na e46 od tysiąca (olej filtry klocki etc) do 3-4 tysięcy (zawieszenie dwumas itd) może roczny koszt wyjść. E36 teraz chyba najtańszy w utrzymaniu, ale niedługo zacznie drożeć wszystko jak to było w przypadku e30.
  3. Jak by Ci trochę materiału zostało to możesz budować dalej, podrzucam mały projekt http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1259187.html
  4. Możesz zawsze kupić jakąś starsza hondę czy golfa :D e36 jak trafisz w r6 to Ci szkoda będzie na olej bo za dużo wchodzi, kupisz jakieś padło zajeździsz i powiesz nigdy więcej bmw, aczkolwiek życzę powodzenia :cool2:
  5. Od kiedy Grudzień jest 6 miesiacem roku? :D ======================================== Vehicle information ======================================== VIN: WBADM11030GP14610 Type code: DM11 Model: 520I (EUR) E-F-R series: E39 Series: 5 Type: LIM Steering: LL Doors: 4 Engine: M52/TU Displacement: 2.00 Power: 110 (149 hp) Drive: HECK Transmission: MECH Paint code: 397 - ANTHRAZIT METALLIC Upholstery code: F6TT - STOFF FLOCK/GRAU Prod.date: 1999-06-21 S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC S283 BMW LA wheel, BMW styling II S423 Floor mats, velours S428 Warning triangle and first aid kit S430 Interior/outside mirror with auto dip S431 Interior rear-view mirror with auto dip S473 Armrest front S500 Headl.washer system/intensive cleaning S508 Park Distance Control (PDC) S522 Xenon Light S534 Automatic air conditioning S540 Cruise control S548 Kilometre speedo S555 On-board computer V with remote control S629 Car telephone (GSM) w card reader, front S665 Radio BMW Business RDS S710 M sports steering wheel, multifunction L801 National version Germany/Austria S818 Battery master switch S863 Dealer List Europe S879 Operating instructions German S970 Business Package
  6. Nie trzeba być specem (ja nim np nie jestem) żeby rozkodować sobie nr VIN i porównać go z ofertą, oraz to żeby zrobić małe rozeznanie i dowiedzieć się ile kosztuje samochód w dobrym stanie w danym silniku, roczniku, oraz wyposażeniu...Chcesz sobie pogawędzić to idź na na jakiś chat, bo ludzie pomagają tu za darmo i szkoda nadużywać ich cennego czasu :nienie:
  7. Jak przestaniesz szukać okazji to może coś znajdziesz, poczytaj troszkę w internetach i zacznij dobierać samochód do budżetu jaki posiadasz, wtedy prawdopodobnie przestaniesz wrzucać do oceny przekładane angole składane z 4 w okazyjnej cenie :D
  8. Jak z USA to zapytaj tu http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=186938 pamietaj o linku :D
  9. Nie wiem jak cenisz e46 ale 2.0, 2.2 oraz 2.5 w tej cenie na pewno nie będą golasami bo to już 10-14 letnie samochody i nie kosztują po 30-40 kafli, podgrzewane stołki to w tych silnikach standard a mpak nie jeździ, porównanie komfortu, kultury silnika i ogólnej frajdy z użytkowania są nieporównywalnie większe w e46 a poza tym one nie gniją, wypasione e36 w tej cenie można sobie kupić bardziej jako lokatę do niedzielnych przejażdżek, samochód który będzie zyskiwał na wartości z czasem a nie na pierwszy samochód do normalnej codziennej jazdy.
  10. 20 k to mało na e46? Weźcie się wy panowie zastanówcie... Na pewno w tym budżecie możesz kupić zadbany i pewny egzemplarz e46, dużo ładniejszy i bijący pod każdym względem e36.
  11. Co Ty czołg chcesz uspawać z blachy 15mm :D :D :D ?
  12. Oryginalnie wg naklejki w drzwiach E60 535d opony powinny mieć rozmiar 225/50 r17 (takie założyłem zimówki) opona 225/45 różni się wysokością o całe 11,25mm wiec raczej niewielka różnica, choć ja wole trzymać się zaleceń oryginalnych:) tu link z forum lexusa który opisuje podstawowe parametry rozmiarów opon etc http://www.klublexus.pl/serwis/14-poza-wszelkim-menu/46-rozmiary-felg-aluminiowych-opon-i-parametry-montaowe.html
  13. I tak większość z tego rocznika ma taki przebieg tylko ludzie kupują je cofnięte o 100k :D Samochody z Danii to rzadkość z powodu na ich ceny, które podobnie jak w Norwegii są wyższe o ok 50 proc niz w Polsce, przykładowo E60 3.0d 2004r w No 120k koron czyli jakieś 55k zł ceny w Danii plasują się na podobnym poziomie wiec raczej szukał bym haczyka...
  14. A ty jeszcze na forum? Ktoś chce pomóc to pomaga jak może....Obrońca uciśnionych szrociarzy i handlarzy się znalazł...
  15. Jeszcze pamiętaj o kosztach utrzymania i pakiecie startowym który może tu być spory(sam olej do skrzyni z miska , ciekawe jak konwerter przy tej mocy, hamulce, dobry olej...), nie porywaj się na coś na siłę ja na pewno bym na takie coś się nie napalał, ale znaczek M jest i te okropne felgi dobre do lansowania na mieście... (mam takie same do sprzedania za grosze :cool2: )
  16. Najpierw pomyśl jaka jest średnia cena takich samochodów z takim wyposażeniem?
  17. Pewnie to nie oczerniaj komuś samochodu bezpodstawnie :nienie: sam mam zmieniane tył bo są łatwe do wymiany, robione to było przez poprzedniego właściciela a dzwona nie zaliczył.... Przód natomiast jest bardziej kłopotliwy i trzeba zadać sobie więcej trudu więc ktoś bardzo chciał mieć nowsze :) atrakcyjna bardzo w tej cenie wiec śmiało oglądaj i zdaj relacje :cool2:
  18. Jedz będzie co pokazać przed sąsiadami :cool2: , tylko później nie płacz że kupiłeś i nie masz na naprawy bo kierownica trzęsie albo dupą zarzuca albo dużo pali :cry2:
  19. Tak prawdopodobnie to był komornik, nie bylem wtedy zatrudniony a taki Pan przejechał się po rewirze (kilku okolicznych wioskach) zajeżdżając do kilku osób brał 20zł za paliwo z tego co wiem a procent to on ma ze ściągniętych długów. Jednego razu koledze konto zablokował z tego co słyszałem za mandat 50zł bo nie chciał mu zapłacić...
  20. A do mnie po pół roku komornik zajechał i 20 zł więcej sobie zażyczył :D
  21. Było: -VW golf 2 1.6 GTD rakieta :) -Renault 19 1.8 benzyna mało mocy duże spalanie :D -Opel Kadett najpierw 1.6 po tym jak odpiął się tłok 1.3 od kolegi ze stodoły :lol: -VW golf 2 1.6 benzyna+lpg urwany wahacz z kołem na prostej tak podłużnice były zżarte :D -Ford Escort mk7 1.8td po wyjeździe do Norwegii brat uczył się jeździć na nim wytrzymał 6mcy :D -renault Megane 2 1.6 benzyna 3d baaardzo polecam zrobiłem nim 70kkm zwiedził cala Skandynawie i Polskę i całkiem bezawaryjnie (w ciągu 3 lat wymieniony przewód ok aku za 70 zł i przetacznik bagażnika za 30)zostawiłem bratu ze względu na sentyment :) -E 46 2.0i 2.2 bardzo przyjemny benzyniak uczy jeździć RWD Jest: - E60 535d klasa sama w sobie dopieścić technicznie kupić ładne felgi na przyszły sezon i cieszyć się jazda :D
  22. Nie wiem jak tu ale w szkole elektronicznej profesor od praktyk uczył nas ze lasery wytrzymują wszystko, kurz i normalne użytkowanie XX lat a problemem we wszelkiej maści napędach czy to domowe dvd czy radio zazwyczaj okazywały się silniczki napędzające płytę, po prostu z czasem za wolno obracał płytę i laser nie mógł jej wczytać, często naprawiałem domowe odtwarzacze dvd czyt tzw boomboxy poprzez wymianę silniczka od jakiegoś starego napędu cd z komputera.
  23. Międzynarodowa ta bunia wyprodukowana na Niemcy a przyjechała z Francji, ale to może nic nie znaczyć wg vinu HIFI to logic7?. Możesz popytać chłopaków z forum czy z tobą podjadą oglądnąć ja się nie zawiodłem :D
  24. Powiem Ci tak, byłem w wakacje u znajomego lakiernika żeby spolerował mi ranty w felgach, miał akurat lawetę ze szwajcarami w tym jeden akurat mondeo na warsztacie, co widziałem to wyleczyło by każdego z chętnych do kupna samochodów z tego regionu ... Nie opłaca się ściągać samochodu z tamtych rejonów które są w niskim przebiegu i bezwypadkowe bo się to nie opłaca a takie niby pseudo autohausy to nie instytucja charytatywna. Zadaj sobie kilka prostych pytań, pierwsze to ile taki samochód musiał by kosztować przy obecnych cenach waluty, transporcie, cle wacie i zarobku takowego centrum, po drugie to co wypiszą Ci tzw komisowke na 30 dni i tablice Ci wydrukują? Pomijając fakt ze za te pieniądze kupujesz auto bez charakteru (nie oszukujmy się to tylko ładna bryła a i jest znaczek M...!) bo i prawie najsłabszy silnik i szczątkowe wyposażenie dodatkowe.
  25. Nie tylko, jest kilka różnic min lepsze hamulce w 535d i sporo większa moc :) plusem biturbo jest spalanie które jest najlepsze względem mocy a normalne użytkowanie mieści się poniżej 10l ropy a na trasie 7-8 co daje takie same rezultaty jak 530d (średnie na autostradzie przy 200 tez ok 10 :D ) słyszałem o awaryjności x chyba z tego względu ze samochody te maja już 200k plus co po prostu daje w znaki wyeksploatowanie. Nie wiem tylko czy wystarczy Ci budżet na zadbana poliftówke, jak najbardziej jednak polecam i życzę powodzenia :cool2: !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.