Treść opublikowana przez roootz
-
Nawigacja CIC
Witam. W swojej BMW posiadam navi CIC i szukałem ostatnio czy da radę odtworzyć na niej jakiś plik video. Wg tego co wyczytałem wychodzi na to że nie powinno być problemu, ale niestety u mnie nie odtwarza. Szukałem więc dalej i natknąłem się na taki film Koleś też ma CIC, ale z tego co widzę to ma o niebo więcej możliwości i funkcjonalności, których u mnie nie ma. Czy to może być kwestia update'a? Czy może są różne wersje navi CIC? Czy jest ktoś w stanie mi to wytłumaczyć? Dzięki, pozdrawiam
-
Lampy, opony i maska
Kent, Ty to robiłeś w swojej E90? Ile Cię to kosztowało?
-
Lampy, opony i maska
Witam. Mam kilka pytań więc zapytam od razu o wszystko w jednym temacie. Więc: 1. Chcę założyć lampy bixenonowe i znalazłem takie, które wydaje mi się że będą odpowiednie, ale z tego co widzę to są one poliftowe. Czy wejdą bez problemu do E90 przedliftowej? http://allegro.pl/bmw-3-e90-lift-dynamic-led-bi-xenon-lampa-lampy-i5100466800.html 2. W przyszłości chciałbym zmienić maskę na tą poliftową, bo bardzo mi się podoba i już w sumie szukałem trochę informacji na ten temat i gdzieś przemknęła mi się wypowiedź kogoś, że przy wymianie maski konieczna jest również wymiana zderzaka przedniego, bo ten przedliftowy nie będzie pasował. Czy to prawda? 3. Ostatnie pytanie - opony. Zbliża się wiosna, a ja nie mam letnich opon. Po tym jak poczytałem trochę tematów na forum, które są dla mnie jak na razie jeszcze ciężkie do ogarnięcia znalazłem takie opony http://allegro.pl/225-45r18-continental-sportcontact-5-91y-komplet-i5117675770.html oraz takie felgi http://allegro.pl/oryginal-bmw-3-x1-x3-e90-93-18-cali-6796247-raty-i5090022533.html Co do felg to tak przy okazji gdyby ktoś miał namiar na podobne lub takie same, ale powiedzmy używane w niższej cenie to proszę o namiar :) Za odpowiedzi z góry dziękuję.
-
Spotkania śląskie
Mi również nie udało się niestety wpaść, ale teraz zapowiada się coraz więcej pogodnych dni więc mam nadzieję że uda się coś w niedługim czasie zorganizować :8)
-
Spotkania śląskie
Na 80% zgłaszam się :) Jutro potwierdzę przed południem czy na 100% się pojawię. To mój pierwszy spot więc musiałbym się jakoś przygotować :D Ktoś ewentualnie z okolic Ustronia/Cieszyna by jechał? Dla mnie godzina najlepiej około 17.
-
Spotkania śląskie
Widzę że ktoś z Cieszyńskiego jeździ, następnym razem może i ja się załapię :)
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2006 rok, 221k przebiegu.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie, dałem 33 :) A navi faktycznie przekładana, z dyskiem twardym i innymi pierdołami. Grubo ponad miesiąc.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://prntscr.com/66lwmq http://prntscr.com/66lwrv http://prntscr.com/66lwvh http://prntscr.com/66lx4f (zdjęcie chwilę przed założeniem tymczasowych blach dlatego inne numery) Cała przejechana czujnikiem lakieru, wszędzie oryginalny lakier tylko tylne drzwi od kierowcy z jedną warstwą. Silnik chodzi jak malina, zero wycieków (co najważniejsze silnik nie był myty). Oryginalne amortyzatory ze skutecznością 77/78%, zero korozji.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUdało mi się kupić w polsce, nie od handlarza i w całkiem przystępnej cenie :)
-
E90 320 Wodzisław Śląski - WBAVC31000VC49866
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJutro chciałem po prostu sam to obejrzeć i ew. podjechać do ASO sprawdzić legalność książeczki.
-
E90 320 Wodzisław Śląski - WBAVC31000VC49866
roootz opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam ponownie. Tym razem proszę o opinie nt. tego modelu. Jutro chciałbym go pojechać obejrzeć, ale zanim to zrobię chciałbym poznać Waszą opinię. Nie mam do niej daleko więc nie prosiłem o żadne skany książki serwisowej etc. wszystko wyjdzie jutro. Zdjęcia też są strasznej jakości więc całkiem możliwe że nikt nic nawet nie zauważy. Jedyne nieścisłości jakie ja zdążyłem zauważyć to brak tempomatu oraz czujnika deszczu(VIN), o których sprzedawca napomina w ogłoszeniu że rzekomo są. Link: http://otomoto.pl/bmw-320-e90-niski-przebieg-bezwypadkowy-z-niemiec-C35989795.html
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż7,5-9 tys eur musisz przygotować ... roczniki 2006 2007 http://www.12gebrauchtwagen.de/suchen?utf8=%E2%9C%93&s%5Bxe%5D=1&s%5Beu%5D=&s%5Bsi%5D=1&s%5Bcu%5D=&commit=Suchen&utf8=%E2%9C%93&s%5Bmk%5D=3752&s%5By_min%5D=2006&s%5By_max%5D=2007&s%5Bmd%5D=b4ec&s%5Bpw_min%5D=110&s%5Bpr_min%5D=7000&s%5Bpr_max%5D=9000&commit=Suchen http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1165642/2 http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1186541/12 To chyba jednak przy tym zakupie pozostanę w polsce, ale następny to albo salon albo z niemiec. Tak czy inaczej dzięki ;)
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłuszna uwaga :D Jak to wychodzi cenowo? Daleko po te samochody jechałeś?
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajny raport kolego. Ile coś takiego kosztuje? Nie wiem tylko czy nie narobisz sobie problemu umieszczając dane osobowe właściciela tego pojazdu. Proponuję Ci wysyłać hasło do raportu przez PW. Raport kosztował mnie 250zł. Dzięki za zwrócenie uwagi, zedytowałem już post.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNówke z salonu to bym kupił, ale fundusze nie pozwalają :D Szukam już od ponad miesiąca czegoś odpowiedniego dla siebie i nawet nie wiedziałem że to będzie taka droga przez mękę. No nic, dzięki za opinie, dobrze że nie pojechałem jej oglądać sam bo zaoszczędziłem parę stówek :) Do zobaczenia w następnym temacie
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://motoraporter.com/raport/ei8wa hasło do raportu: na PW Proszę o Waszą opinię.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, ja w żadnym przypadku nie boję się przebiegu nawet 300k+. Rozumiem że samochód z 2005 roku, do tego diesel na pewno był mocno ekspolatowany, dlatego liczę że chłopaki z motoraportera znajdą jak najmniej przekrętów, bo jeżeli licznik jest przekręcony to obawiam się że coś jeszcze może być rąbnięte, ale zobaczymy. W sobotę o 12 mam mieć raport i wtedy okaże się czy jadę czy nie.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, zamówiłem motoraporter'a dla tej bmki. Zobaczymy, jeżeli dostanę raport dziś/jutro i wszystko będzie ok to jeszcze w ten weekend może uda się ją zakupić :) Trzymajcie kciuki.
-
E90 320 Wrocław - WBAVC310X0PY53684
roootz opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam. Po raz kolejny i mam nadzieję ostatni proszę o opinie na temat tego okazu. Podejrzany wydaje się przebieg, i to bardzo. Dodatkowo BMka już jakiś czas temu była wystawiona na otomoto i nie zeszła co również wydaje się być lekko podejrzane. Stare ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-320-e90-navi-xenon-parktronic-137-tys-C35668208.html VIN: WBAVC310X0PY53684 Link do aktualnego ogłoszenia: http://allegro.pl/show_item.php?item=5082301289 Dziękuję z góry.
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałem ją pojechać w ten weekend obejrzeć, ale największy problem jest taki że tam w okolicach gdzie ten samochód się znajduje nie ma żadnego ASO bmw w promieniu 100km...
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://prntscr.com/62y4v6 tak wygląda raport z tego historiapojazdu.gov.pl
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy nie jest przypadkiem tak że w ASO BMW można mimo wszystko sprawdzić historię pojazdu bez większych problemów? Bo wiem że jak byłem zainteresowany inną BMKą to właśnie koleś wysyłał mi skany wydruków z ASO i tam była też cała historia pojazdu co było robione, wymieniane itp. wraz z przebiegami. Gorsza sprawa jeżeli samochód nie był serwisowany w ASO, ale w to wątpię.
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby nie było to książka serwisowa nie jest na nic potwierdzeniem, bo można ją podrobić.
-
BMW E90 320d - WBAVC31010PY59342
roootz odpowiedział(a) na roootz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie dzwoniłem i nie ma książeczki serwisowej :cry: