Treść opublikowana przez slysz
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Siema Powoli rozglądam się za F20 i mam pytanie. Czy w okolicach 50k jest realna szansa na solidny egzemplarz ? Moje wymagania: benzyna (im więcej KM tym lepiej), multifunkcja, tempomat, klima dwustrefowa. Z tego co oglądałem to najbardziej realne to max 136KM. Polecacie to czy nie ?
-
Jaki silnik do e90?
Fajnie by bylo za takie pieniądze kupić taki stan i licznik jak na zdjęciach:duh: Sama igła w nazwie, sprzedawalem swój samochód według mnie w bardzo dobrym stanie i igłą bym go nie nazwal.
-
E90 320d Piski pod samochodem
padam ze śmiechu :mad2:
-
bmw 320 E90 2005 163 km - problem z turbo?
U mnie czyszczenie za dużo nie pomogło, ale EGR jest wciąż ten sam więc nie wiem jak by było po wymianie.
-
bmw 320 E90 2005 163 km - problem z turbo?
Ja też bym na początek szedł w kierunku EGR. Mam podobne objawy jak Ty i po sprawdzeniu okazało się, że EGR kończy swój żywot.
-
Wysokie spalanie M47 320d
No i jestem po trasie, sprawdzałem temp. 87-88, spalanie wróciło do normy, proponuję żebyś wybrał się na wycieczkę z 200-300km i zobaczysz.
-
Wysokie spalanie M47 320d
Też mam 2.0 163KM i do tej pory przez 2 lata użytkowania używałem 95% trasa autostrada powyżej 100km odcinki i spalanie 6-7 litrów a od tygodnia jestem tymczasowo w Warszawie i co chwilę jakieś krótkie podjazdy to tu to tam i przez chwilę myślałem, że gdzieś mi paliwo ucieka tak szybko znika, chociaż komputer pokazuje spalanie 5,3. Jestem po trasie 1700km i tak się udało zejść :mrgreen: Dziś jadę w trasę 300km to dam znać czy wróciło do normy i to tylko wina miasta.
-
Jaki silnik do e90?
No właśnie 4 miesiące temu, przecież to kupa czasu, ja w ostatnim miesiącu włożyłem w auto jakieś 800zł (hamulce, sprężyny) mimo że w przeciągu dwóch tygodni znajdzie się na allegro, no i jeszcze czeka mnie jakieś 4 stowki.
-
Jaki silnik do e90?
Gdzie ten M-Pakiet z opisu ? :nienie:
-
Jaki silnik do e90?
Według mnie za 30tyś powinieneś znaleźć już fajnego przedlifta 2.0 150KM, a 5 klockow zostawić na pakiet startowy. Mieszkam w Niemczech i wiem z własnego doświadczenia, że wcale nie jest tu latwo znaleźć zadbane auto z historią serwisową. Na Twoim miejscu szukał bym w PL od kogoś kto już jeździ autem z rok bo skoro używa już jakiś czas to powinien robić jakieś naprawy eksploatacyjne. Tu też wiem po sobie jak ktoś kupi auto które ja użytkuje dwa lata ile rzeczy ma zrobionych i na wszystko paragony.
-
Jaki silnik do e90?
Okolice Hamburga to odpowiednik naszego Radomia.
-
Wymiana emblematów na aucie
fabrycznie
-
Szarpanie podczas puszczania sprzęgła
Ja wymieniłem sprzęgło i dwunamase i też się pojawia takie szarpanie
-
Jaki silnik do e90?
Będę sprzedawał za dwa miesiące to zobaczymy :D Nie pali mi się żeby się go pozbyć więc z ceny za bardzo nie zejde tym bardziej, że wiem ile w nie włożyłem, zobaczymy :8)
-
Jaki silnik do e90?
Ja swoją z 320tys przebiegu z tym silnikiem wyceniam na jakieś 30tyś :mad2:
-
318i - nagły brak hamulców
Jak bardzo jest skomplikowana wymiana tej uszczelki ? Też ostatnio miałem problem z hamowaniem
-
Jaki silnik do e90?
jak dla mnie aż za bardzo :nienie:
-
Jaki silnik do e90?
Data pierwszej rejestracji luty 2007 to od kiedy zaczęli wypuszczać E90LCI? Z tego co widzę dla 325d dopiero od 03/2008 a dla 330d 07/2017. W ogłoszeniu jest napisane, że zrobiona na polifta, nie ze polift
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Dzięki, właśnie szukam jakiś zamienników bo auto na sprzedaż idzie za dwa miesiące to też szkoda mi kupę kasy wywalić.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Siema Mam pytanie. Poleci ktoś sklep internetowy do zamówienia klocków i tarcz tak żeby oni mi wszystko dobrali do auta żebym ja czegoś nie pomylił ? I jeszcze jedno, jak to możliwe, że pokazuje do wymiany jakieś 15tyś a ostatnio jadąc podczas hamowania dało się słyszeć tarcie jakby samej blachy, nie powinien czujnik powiadomić wcześniej ? Z tym, że to tarcie słychać przez chwilę tylko gdy auto postoi z tydzień.
-
Drgający drążek zmiany biegów i dziwny dźwięk
U mnie poduszki wymienione i jest podobnie więc chyba odpada.
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Ja niedawno zmienialem u siebie i mam te same, wszystko działa bez zarzutów, jedynie z ta widocznościa w dzień to nie bardzo. I bym poszukal lepiej bo ja z przesyłka pobraniowa poniżej 100PLN wydałem.
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Dzięki, działa !
-
E90 - dziwne zachowanie wycieraczek
Mam problem z wycieraczkami, zaczynają szwankowac a czeka mnie podróż i już nie zdążę zamówić przekaźnika, mogę na ten czas podmienić ten od wycieraczek z tym od podgrzewania szyby tylnej ?
-
Buczenie nawiewu
Dzięki za szybką pomoc. A mógłbyś tak bardziej wytłumaczyć co mam przekazać mechanikowi, jaki wentylator i rolki bo ja zielony w temacie. Pzdr