Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma torrenta.

 

Wiem wiem ale przecież z tego

 

http://www.relink.us/view.php?id=7ad6a49eadfdf5fc066c76980e8dea

 

przez JD i dodatkowo kupując konto premium na 1 pln na alledrogo masz wszystko duzo szybciej niż na torencie

 

No ale jest wolny wybór :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Łe to zaraz zaciągnę. Nie lubię podawać numerów karty w jakiś dziwnych serwisach, ale nie wiedziałem, że jest jak mówisz.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będzie lepiej niż na torrencie :cool2: :cool2: :cool2:

To już raczej trochę się zrobiło niebezpieczne :nienie: :nienie:

 

Nie musisz kartą płacić.Zapłać przelewem przez payu i dostaniesz kod aktywacyjny od razu

 

W razie czego pisz na PW to pomogę :D :D :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tragedia... Torrent jest nieporównywalnie lepszy. Część linków nie działa + wyskakują jakieś błędy, po kolei trzeba 30 części ściągać... :duh:

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego kolego...

 

Nie wypisuj głupot...linki są ok -sprawdzone,nie trzeba pojedynczo ściągać bo do tego służy program i konto premium a ja tę mapę ściągam na necie 2 mb ( na 8 mb w kilkanaście minut) w godzinę no ale tak jak pisałem każdy robi wg własnego uznania

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wypisuję głupot kolego, tylko stan faktyczny.

 

Generowanie linków nie zawsze działa, także trzeba klika razy generować link do niektórych plików we filebit'cie co bardzo utrudnia, ponieważ nie można przygotować listy linków i wygenerować wszystkich na raz. Ściąganie odbywa się po jednym pliku, więcej niż 4 na raz nie chcą się ściągać.

 

Tak to wygląda u mnie.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tych problemów :D :D :D

 

Generowanie linków może chwilę trwać a jesli są błędy to może masz neta mobilnego a w takim wypadku zawsze tak będzie niestety

Ilość ściąganych linków jednocześnie jest chyba do 20 i trzeba na dole w prawym dolnym rogu ustawić z 1 na 20 i leci ( tylko konto premium)

Po jednym linku idzie na darmowym koncie ale już na premium z aledrogo za 1 pln nie ma limitu i prędkość dostępna zależna tylko od twojego łącza

 

Aha i program pobiera automatycznie sam wszystkie linki wiec pewnie problem tkwi w obsłudze lub rodzaju łacza

 

W razie dalszych pytań służę pomocą :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam łącze symetryczne 55/55Mbit ze stałym adresem IP.

 

Jeśli tylko ja mam takie problemy to bardziej stawiałbym na przeglądarkę, pewnie nie napisali tego na Explorer'a.

 

Sposobem jakoś jestem już w połowie. Ale wciąż ma się to nijak do torrenta, w którym klikasz i program ściąga wszystko na raz.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz z prądu czytnik MK4, poczekaj z 10 sekund i podłącz wiązki ponownie. Miałem ponownie, lecz mi mówiło "INCORRECT CD/DVD...". Czy napewno masz MK4?

 

Odłączyłem i po 10 sek podłączyłem spowrotem i nic to nie dało :mad2:

Ale ku mojemu zdziwieniu jak wsiadłem do auta pokazał sie komunikat '' WAŻNE: PROSZĘ CZEKAĆ '' a ja czeka i czekam i nic ale to zawsze juz coś :lol: Tak jakby chciało wczytać

więc moze sie uda zobacze jeszcze na innej dvd bo nagrywalem na kodak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zaznaczam, że w przypadku płyt DVD DL mam podobnie - są problemy z odczytem, raz czyta po długim czasie, raz nie. Płyta nagrana mega-wolno jest dopiero czytana, lecz tempo odczytu pozostawia dużo do życzenia. Ze zwykłymi DVD problemu nie ma.

 

Obraz, który ściągnąłem z linka z początku tematu zmieścił się na zwykłym DVD. Ale zżera mnie ciekawość co jeszcze zostało usunięte z oryginału, oprócz języków...

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko za za sprawny na allegro za sam czytnik chca 950 zł tylko ze na pewno za jakiś czas będzie laser do wymiany gdyż za każdym otwarciem auta czytnik się włącza i czyta płytę wiec dostaje w d...ę . A tu cały zestaw za kasę samego czytnika :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.