Treść opublikowana przez watkem
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Wczoraj do mnie doszła podobna paczuszka tylko bez sprężyn, bo sprężyny już na samochodzie leżą :)
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Kurde, a myślałem że to twoje bo bardzo podobne i końcówka rejestracji ta sama ;/
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Przed chwilą widziałem cie w rzeszowie, jak jechałeś w stronę nowego mostu. Samochód zwraca na siebie uwagę, ten wydech i kolor robi robotę :)
-
[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?
Amortyzatory Bilstein B8 podejdą do standardowego zawieszania??? I B8 czy sachs?? W samochodzie mam zamontowane sprężyny Pro-Kit, szukam czegoś co poprawi moje właściwości jezdne bo puki co samochód się tragicznie prowadzi(2 amorki wylane i bardzo duży przebieg na nich)
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Niestety ale nie pasuje to ;/, trzeba spróbować z pomarańczową
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Marina_Club, jak założysz to u siebie pochwal się jak wygląda, mamy chyba identyczny środek, i jestem ciekaw jak to u ciebie wyjdzie :)
-
e90 330XD jakiego diesla tankowac
Dla porównania jakby ktoś był ciekawy wrzucam świadectwo jakości z orlenu http://wrzucaj.net/images/2016/03/14/88923f2b7bc8e66930b757e2ae97fea1.jpg (wrzucam tak bo nie potrafie zrobić żeby się wyświetliło;/)
-
e90 330XD jakiego diesla tankowac
Nie wiem dokładnie od kiedy lotos ma czysty olej napędowy, dopiero od 2 lat pracuje w tym zawodzie a wcześniej sie zbytnio nie interesowałem. Wiem że w okolicach rzeszowa jak bierze się paliwo z lotosu(rafineri) to dostajemy czysty olej napędowy i jest tak przynajmiej 1 rok czasu, nie zapewnie że było tak wcześniej, musiał bym popytać. Może to zależy od miejsca z którego się bierze olej, może w okolice rzeszowa przywożą czysty ON, a na północy polski jest inaczej. Zapytam szwagra czy wie coś jak to jest, on w tym siedzi już kilkanaście lat.
-
e90 330XD jakiego diesla tankowac
Przy odrobinie szczęścia jak zapytacie o świadectwo jakości paliwa na stacji, to może wam pokarzą i tam jest zawarte dokładnie ile ma biododatków. Wrzucam fotke z wczorajszej dostawy paliwa na mojej stacji lotos.jpeg biododatek to jest pozycja 20 na tym skanie "zawartość estrów kwasów tłuszczowych" Postaram się poszukać jeszcze takiego świadectwa z orlenu. Próbowałem normalnie wrzucić to zdjęcie ale nie potrafie ;/;/;/
-
e90 330XD jakiego diesla tankowac
olej napędowy w polsce może mieć do 7% biokomponentów, nie znaczy że musi mieć 7% tylko że to tylu może mieć. Moja rodzina prowadzi sieć stacji paliw, i biorąc od lotosu dostajemy czysty olej napędowy bez biokomponentów, biorąc z orlenu dostajemy paliwo z biokomponentami.
-
e90 330XD jakiego diesla tankowac
Na polskim rynku są dostępne dwa rodzaje paliwa ON - czyste i zbiokomponentami, mowa o zwykłym oleju a nie jakimś premium. Orlen sprzedaje paliwo z dodatkami biokomponentów, na lotosie jest sprzedawany czysty On. On sprowadzany z zagranicy jest czysty i jest zwykle dużo tańszy od innego(zwykle najtańsze stacje w mieście) jest on taki sam jak z lotosu, jakością nie odbiega w żaden sposób, jest on tańszy bo omijany jest wtedy jeden z podatków, i lepiej wychodzi pojechać zagranice i przywieźć niż kupić w polskiej rafineri. On bez biokomponentów ogólnie powinien być lepszy dla samochodu, minimalnie mniej powinien palić. Tankując na stacji, pracownicy powinni wiedzieć skąd mają paliwo i jakie ono jest. Ogólnie rzecz biorąc to polecam tankować czysty ON chodź nie wyczujecie żadnej różnicy. Najlepiej tankować cały czas na jednej stacji paliw, bo czysty ON i ON z biokomponentami niezbyt za sobą przepadają.
-
Podkarpackie
Nie wiem czy to odpowiedni temat na takie rzeczy ale jakby ktoś chciał to BMW auto Premium rozdaje jakieś karty rabatowe, 50% na wszystkie usługi: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1069800533060149&id=221575387882672 Może komuś się przyda ;)
-
Jaki silnik do e90?
Mam jeszcze numer vin ; Wbaph31040a168948 hier-istdie-id-nr-von
-
Jaki silnik do e90?
Blade1984 , z tym na co zwrócić uwagę chodziło że wy po zdjęciach widzicie rzeczy których ja w żaden sposób nie mogę się dopatrzeć(że był malowany,czy że coś w tym miejscu było robione lub jest nie takie jak powinno) i po prostu jak ktoś z was coś takiego zauważy to żeby dał znać :>
-
Jaki silnik do e90?
Witam, jestem nowy na forum, ale już od dłuższego czasu śledzę ten i inny wątek, przyszedł w końcu czas abym i ja kupił sobie bmw, znalazłem dla siebie coś takiego: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=210165706&emissionClass=&sb=p&adLimitation=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&od=down&isSearchRequest=true&vatable=&scopeId=C&zipcode=&usage=USED&fuels=PETROL&doorCount=&transmissions=MANUAL_GEAR&usedCarSeals=&airbag=&climatisation=&emissionsSticker=&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&minPrice=13000&maxPrice=14000&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7,8,9,75,10,76,11,12,13,88,14,77,15,103,56,78,72&pageNumber=4 Wybieram się w poniedziałek oglądać ten samochód, ale chciałem zapytać jeszcze was co o nim sądzicie i na co warto zwrócić uwagę przy jego zakupie. pozdrawiam, Bartek.