Treść opublikowana przez jaca88pl
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Te screeny powyżej, sa z ostatniego zapalenia bledu poduszki i pasow. Dodam ze jest to po zmianie ibs, przed byl tylko blad sim/sgm-93D9. Ibs wymienialem poniewaz mialem blad 4548. Teraz glupieje mi tylko blad tych poduszek.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Od ostatniego razu jeszcze nie powrocil blad. Ale mysle ze jeszcze kilka dni i powroci.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Czyli chyba nie obejdzie sie bez jakiegos elektronika? :roll:
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Mam znajomego, ktory rozkreca na czesci angliki. Mowil mi, ze tu pasc moze tylko jakis modul, ktory znajduje sie pod schowkiem.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Co do podlaczenia to nie bardzo wiem gdzie mam patrzec. Sprawdzilem tylko kable pod oba fotelami i wydaja sie ok. Nieraz blad zapala sie po 1 dniu, nieraz po 5. Ale powraca. Raz mialem sytuacje, ze nie chcial sie skasowac. Dopiero za pare godz gdy podlaczylem kompa zniknal.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Szybko sie ucze :8) Przed zmiana ibs caly czas mialem blad 4548, 93d9 i ten od spryskiwaczy. Jak kasowalem bledy i tak powracaly. Bylem u speca od bmw i powiedzial mi ze to zwykly blad poduszki. Ibs teraz wymieniony 4548 sie nie pokazal. Jest teraz to co na zdjeciu.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
http://i.nfhost.me/images/2018/12/16/20181215_132700-832x1664.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/12/16/20181215_132723-832x1664.jpg
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Tylko czemu przed zmiana ibs mialem jeden blad 93d9 a teraz tak duzo?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Co to jest? :D jak cos z inpy to skasowalem bledy. Bede musial poczekac az sie pojawią
-
e60 530d sypie błędami poduszek
http://i.nfhost.me/images/2018/12/16/20181215_133108-1664x832.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/12/16/20181215_133124-1664x832.jpg Chyba dalem rade Chyba nie :wink: pisałem że BBC kode masz wkleić :D
-
e60 530d sypie błędami poduszek
A wiec kolejny dzien i brak bledu ze cos czerpie aku. Czyli jedno ,,chyba" naprawione :cool2: Natomiast bledy poduszek sa. Sim/sgm: 93d9, 93AE, 93E4. Oraz stvl tefa: 967D, SBSL oraz Sbsr: 982D, 9842, 98AD, 98C2. Przed zmiana ibs zawsze tylko wyskakiwalo 93d9. Mam foto z modulu sim ale nie wiem jak je tutaj dodac :?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Ibs wymieniony. Blad 4548 nie powrocil jak narazie :D ale zeby nie bylo kolorowo dzis rano zapalila sie poduszka :duh: wieczorem sprawdze ale pewnie znowu bedzie 93d9.
-
Kody błędów
Po wymianoe ibs do dnia dzisiejszego pojawily mi sie dwa bledy. 93d9 oraz nie grzejace spryskiwacze. Ten 93d9 to blad poduszki. Czytajac na forum blad modulu sfz. Nie wiem co z tym dalej.
-
Kody błędów
Wymienilem wczoraj ibs. Bledy skasowalem i zobacze co czas pokaze. Narazie jest ok.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Dzisiaj kupilem nowego ibs, jutro go wymienie i skasuje bledy, zobaczymy co bedzie. Na pewno siedzi w aucie od nowosci, poniewaz jest starego typu. Zauwazylem, ze niejiedy nawiew nie dziala mi na 3 i 4 biegu. Po odlaczenih tych cienkich kabelkow jest ok. Tylko zastanawia mnie, bo mimo ich odlaczenia zapalila sie poduszka. Wymienie ibs, skasuje bledy i jesli sie pojawi, to zrobie tak jak mowisz! Dziekuje za pomoc :cool2:
-
E60 03' Błędy poduszki i pasów- wymiana modulu SFZ
Witam! Rowniez mam problem z poduszkami. Bmw e60 3.0d 218ps. Automat. Po skasowaniu bledu poduszki powraca po 1-3 dni. Zczytywalem inpa i pokazalo bledy 93d9, 4548, 9c78. Pierwszy cos z poduszkami, drugi niby ze cos wyladowuje aku, a 3, ze spryski nie grzeja. Co moze miec wine? I dodatkowo mam problem z radiem, tzn przestalo czytac plyty. Nie pomaga czyszczenie lasera. Czy mozna wymienic cale radio z innej e60? Lub sam laser?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Czyli wymienic modul sfz i ibs? 3 blad jak udalo mi sie wyczylac to grzanie spryskiwaczy.
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Tak czytalem. Tylko nie kazdy mial te same bledy co ja. Inpa wyswietla mi 3 bledy 93d9, 4548 oraz 9c78. Na forum pisza rozne rzeczy, dlatego moze ktos pomoże. :?: :?
-
Kody błędów
4548 Inpa pokazuje Soh -0.67 a soc 0.39. Tylko ze auto tydzien stalo
-
Kody błędów
Wine mial sterownik swiec. Nowy a jednak cos go bolalo. Dzis wstawilem drugi, bledy skasowane i ok. Zostal tylko blad, ktory wyswietla sie nie za kazdym odpaleniem high battery of discharge. Czy to blad ibs? Po odlaczeniu dwoch cienkich kabelkow, cisza, nic sie nie wyswietla.
-
Kody błędów
A blad przeplywomierza zapala sie zawsze z bledem sterownika swiec.
-
Kody błędów
Napiecie jest takie jak powinno byc czyli 12.4v a ladowanie 14,8. Akumulator ladowalem tylko raz zeszlej zimy, bo padl. Mam problem z komunikatem high battrry of discharge. Po odlaczeniu cienkich kabli od ibs jest ok. Komunikatu nie ma. A czemu uwazasz ze jest uszkodzony sam kabel od alternatora, a nie sterownik swiec?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
A i czy po odlaczeniu tych cienkich 2 kabelkow samochod zasypia? Bo moze kiedy je odlaczylem, towtedy czerpie aku i wywyala blad poduszki?
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Tak, to juz zdążyłem wyczytac z forum. Niestety nie bardzo wiem co z tym zrobic. Oprocz tego mam blad high rate of battery discharge. Nie mam zadnych bledow od ibsa. E60 z 2004 roku styczeń. Aku agm 95ah warta i taki podaje program delphi. Po odlaczeniu kabelkow od ibs blad high rate of battery discharge sie nie pojawia, natomiast po tygodniu znowu to samo z poduszka. :mad2: wyczytalem gdzies ze e60 z poczatkow produkcji wywyalalo blad poduszki przy slabym akumulatorze. Auto odpala normalnie nawet po dwutygodniowym postoju. Napiecie akumulatora 12,4v a ladowanie z ibs 14,8. Gdzie szukac przyczyny? Wymienic ibs? Tylko slyszalem ze musi byc z e90 lub e60 polifta? :cry2:
-
e60 530d sypie błędami poduszek
Witam! Mam nastepujace bledy: 93D9, Pacjent e60 3.0d 218km automat. Co jakis czas wywyala blad poduszki nieraz nie idzie go skasowac inpa, trzeba probowac np na drugi dzien. I skasuje sie bez problemu, ale po tygodniu lub 2 problem powraca.