Skocz do zawartości

piotr8888

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotr8888

  1. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    To jak z przodu masz luz na sworzniu to wymieniasz cały zawias? to to dopiero trzeba coś z dyńka mieć heh to po holere mówią że trzeba auto do góry podnieść i breszką sprawdzać luzy? to lepiej nie sprawdzać i odrazu cały zawias zamówić..
  2. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    No nie żartuj,nie będę cie prosic haha to jest forum i każdy powinien tu sobie pomagać a nie błagać o pomoc.. apropo tuleji jak będzie trzeba to wymienie wszystkie. Ale to nie znaczy że zaraz wszystkie są szmelc.. To jak z przodu masz luz na sworzniu to wymieniasz cały zawias? to to dopiero trzeba coś z dyńka mieć heh to po holere mówią że trzeba auto do góry podnieść i breszką sprawdzać luzy? to lepiej nie sprawdzać i odrazu cały zawias zamówić..
  3. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    po pierwsze ty jesteś idiotą. A po drugie na jakiej podstawie można mówić że to nie będzie wina tylko tuleji? skoro wykryli mu że to tuleja to znaczy że to tuleja, rozerwana i tył może nosić.. mnie wkurza to że gość głupio pisze. Bo zamiast tą wiedzą się podzielić, to pisze że jeśli myślimy że to wina tuleji tylko to powodzenia... To jest wporzo?? i weź się już nie wypowiadaj, bo najwięcej piszesz a najmniej pomagasz.
  4. zanim kupiłem bmw to oglądałem jedną fajną z niemiec. wszystko było fajnie ale właśnie turbo się zalączałol około 3 tys :shock: i dlatego nie kupiłem... i żałuje bo kupiłem z walniętą pompą hehe :duh:
  5. piotr8888 odpowiedział(a) na maciej e46 temat w E46
    ale w momencie wciskania?? to może jakiś siłowniczek? mi tak w hondzie skrzypiało i okazało się że to osłonka gumowa... podaj więcej szczegółów..
  6. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    ludzie jacy nie wyrozumialcy tu są . To co ty odrazu sugerujesz że cały tył muszę wymienić?? dużo pomogłeś.. nie ma to tamto..heh cięzko więcej powiedzieć jak wiesz co jeszcze może być?aaaaaaaaaaaa może jasnowidz? hehe :duh:
  7. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    Kolego powiedz dokładnie która tuleja? skoro już wykryłeś,to wymień sobie dwie...
  8. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    jak ci przeszkadza to nie czytaj i nie wypowiadaj się. A co to aż taki błąd że zrozumieć tego nie mogłeś? to może ty masz problem z czytaniem co? jak taki problem ci to sprawiło.
  9. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    nie takiej odpowiedzi oczekiwałem..ja pierdziele czepieją się małych błędów nie zdając sobie sprawy że ktoś dyslektykiem może być! aby posty nabić. Idz kolego języka polskiego uczyć i dyktanda sprawdzać. Specjalnie tak nie piszę!!
  10. piotr8888 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    Witam koledzy. Odswierzam temat. Sporo się naczytałem,bo mam podobny problem.... :mad2: otóż jak w czasie jazdy robie ruchy kierownicą,prawo lewo (od 60 km/h już to czuć) to rzuca tyłem na lewo i prawo bardzo mocno.. albo jak jade na wprost załżożmy 90 km/h i zrobie ruch kierą np.w prawo i wyprostuje to tak samo mało tył mnie nie wyprzedzi.. no i przez to ciągle musze w trasie go kontrować kierą bo każdy lekki ruch kierą to rzuca tyłem na lewo i prawo.. Czy to mogą być te tuleje w progu?jak ona dokładnie się nazywa? ale też zauważyłem to ; To czuje troszkę przy wyprzedzaniu w trasie...
  11. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    hehe to pewnie racja :wink: ja już nie chce być bardziej nerwowy :lol: z nawiewem jest wporządku już... ale nadal nie wiem co zrobić z tym czujnikeim klimy pod kierownicą....
  12. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    a może jestem dyslektykiem co? ludzie normalnie czepiają się byle g... aby posty nabijać
  13. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    Ja tam nic złego nie widzę... ale jak masz mi o pisowni pisać to nie pisz wcale. Bo ja chcę odpowiedz na temat czujnika klimy a nie polskiej pisowni.
  14. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    o co tobie kolego chodzi? :shock:
  15. piotr8888 odpowiedział(a) na morit temat w E46
    póżniej siędziwić że większośc bmw które sięsprzedaje to szmelc. Albo że podpory wału wywalone krzyżaki i jakieś dziwne stuki z tyłu. braaawo
  16. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    ktoś pomorze z tym czujnikeim klimatyzacji?
  17. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    szukałem na forum jeszcze bo zauważyłem kolejny problem ale nie znalazłem takiego jak ja mam. chodzi o nawiew na przednią szybę. przycisk po prawej (nadmuch na szybe) jak włączę to dziła i ładnie dmucha na szybę. ale jak włąćze po lewej na panelu na szybę i na kabine to na szybę nie leci albo leci bardzo słabo nie wyczuwalne wnet.. jak włącze po lewej na samą szybe to leci normalnie, ale nie zawsze nie raz muszę pierw nacisnąć po prawej przycisk a potem dopiero po lewej żeby leciało na szybę... :mad2: jak mam ustawione na samą szybe (po lewej) i zgasze auto i odpale to leci normalnie, problem zaczyna się jak zaczne przęłączać po lewej np żeby dmuchało na kabine i na szyby to zaczyna sięproblem.... :!:
  18. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    ok znalazłem viewtopic.php?f=69&t=191081 czy to ten czujnik? nowego nie ma... http://allegro.pl/czujnik-temperatury-bmw-64-11-6930015-i5307962949.html jak sciągne osłone po kierownicą to z której strony szukać tego czujnika? on jest malutki ?czy taki długi plastik i na koncu ten czujiniczek tak jak wstawiłem te zdięcie z allegro?
  19. piotr8888 odpowiedział(a) na bolo1020 temat w E46
    witam mobile. odszukałem temat bo mam taki problem; w miescie ładnie nawiewy działają klima super chłodzi. ale w trasie przestaje dmuchać powietrze z nawiewów.. chałas jest dmuchawe słychaćgłośno a prawie nie wieje z kratek.. jak sie zatrzymam i postoje albo zgasze fure i potem włącze i jest normalnie.. troche czasami słychać jak popiskuje.. ale dlaczego w miescie dziala a w trasie szwankuje? :mad2:
  20. piotr8888 odpowiedział(a) na piotr8888 temat w E46
    witam. autko odebrane. teraz jest wszystko wporządku. winny był przytarty tłoczek ale też zajechał sięod tego kręcenia rozrusznik... jak ktoś chce to moge dać namiary na super doświadczonego mechanika w pomorskim. facet robi takie żeczy że nawet porządne serwisy sobie nie radziły..
  21. piotr8888 odpowiedział(a) na robertdrozdzik temat w E46
    poduszka silnika może okazać się uszkodzona dopiero po jej wyjęciu.. jak lekko dasz gazu i przestaje to napewno poduszka.. żadne przypływomierze ludzie..
  22. piotr8888 odpowiedział(a) na piotr8888 temat w E46
    poza tym ja nigdy nie sprzedałem nikomu samochodu z wadą ukrytą. A mi niestety sprzedali... ale zawsze mówie że zło i tak wroci do takich ludzi..
  23. piotr8888 odpowiedział(a) na piotr8888 temat w E46
    Nie..dlaczego niby..? poprostu miałem japońca i kupiłem to i na dziendobry mam jej dość...
  24. piotr8888 odpowiedział(a) na piotr8888 temat w E46
    witam. przytarty tłoczek w pompie tj. przyczyna.. po naprawie chętnie sprzedam. ogólnie auto w fajnym stanie,wszystko sprawne. chętni na pw
  25. piotr8888 odpowiedział(a) na piotr8888 temat w E46
    dzięki kolego.. w poniedziałek odstawiam auto.. jak się wyjaśni co było przyczyną odpalania złego to dam znać..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.