Skocz do zawartości

Uwaga na firmę Paint Fix Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów

Posta piszę w celu ostrzeżenia was przed skorzystaniem z usług firmy http://www.paintfixpro.pl/ Krakowie. Nie będę opisywał czym się zajmuje firma wystarczy przeglądnąć ich stronę internetową.

Sprawdzając w necie opinie na temat tego zakładu, zauważyłem(niestety gdy już zostałem oszukany przez tą firmę), że na wielu forach motoryzacyjnych zadawane jest pytanie czy ktoś korzystał i ma doświadczenie z efektów ich pracy(ich pseudorewolucyjne metody lakiernictwa cieszą się dość dużym zainteresowaniem).

Niestety miałem okazję skorzystać z usług tej firmy, doświadczenia są okropne.

Ponieważ nie mam czasu na dochodzenie swych praw na drodze sądowej pomyślałem, że chociaż uprzedzę Was jako potencjalnych klientów tego warsztatu(że w ten sposób odwdzięczę się za krzywdę jaką wyrządziła mi ta firma).

Niestety to, że papier przyjmie wszystko jest niewątpliwym atutem dla tej firmy-która reklamuje się z dużym rozmachem na różnych nośnikach reklamowych.

Nie wierzcie w te cuda-usługa którą firma przedstawia to bajka-rewolucyjne metody tej firmy nie działają a personel daje dużo do życzenia(całkowity brak doświadczenia w lakiernictwie pojazdowym).

Auto oddałem w celu polakierowania kilku elementów blacharskich(maska, tylny błotnik, część klapy, dół przednich drzwi-pod listwą) regeneracji lakieru oraz wyciągnięcia kilku wgnieceń metodą bezinwazyjną. Dodatkowo w ramach usługi dostałem gratis mysie felg oraz silnika. Całość wyceniono na 2700netto.

Gdy wróciłem do warsztatu po odbiór auta początkowo byłem zaskoczony jego wyglądem. Auto naprawdę wyglądało jak nowe.

Niestety to były pierwsze wrażenia, po przyglądnięciu sie lakierowanym elementom zauważyłem podstawowe błędy nieprofesjonalnego lakiernictwa(masę drobnych wgłębień, załamań lakieru, mgiełki). Co najgorsze okazało się, że przednie drzwi zostały pomalowane w całości. Przyczyną jak się domyślam, były próby wyciągnięcia wgniotki, które skończyły sie pęknięciem lakieru(warsztat wypierał sie, ze nie malował całych drzwi...!!!!!!!!!).

Dodatkowo maski nie dało sie podnieść została zerwana linka-dodam, że szef próbował mi wmówić, że to ja ją zerwałem.

Wnętrze nie zostało zabezpieczone przed pracą, wyglądało okropnie(mam skórę bananową którą do tej pory nie mogę ogarnąć do odpowiedniej czystości)-w warsztacie stwierdzili, że z tak brudnym wnętrzem oddałem auto do warsztatu...(na siedzeniach leżała masa białego pyłu)

Po długich negocjacjach usługę udało się w końcu zareklamować.

Przy kolejnym odbiorze na miejscu w warsztacie zauważyłem uszkodzenia:

-zaczep reflektora

-mocowanie nerki(atrapy)-skleili na miejscu taśmą samoprzylepną

-usterka poduszek powietrznych

-linka otwierania maski źle zamontowana

Lakierowane elementy zostały poprawione do stanu dostatecznego.

Za całość wynegocjowałem cenę 2200netto-szef stwierdził abym więcej się u niego nie pojawiał i, że nie uzna mi reklamacji.

Po miesiącu okazało się, że drzwi przednie zostały pomalowane lakierem bezperłowym-brak ziarna(przy odbiorze tego nie zauważyłem)

Dodatkowo lakierowane elementy stają się coraz bardziej matowe.

Warsztat w dniu dzisiejszym odmówił reklamacji...

UWAŻAJCIE!!!!!!

Edytowane przez tommybmw1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz poddać lakier korekcie i zabezpieczeniu a mieszkasz w Krakowie/okolicach polecam firmę http://riseandshine.pl/. Gwoli ścisłości nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą, znam ją z relacji/projektów detailingowych, które stoją na wysokim poziomie i na pewno nie będą Ci wmawiali głupot jakie przeczytalem na stronie http://www.paintfixpro.pl/ gdzie Carnauba to dla nich nazwa własna kosmetyku a przecież każdy kto się chociaż troche interesuje autokosmetyką wie że to naturalny wosk roślinny, substrat niezbędny do stworzenia naturalnego wosku.

 

Nie mam takze zbyt dobrego zdania o kosmetykach marki Glare i DiamondBrite, tzn. otoczki jaka jest wokół nich stworzona, że po aplikacji mamy spokój na kilka miesięcy i lat na co podobno dają gwarancję :D Gwarancję na co? Jednym myciem mogę tak dojechać lakier, że po technologii rodem z doliny krzemowej z kosmetyków marki Glare i DiamondBrite nie zostanie nic. Faktem jakim poważaniem i estymą cieszą się obie marki niech będzie stwierdzenie, że obie marki funkcjonują jako obiekt drwin i żartów na międzynarodowych forach detailingu. Jeżeli chcesz naprawdę trwałego zabezpieczenia lakieru po perfekcyjnej korekcie lakieru zastosuj powłokę kwarcową CQuartz marki CarPro. Z tego co doczytalem na stronie paintfixpro także to stosują, tylko przed nałożeniem tego wymagana jest perfekcyjna korekta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzięki za info - wczoraj zauważyłem ich baner w Bydgoszczy i pomyślałem, że się zorientuję w elimiacji rys:) A tu zupełnie przypadkiem czytam tytuł i zonk :wink: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.