Skocz do zawartości

Nagłośnienie LOGIC7 problem...


qn11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wziąłem się ostro za moją 7 i chce zrobić wszystko na igłę. Większość problemów rozwiązanych więc teraz postanowiłem się zabrać za to co najmniej istotne ale jednak musi być sprawne w tym samochodzie. A więc mam taki problem, że chodzą mi tylko głośniki z przodu w prawych i lewych drzwiach, bez centralnki. A więc nie chodzą suby, centralka, głośniki w boczkach tylnych drzwi oraz półka. Dzwoniłem do fachowca co naprawia te wzmacniacze i mówił, że bez wzmacniacza powinny grać właśnie te głośniki plus tylna półka, a Logic jest odpowiedzialny za centralkę tylne boczki i suby. Z tego wynikałoby że i końcówka w radio jest uwalona:/ Dziś sprawdziłem i głośniki są podłączone, tak samo sprawdziłem połączenie kostki do radia. Ze wzmacniaczem w ogóle nie idzie się podłączyć komputerem. On sam jest podłączony, światłowód świeci itp. Ktoś na forum wypowiadał się, że tylna półka jest niby zasilana przez wzmacniacz a radio ma wyjście tylko na przód. Czy ktoś wie na 100% czy tylna półka jest zasilana przez radio? I pytanie czy po wymianie wzmacniacza na nowy trzeba będzie go kodować? Bardzo będę wdzięczny za informację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem 700zł.majster od elektroniki mi mówił że nie ma różnicy czy kupie od L7 czy nie.podobno da sie coś z tym zrobić.u mnie jeszcze było tak że po przekroczeniu 140km/h radio grało ciszej i bardzo basowo.cyrk na kołach w e65.ale po wymianie radia wszystko jest oki :cool2: no i ligic7 zaczeło grać jak powinno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grają tylko w przednich drzwiach i zastanawiam się czy to nie tylko problem radia.... Może wzmacniacz L7 jest ok tylko radio coś chrzani z sygnałem i dlatego to nie gra... pierwsze co zrobię, to podjadę gdzieś i podepnę inny wzmacniacz L7. Może w Poznaniu ktoś by pomógł mi, podjechałbym celem sprawdzenia czy to na pewno wzmacniacz podpinając jakiś z innego samochodu? Oczywiście jakoś się odwdzięczę, a roboty jest na prawdę nie wiele, wyciągnięcie wzmacniacza to około 10 minut roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro będę miał wzmacniacz więc zobaczymy czy to on był problemem. Kupiłem mega okazjonalnie na allegro za 700 zł już z przesyłką:) Najwyżej gdy wyjdzie wina radia na pewno nie starce na nim. Martwi mnie tylko ta tylna półka dzwoniłem do faceta z bm54.pl i mówił, że spokojnie radio da się wytargać za 300-400 zł więc może nie będzie tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na pewno masz Logic7? Masz logo L7 w tle jak wejdziesz w menu Tone? Półka tylna = spalona końcówka w radio tym koło telefonu. Jeżeli nie grają w drzwiach tył a rzeczywiście masz L7 to pewnie i tu końcówki mocy w wzmacniaczu L7 umarły. Ogólnie sprzęt jest bardzo podatny na takie awarie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 10 miesięcy temu...

odgrzeje trochę kotleta :)

Mam ten sam problem co "BMW 730D" mianowicie problem z L7 tylko, że w E63. Graja obie strony drzwi, środkowy na kokpicie basowe pod fotelami a tył wcale nie gra czyli tylne boczne i tylna półka. Szukając na forum i w necie różnych informacji większość ludzi sugeruje, że padła końcówka mocy we wzmacniaczu. Też myślicie, że to jest to czy jednak ktoś miał taki sam przypadek i w jakiś inny sposób go rozwiązał?

 

PS.

Orientuję się ktoś czy jest jakaś osoba, która to naprawia najlepiej w woj. war-maz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
. Posiadam bmw 735i 2002r. Zdaje się że to model e66 lub 65.

 

:shock:

 

Ogólnie rzecz biorąc jak nie grają przednie drzwi czy to lewe czy prawe to uszkodzony jest ask

jak nie gra którys subwoofer lub tyl to uszkodzony jest wzmaciacz w bagazniku

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.