Treść opublikowana przez roootz
-
Spotkania śląskie
No to widzim się jutro :)
-
Spotkania śląskie
Jak z godziną? Ja proponuję 16:30
-
Moje pierwsze BMW - E90 320d
To te: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/36_1459-obr-bmw-st-le-szpr-v-328-18/i54941#part02 Myślę że to może być spowodowane tym że organizm się przyzwyczaja do tego i po jakimś czasie już się tak nie odczuwa, tak samo jak astronautów itp. przyzwyczaja się do dużych przeciążeń :)
-
Spotkania śląskie
Jestem za terminem 10.04 :)
-
Moje pierwsze BMW - E90 320d
Akurat to jest bardziej ze względów bezpieczeństwa :)
-
Moje pierwsze BMW - E90 320d
Witam. Tak jak w temacie, od paru tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E90 2006r. Przesiadłem się z Fiata Stilo, więc możecie sobie wyobrazić jakie były moje pierwsze wrażenia :lol: Jeżdżę nią około miesiąc i zdążyłem się już przyzwyczaić do mocy i w zasadzie już nie robi to na mnie takiego wrażenia jak na początku. Jak do tej pory zdążyłem w niej tylko założyć letnie opony Continental ContiSport 5 225/40R18 i zakupiłem nowe felgi. Co do planów, to są dużo większe i czeka mnie dużo inwestycji :) Dziś Bunia wyjechała od kosmetyczki (Super Shine Auto Detailing Bielsko-Biała), dlatego też stwierdziłem że można wrzucić jakąś fotkę na przywitanie :8) Co planuję zrobić: - Końcówka tłumika - Wymiana tarcz oraz klocków - Wymiana zacisków - Przemalowanie belki pod kokpitem na czarno - Chip - Przeróbka na polift włącznie z xenonami - Zawieszenie pro kit eibach - Klamki bez zamków - Wymiana szyby czołowej Więcej zdjęć już wkrótce jak zrobi się ładna pogoda i wybiorę się na jakąś sesyjkę :)
-
NCS - Error in cabd
Witam. Dziś zacząłem się bawić NCS i udało mi się wszystko dobrze zrobić. Tzn, włączyłem funkcję BC_DIGITAL_V, odpaliłem samochód i super, wszystko działa. Idąc dalej chciałem włączyć funkcję "Fold mirrors", więc zrobiłem to samo co wcześniej. Niestety w etapie "Read ECU" wywala mi błąd. Błąd: http://prntscr.com/6meo0x Error log: http://prntscr.com/6meoaf Co może być nie tak? Dodam jeszcze że po zrobieniu tej pierwszej funkcji wszystkie ustawienia daty, zegarka itp. poresetowały się.
-
Zlot KRAKOW
Jeszcze cała noc przed Tobą :D Co do pogody, to jeżeli faktycznie po południu ma się wypogodzić to jednak wg mnie lepiej na otwartym powietrzu :)
-
Zlot KRAKOW
Skąd? :)
-
Zlot KRAKOW
Chyba CH Bronowice, bo pogoda nie zapowiada się najciekawsza. Kto w końcu jedzie ze śląska?
-
Spotkania śląskie
to w sobotę się spiszemy gdzi której ok? na razie jeszcze jestem za granicą w sobote powinienem byc juz w pl odzwe się jakby sie cos pozmieniało!! Spoko, wal na PW jak coś ;)
-
Spotkania śląskie
Ja pojadę z Ustronia przez BB :)
-
Spotkania śląskie
Pomijając fakt że prognoza pogody zmienia się z dnia na dzień, więc to czy pogoda będzie dobra czy nie okaże się pewnie w piątek/sobotę.
-
[E90] Tył ociera o nadkola
Podłączę się do tematu. Planuję kupić nowe felgi na lato i oczywiście opony. Felgi o parametrach 4x 8JX18 ET 30 i teraz zastanawiam się jakie opony. 235/40R18 będą ok? Zawieszenie standardowe.
- Nawigacja CIC
-
Zlot KRAKOW
1.Top Boy 2. Nightsabes777 3. Michał 330xd 4. Roootz
-
Spotkania śląskie
Ja bardzo chętnie wpadnę :)
-
Spotkania śląskie
Co tu tak cicho? Pogoda taka piękna, a nikt nie pisze o żadnym spotkaniu? :D
-
Błąd po wyjęciu fotela
No to właśnie coś takiego, transmiter wpinany do OBD, na kabel, WiFi albo bluetooth. BMWhat jest drogie, ja korzystam z Torque Pro, sprawdza się też Scan Master - do okazjonalnego czytania i skasowania błędów wystarczy, Live Data jest, kupa innych ciekawostek też. O proszę, dzięki wielkie :) Na pewno się przyda, bo faktycznie BMWhat trochę kosztuje.
-
Błąd po wyjęciu fotela
Możesz coś więcej powiedzieć o tym ELM? Powiem szczerze że jestem ciemny w tych kwestiach, dopiero wszystko poznaję i czasami pewnie będę zadawał głupie pytania, proszę o wybaczenie :D Na razie znalazłem coś takiego jak BMWhat i mam zamiar kupić sobie interface wifi i się pobawić, ale wiadomo że w ten weekend już tego nie ogarnę :) Skoczę w poniedziałek rano do elektryka i po sprawie. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
-
Błąd po wyjęciu fotela
No i zrobiłem tak jak pisaliście, odłączyłem aku na 15 minut, podłączyłem i błąd jest dalej. Kostka jest na tyle intuicyjna że ciężko byłoby ją źle podłączyć. Jutro jeszcze popróbuję to ogarnąć, a jak nie to czeka mnie wizyta u elektryka...
-
Błąd po wyjęciu fotela
Okej, dzięki Panowie. Zaraz pójdę odłączyć ten akumulator i zobaczymy.
-
Błąd po wyjęciu fotela
Witam. Wyjmowałem dziś fotel od strony kierowcy, odpiąlem kostkę, potem wszystko popodpinałem elegancko i cały czas mi wywala teraz błąd systemu bezpieczeństwa biernego i nie wiem czy to kwestia wywalenia błedu? Czy może to oznacza że coś źle podłączyłem? Pozdrawiam
-
Nawigacja CIC
Okej, dowiedziałem się już że to kwestia tego że mam moduł MULF, a do tych dodatkowych opcji potrzebny jest combox. Czy orientuje się ktoś jak to wygląda od strony technicznej i cenowej? Czy to tylko kwestia założenia modułu i wgrania oprogramowania nowego, czy jednak jest coś jeszcze?
-
Nawigacja CIC
Jak odtwarza to w czym problem? :P Oj no, już poprawione :D