Treść opublikowana przez piotr8888
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
To jak z przodu masz luz na sworzniu to wymieniasz cały zawias? to to dopiero trzeba coś z dyńka mieć heh to po holere mówią że trzeba auto do góry podnieść i breszką sprawdzać luzy? to lepiej nie sprawdzać i odrazu cały zawias zamówić..
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
No nie żartuj,nie będę cie prosic haha to jest forum i każdy powinien tu sobie pomagać a nie błagać o pomoc.. apropo tuleji jak będzie trzeba to wymienie wszystkie. Ale to nie znaczy że zaraz wszystkie są szmelc.. To jak z przodu masz luz na sworzniu to wymieniasz cały zawias? to to dopiero trzeba coś z dyńka mieć heh to po holere mówią że trzeba auto do góry podnieść i breszką sprawdzać luzy? to lepiej nie sprawdzać i odrazu cały zawias zamówić..
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
po pierwsze ty jesteś idiotą. A po drugie na jakiej podstawie można mówić że to nie będzie wina tylko tuleji? skoro wykryli mu że to tuleja to znaczy że to tuleja, rozerwana i tył może nosić.. mnie wkurza to że gość głupio pisze. Bo zamiast tą wiedzą się podzielić, to pisze że jeśli myślimy że to wina tuleji tylko to powodzenia... To jest wporzo?? i weź się już nie wypowiadaj, bo najwięcej piszesz a najmniej pomagasz.
-
Turbina późno się włąńcza 320d+
zanim kupiłem bmw to oglądałem jedną fajną z niemiec. wszystko było fajnie ale właśnie turbo się zalączałol około 3 tys :shock: i dlatego nie kupiłem... i żałuje bo kupiłem z walniętą pompą hehe :duh:
-
sprzęgło n42
ale w momencie wciskania?? to może jakiś siłowniczek? mi tak w hondzie skrzypiało i okazało się że to osłonka gumowa... podaj więcej szczegółów..
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
ludzie jacy nie wyrozumialcy tu są . To co ty odrazu sugerujesz że cały tył muszę wymienić?? dużo pomogłeś.. nie ma to tamto..heh cięzko więcej powiedzieć jak wiesz co jeszcze może być?aaaaaaaaaaaa może jasnowidz? hehe :duh:
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
Kolego powiedz dokładnie która tuleja? skoro już wykryłeś,to wymień sobie dwie...
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
jak ci przeszkadza to nie czytaj i nie wypowiadaj się. A co to aż taki błąd że zrozumieć tego nie mogłeś? to może ty masz problem z czytaniem co? jak taki problem ci to sprawiło.
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
nie takiej odpowiedzi oczekiwałem..ja pierdziele czepieją się małych błędów nie zdając sobie sprawy że ktoś dyslektykiem może być! aby posty nabić. Idz kolego języka polskiego uczyć i dyktanda sprawdzać. Specjalnie tak nie piszę!!
-
[e46] pływa w lewo i prawo...
Witam koledzy. Odswierzam temat. Sporo się naczytałem,bo mam podobny problem.... :mad2: otóż jak w czasie jazdy robie ruchy kierownicą,prawo lewo (od 60 km/h już to czuć) to rzuca tyłem na lewo i prawo bardzo mocno.. albo jak jade na wprost załżożmy 90 km/h i zrobie ruch kierą np.w prawo i wyprostuje to tak samo mało tył mnie nie wyprzedzi.. no i przez to ciągle musze w trasie go kontrować kierą bo każdy lekki ruch kierą to rzuca tyłem na lewo i prawo.. Czy to mogą być te tuleje w progu?jak ona dokładnie się nazywa? ale też zauważyłem to ; To czuje troszkę przy wyprzedzaniu w trasie...
-
Nawiew e46
hehe to pewnie racja :wink: ja już nie chce być bardziej nerwowy :lol: z nawiewem jest wporządku już... ale nadal nie wiem co zrobić z tym czujnikeim klimy pod kierownicą....
-
Nawiew e46
a może jestem dyslektykiem co? ludzie normalnie czepiają się byle g... aby posty nabijać
-
Nawiew e46
Ja tam nic złego nie widzę... ale jak masz mi o pisowni pisać to nie pisz wcale. Bo ja chcę odpowiedz na temat czujnika klimy a nie polskiej pisowni.
-
Nawiew e46
o co tobie kolego chodzi? :shock:
-
brak mocy 320d 150KM
póżniej siędziwić że większośc bmw które sięsprzedaje to szmelc. Albo że podpory wału wywalone krzyżaki i jakieś dziwne stuki z tyłu. braaawo
-
Nawiew e46
ktoś pomorze z tym czujnikeim klimatyzacji?
-
Nawiew e46
szukałem na forum jeszcze bo zauważyłem kolejny problem ale nie znalazłem takiego jak ja mam. chodzi o nawiew na przednią szybę. przycisk po prawej (nadmuch na szybe) jak włączę to dziła i ładnie dmucha na szybę. ale jak włąćze po lewej na panelu na szybę i na kabine to na szybę nie leci albo leci bardzo słabo nie wyczuwalne wnet.. jak włącze po lewej na samą szybe to leci normalnie, ale nie zawsze nie raz muszę pierw nacisnąć po prawej przycisk a potem dopiero po lewej żeby leciało na szybę... :mad2: jak mam ustawione na samą szybe (po lewej) i zgasze auto i odpale to leci normalnie, problem zaczyna się jak zaczne przęłączać po lewej np żeby dmuchało na kabine i na szyby to zaczyna sięproblem.... :!:
-
Nawiew e46
ok znalazłem viewtopic.php?f=69&t=191081 czy to ten czujnik? nowego nie ma... http://allegro.pl/czujnik-temperatury-bmw-64-11-6930015-i5307962949.html jak sciągne osłone po kierownicą to z której strony szukać tego czujnika? on jest malutki ?czy taki długi plastik i na koncu ten czujiniczek tak jak wstawiłem te zdięcie z allegro?
-
Nawiew e46
witam mobile. odszukałem temat bo mam taki problem; w miescie ładnie nawiewy działają klima super chłodzi. ale w trasie przestaje dmuchać powietrze z nawiewów.. chałas jest dmuchawe słychaćgłośno a prawie nie wieje z kratek.. jak sie zatrzymam i postoje albo zgasze fure i potem włącze i jest normalnie.. troche czasami słychać jak popiskuje.. ale dlaczego w miescie dziala a w trasie szwankuje? :mad2:
-
320d 136km pompa wtryskowa
witam. autko odebrane. teraz jest wszystko wporządku. winny był przytarty tłoczek ale też zajechał sięod tego kręcenia rozrusznik... jak ktoś chce to moge dać namiary na super doświadczonego mechanika w pomorskim. facet robi takie żeczy że nawet porządne serwisy sobie nie radziły..
-
E46 320d silnik drży
poduszka silnika może okazać się uszkodzona dopiero po jej wyjęciu.. jak lekko dasz gazu i przestaje to napewno poduszka.. żadne przypływomierze ludzie..
-
320d 136km pompa wtryskowa
poza tym ja nigdy nie sprzedałem nikomu samochodu z wadą ukrytą. A mi niestety sprzedali... ale zawsze mówie że zło i tak wroci do takich ludzi..
-
320d 136km pompa wtryskowa
Nie..dlaczego niby..? poprostu miałem japońca i kupiłem to i na dziendobry mam jej dość...
-
320d 136km pompa wtryskowa
witam. przytarty tłoczek w pompie tj. przyczyna.. po naprawie chętnie sprzedam. ogólnie auto w fajnym stanie,wszystko sprawne. chętni na pw
-
320d 136km pompa wtryskowa
dzięki kolego.. w poniedziałek odstawiam auto.. jak się wyjaśni co było przyczyną odpalania złego to dam znać..