Treść opublikowana przez pajaczek1985
-
POMOCY !!! PILNE !!! JAk wylaczyc alarm-imobilizer ??
czesc !!! wczoraj zgubilem jedyny pilot od alarmu-imobilizera:/ NAszczescie w alarmie wymontowal ktos wczesniej ( chyba poprzedni wlasciciel) syrene wiec moge probowac jakos odlaczyc ten alarm bez narazania sie sasadą :) Niestety nie wiem jak za to sie zabrac. Odlaczenie akumulatora i ponowne wlaczenie nie rozlancza alarmu jednak dioda sygnalizujaca zalaczony alarm nie swieci na odlaczonym akumulatorze. Gdzie i jak moge rozlaczyc ten pie... alarm ??
-
KTO MA POTWORA...
a ja wolalbym zeby mi moja tak popsuli :D
-
KTO MA POTWORA...
a co myslicie o swapie silniczka 4,4 V8 do e36 ?? Jakie moga byc koszta ??
-
Problem z OBC :( Zapomnialem kod
czesc !!! wczoraj wpisywalem kod w OBC taki jak za kazdym razem. Niestety musialem pomylic jakies cyfry bo teraz chcialem wpisac i niestety wpisany kod jest bledny i wlancza sie syrena ( klakson). Jak wykasowac stary kod ?? Jka moge odpalic auto i wpisac nowy ??
-
Czy to jest normalne zachowanie sie auta na takich oponach
szerokosc felgi to 8.5'' oponki 215/35 R18 sa nowe. Cisnienie 2.8
-
Co myslicie o takim ukladzie wydechowym ?? Czy warto??
http://cgi.ebay.co.uk/BMW-325-Stainless-Engine-Back-Exhaust-Headers-Midpipe_W0QQitemZ8072851391QQihZ019QQcategoryZ38786QQrdZ1QQcmdZViewItem Warto wydac tyle kaski na to ?? Gwarancja dozywotnia:]
-
328 - 6,5l/100km? Opowieści dziwnej treści, czy fakt???
moja e36 325 na trasie przy jezdze 100-120 z delikatnym obchodzeniem sie z pedalem gazu pali 7.5L. Jezdzac 140-200 pali 9-10 na trasie. W miescie przy normalnej jezdzie 11-12 a delikatnie obchodzac sie z pedalem gazu i zmieniajac biegi do 2,5tys obr spala 9.5-10L. 328 podobno spala troszke mniej, zapewnia lepsze osiagi ale silnik ma mniej wytrzymaly niz 325 :D
-
Czy to jest normalne zachowanie sie auta na takich oponach
Czesc !!! Mam kleczka 18-sto calowe a na nich naciagniete oponki 215/35 R18 . Dzis troche popadalo ( pierwsza przejazdzka na mokrym). Chcialbym sie Was spytac czy normalne jest to ze na rondzie nawet przy nieduzej predkosci , skrecam mocno kierownica a auto zachowuje sie tak jak by na lodzie: przy mocno skreconych kolach jedzie prosto zamiast skrecac a czasami przy dodaniu gazu staje bokiem. Wczesniej mailem 225/40 R18 i nie mailem takiego problemu. Czy to jest wina opon czy zbyt niski profil. Dodam ze na suchym przyczepnosc jest rewelacyjna.
-
--- Sportowy uklad wydechowy ---
Ejj,, napiszcie mi czy bedzie pasowal czy raczej nie bo nie chce kupowac w ciemno a cena mysle ze bedzie okazyjna ;)
-
--- Sportowy uklad wydechowy ---
a czy taki wydeszek od M3 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=016&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=260120940237&rd=1&rd=1 bedzie pasowal do e36 325 Coupe ??
-
Jakby ktos szukal E36 M3 :) ...
okazja wciaz jest ;) nie zostala sprzedana :D
-
Jakby ktos szukal E36 M3 :) ...
A tak wogole to na co szczegolnie nalezy zwracac uwage przy kupnie takiej M3 ??
-
Jakby ktos szukal E36 M3 :) ...
JA dzwonilem 5min przed koncem auckcji i koles moze sprzeda ja za 5tys :D Jutro chyba jade z kumplem ja obejrzec. Moze... :D Fajnie by bylo :D
-
Jakby ktos szukal E36 M3 :) ...
Czesc !!! Mieszkam w Anglii i od kilku miesiecy jezdze 325 coupe. Troszke wkladam w nia pieniezkow celem upiekszenia jej ;) Teraz mysle ze znalazlem autko na ktore mogl bym ja zamienic jednak narazie ze wzgledow finansowych nie moge tego zrobic. Jednak chcial bym Wam pokazac o co chodzi ... Moze ktos z Was bedzie zainteresowany ( bo mysle ze dobra cena) ... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=020&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&viewitem=&item=300111847471&rd=1&rd=1
-
SPORTOWY FILTR POWIETRZA - pytanie do wlasciecieli e36 325
i jak na tym stozku ?? bardzo wplynelo to na zmiane dzwieku ??
-
Rozmiar felg! i opon!
ja tam mam 225/40/18 na feldze 8' szerokiej a jutro zakladam 215/35/18 bo chce jeszcze nizej i bardziej naciagniete oponki :D WyGLAD TO PODSTAWA :d
-
SPORTOWY FILTR POWIETRZA - pytanie do wlasciecieli e36 325
Chodzi mi tylko i wylacznie o stozek poniewaz tylko on zapewna odpowiednia zmiane efektow dzwiekowych. Za najtanszymi stozkami z gield nawet sie nie rozgladam. Interesuja mnie firmowe,sprawdzone filtry K&N, Pipercross itd
-
Ktory bezpiecznik ???
szczotki ?? szyba normalnie przy zamknietych drzwiach otwiera sie i zamyka. Jedyny problem to opuszczanie i automatyczne domykanie o te 0,5cm po zamknieciu :(
-
M3 - jakie rzeczywiste koszty utrzymania ??
A jak sie ma porownanie kosztow utrzymania e39 540 do e36 M3 ??
-
SPORTOWY FILTR POWIETRZA - pytanie do wlasciecieli e36 325
Hejka !!! Zdecydowalem sie na montaz sportowego filtra powietrza ( efekty dzwiekowe). Nie chcialbym wyrzucic moich pieniedzy w bloto i chcialbym sie Was poradzic jakie macie filtry,jakich firm, jak zamontowane zeby nie popsuc osiagow a uzyskac jak najladniejszy,glosny rasowy dzwiek. Jesli mozecie wrzuccie jakies foto :D :modlitwa:
-
JAki olej do wspomaganie ??
Czesc !!! Ostatnio cos zaczyna mi pojekiwac pompa od wspomaganie. NIe wiem czy to jest wina pompy czy moze brak plynu ale jutro chcialbym zmienic plyn i przekonac sie. Jaki olej polecacie ??
-
Ktory bezpiecznik ???
niestety przesiedzialem troche czasu szukajac nurtujacego mnie pytania ( dlaczego szyba sie nie opuszcza po otwarciu drzwi i nie domyka sie po ich zamknieciu). Jesli ktos wie jak to zrobi bardzo prosze o pomoc :modlitwa:
-
--- SPORTOWE ZAWIESZENIE --- pilne !!!
moglo by bardziej obnizac ,co ?? A tak to sie troche wacham:/
-
--- SPORTOWE ZAWIESZENIE --- pilne !!!
http://cgi.ebay.co.uk/G-max-suspention-kit-for-bmw-320i-coupe_W0QQitemZ320114029816QQihZ011QQcategoryZ40192QQrdZ1QQcmdZViewItem Czy zawieszenie z aukcji powyzej pasuje do e36 325 coupe 93' ?? :doh:
-
Ktory bezpiecznik ???
Siemka !!! Mam klejny problem z bezpiecznikeim :/ ( prawdopodobnie). Otoz mam e36 coupe i przy otwieraniu drzwi szyba z lewej strony nie opuszcza sie. Mozecie mi napisac co jest tego przyczyna ??