Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej,

 

Masz nawigację Business M-ASK (mały wyświetlacz nie dzielony na dwie części), te mapy nie pasują do twojej.

Tu: viewtopic.php?f=91&t=138487

Na razie jest dostępna na forum 2011, jak tylko będę miał 2012 to wystawie nowy temat.

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nagralem mape na plyte TDK DVD+R w programie IMGburn z predkoscia 2,4x i wszystko poszlo elegancko, tylko jest jeden problem nawigacja dziala, mapa rowniez, tylko nie chce mi wytyczac tras i kiedy wybieram jakis adres i naciskam rozpoczecie nawigacji, wyskakuje mi komunikat, ze podanego adresu nie ma na plycie. Co moze byc tego przyczyna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, nagralem mape na plyte TDK DVD+R w programie IMGburn z predkoscia 2,4x i wszystko poszlo elegancko, tylko jest jeden problem nawigacja dziala, mapa rowniez, tylko nie chce mi wytyczac tras i kiedy wybieram jakis adres i naciskam rozpoczecie nawigacji, wyskakuje mi komunikat, ze podanego adresu nie ma na plycie. Co moze byc tego przyczyna?

Pozdrawiam

 

 

domyślam się ze wybierasz adres ktory juz miales zapisany? wyszukaj na nowo i bedzie ok, mogą byc inaczej zapisane adresy w nowej mapie, mi niektore zapisane działają , inne musze od nowa wyszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

A wybrałeś najpierw kraj w którym tego adresu ma szukać? Niektóre ulice w Polsce musisz wpisywać z całej nazwy jak jest dwu członowa zaczynając od pierwszego wyrazu np Henryka Dąbrowskiego.

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wybrałem kraj, potem miasto, potem szukałem ulic Fieldorfa, Chodakowskiej i Nowoursynowskiej w Warszawie. Wszystko wygladalo na to ze wyszuka bo znalazl ulice, potem moglem wybrac numer, ale kiedy przyszlo do wlaczenia nawigacji wyskoczyl blad ze tych ulic nie ma na plycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Miałem nawigację Business w E60 i płytę do testowania ale nic takiego się nie działo. Może jest jakiś błąd w mapie którą pobrałeś lub błąd przy wypalaniu. Spróbuj z innymi linkami do pobrania albo wypal płytkę ponownie. Spróbuj program Alcohol 120%. Na dniach będę miał Business 2012 to wystawie.

 

Tu masz Torrent 2011: http://thepiratebay.org/torrent/6180712/BMW_Navigation_DVD_Road_Map_Europe_BUSINESS_2011

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=458000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pobrałem DVD 3 z fotoradarami wypaliłem na płyte włożyłem do navi ale mam mały problem a mianowicie nie odnajduje mnie w miejscu w którym jestem , tylko gdzies w polach przy miejscowościach ktoreych nie ma w mkojej okolicy i nigdy nie było :] . Co może być powodem tej przypadłości . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zatwierdź Polskę i wybierz jakiś cel aby nawigacja była aktywna. Przejedź kawałek autem. Jak stoisz w garażu lub w miejscu zadaszonym możesz nie mieć sygnału GPS i przez to nie znajduje pozycji.

 

Pozdrawiam,

 

Klik: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=447545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak ale niestety mojego miasta wogole nie ma dodanego i poruszam się po polu .

 

Na pewno właściwą płytę włożyłeś? Pokrycie jest dla prawdziwych dziur. Nie chce mi się wierzyć, że coś ma status miasta a nie istnieje na mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak ale niestety mojego miasta wogole nie ma dodanego i poruszam się po polu .

 

Na pewno właściwą płytę włożyłeś? Pokrycie jest dla prawdziwych dziur. Nie chce mi się wierzyć, że coś ma status miasta a nie istnieje na mapie.

 

No właściwą DVD 3 . Sprawdzilem na stronie tam gdzie jest pokazane pokrycie mapy i moje miasto jest ;/ . Więc powie mi ktos dlaczego w mojej navi nie widac nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się to Twoje miasto nazywa - sprawdzimy czy u nas też ono nie istnieje...

Naprawiłem już problem. Antena była uszkodzona. teraz juz wszystko ładnie pokazuje.

To się cieszę bardzo...

 

Szkoda tylko że nie chcesz uzupełnić swojej wizytówki o pochodzenie geograficzne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.