Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2012!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam. Posiadam mapę BMW Road Map Europe Prof. z 2005-2 . Jest stara i tylko do zachodniej Europy. Chciałem przetestować płytkę z BMW Road Map Europe Prof. z 2012 5,5 i 3,4 GB. Nagrałem na płytce DL oraz zwykłej DVD i mój napęd jej nie rozpoznaje. W czym jest problem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie. Powód prozaiczny. nagrałem wersję Business, która nie pasuje do mojej navi. Pasuje Prof 2012. Jeśli ktoś chce to mogę podzielić się wersją testową nav Bus. jak i Prof.

 

Jedyny minus to taki, że Polska jest bardzo uboga w ulice. 167 e za to ? To jakaś kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie macie problemu ze sciaganem map? sciagam chyba 7 raz europe wschodnią korzystam z 3 oraz 4 okna,dochodzi do pewnego momentu i ine dokancza sciagania,mieliscie takie problemy?

 

Hej,

 

Może masz problem z dostawcą internetu i zrywa Tobie połączenie po jakimś czasie. Pobierz Torrent.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ma wszystko ściągnięte, ale do tej pory nie mam jasnej odpowiedzi jak wyznaczyć drogę z Polski do Chorwacji i nie musieć zatrzymywać się i kombinować ze zmianą płyt i czekaniem. Jak to można zrobić w najmniej bolesny sposób?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,a dvd 3 Europa wschodnia z okna 4 posiada fotoradary? poniewaz nic takiego nie mam w POI jak speedcam?

 

Hej,

 

Chyba wyraźnie jest napisane w pierwszym poście, które okno jest z fotoradarami.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam

gdy chce wypakowac pliki wyskakuje blad w part.06 DVD3 z radarami :evil:

 

 

Hej,

 

Sprawdź wszystkie pobrane party czy mają równą wielkość, ostatni 8 ma troszkę mniej MB. Jeśli przy 6 wyskakuje błąd to w całości się nie pobrał.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko: ściągnąłem sobie DVD2 z mapą Europy Środkowej. Po wpisaniu hasła F430, po pierwszym rozpakowaniu mam jeszcze dalej do rozpakowania kolejnych 25 plików rar. Teraz też trzeba podać hasło, ale wychodzi na to, że zupełnie inne. Proszę o pomoc. Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Możecie mi powiedzieć jaka jest najnowsza mapa do navi professional????

Fajnie jak mapa miała by już fotoradary i jak by ktoś podał od razu link to już będzie super....

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

U mnie pojawil sie problem. Po włożeniu płyty z mapą Polski w menu nawigacji nie moge wybrac w opcji New Destination zadnego miasta Polski. Widze ze sa dostepne jedynie miasta z Belgii i okolic. Jak wchodze w zakladke wyboru kraju to jest Belgia i wszystkie poboczne Panstwa - nie ma tu Polski. Moglbym pomyslec ze wlozylem nie ta plyte tzn na inna czesc Europy jednak na ekranie mapy nawigacji pojawiaja sie nazwy wszystkich miejscowosci po ktorych jezdze lacznie z ulicami wiec co jest grane? Jak wybrac dojazd do odpowiedniego celu znajdujacego sie w naszym kraju??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić reset, co prawda inny problem miałem, ale u mnie pomogło.

Tu link viewtopic.php?f=91&t=190415

 

edit.

aaaa pomyliłem tematy, myślałem, że to do nawi business. Do zresetowania Professional wystarczy przytrzymać 3 przyciski : eject w napędzie cd,dvd i gałkę do włączania radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Panowie mam problem w E91 z nawigacją PRo...

 

Po przygotowaniu odpowiedniej płyty i zamontowaniu jej w napędzie DVD system pokazuje, że brak płyty.

 

E91 z 2007 roku, szeroka nawi, dwa napędy, po VIN:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S676A HIFI

LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

 

 

Pomożecie? Jak nagrać? Ew co nagrać aby mapy były czytane przez system... Próbowałem tą samą mapę w E60 z nawi pro i ten sam problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam problem w E91 z nawigacją PRo...

 

Po przygotowaniu odpowiedniej płyty i zamontowaniu jej w napędzie DVD system pokazuje, że brak płyty.

 

E91 z 2007 roku, szeroka nawi, dwa napędy, po VIN:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S676A HIFI

LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

 

 

Pomożecie? Jak nagrać? Ew co nagrać aby mapy były czytane przez system... Próbowałem tą samą mapę w E60 z nawi pro i ten sam problem..

 

Hej,

 

Napisz jak przygotowałeś tą płytkę do wypalenia. Najlepiej płyta Sony DVD+R lub Verbatim DVD+R (nie z promocji).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam problem w E91 z nawigacją PRo...

 

Po przygotowaniu odpowiedniej płyty i zamontowaniu jej w napędzie DVD system pokazuje, że brak płyty.

 

E91 z 2007 roku, szeroka nawi, dwa napędy, po VIN:

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S676A HIFI

LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

 

 

Pomożecie? Jak nagrać? Ew co nagrać aby mapy były czytane przez system... Próbowałem tą samą mapę w E60 z nawi pro i ten sam problem..

 

Hej,

 

Napisz jak przygotowałeś tą płytkę do wypalenia. Najlepiej płyta Sony DVD+R lub Verbatim DVD+R (nie z promocji).

 

Pozdrawiam,

 

Witam, podłączę się do zapytania kolegi, może jestem noobek ale nie bardzo wiem co zrobiłem źle :]

Ściągnąłem z torrentów taki plik "BMW Navigation DVD Road Map Europe Professional 2012", miała tu być mapa polski,

po rozpakowaniu pojawił mi się plik "poi.iso" i ten plik nagrałem poprzez imageburn na płytę TDK DVD +R i wkładając do navigacji profesional niestety nie widzi płyty :/

Druga sprawa to jak włączyłem ten plik poi.iso do deamon tools to wszedłem tam w folder TPD i nie było tam mapy polski. Hhmmm ktoś byłby w stanie pomóc takiemu laikowi jak ja i powiedzieć w czym robię błąd?

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Pobierając z Torrenta masz wszystkie trzy DVD razem, czyli DVD 1, 2, i 3. Mapa Polski znajduje się na trzeciej płycie. Wszystkie obrazy płyt maja nazwę poi.iso tak sobie wpisałem.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wiedziałem na temat navi w BMW, poprzednie moje bmki nie miały. Po przeczytaniu tego tematu, mam jeszcze większy mętlik :D

Poproszę więc o linki, które mapy mam sciągnąć do z4 e85 2006r i jakie zaklęcia odczynić, żeby to działało. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.