Skocz do zawartości

Kilkabledow w Inpie, potrzebuje pomocy zeby je rozszyfrowac?


coyot85

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam 2.5tds Z 1998 roku, i jest mulowate do 2000obr, i nie mam pojecia co jest grane. Postanowilem go podpiac pod inpe i sprawdzic przeplywke bo troche sie oczytalem o niej. wyskoczylo mi kilka wykrzyknikow i nie wiem o co za bardzo chodzi z nimi??? Mam nadzieje ze pomoze mi ktos w tej zagadce. na wolnych obrotach na inpie mi pokazuje jakies 8500obr a na liczniku jest tak jak powinno i te temperatury tez sie nie nie zgadzaja. Jakie moga byc tego przyczyny???

oprocz tego ze slabo ciagnie do 2000obr (troche mnie to denerwuje)to nie mam z nim problemow jako takich powaznych. Jezeli ktos sie zna to niech ktos poradzi na te problemy.

 

Silnik na wolnych obrotach

http://img197.imageshack.us/img197/1355/nowolnychobr.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

silnik zgaszony

http://img508.imageshack.us/img508/4040/zgaszonysil.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wcale się nie dziwię, że auto masz mułowate... Widzisz temperaturę oleju i cieczy chłodzącej ????????????????????????????????????????????????

Zrób coś z tym stary, bo za chwilę zajedziesz auto !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia byly robione na zimnym silniku, i temperatura wody u mnie na liczniku byla na polu niebieskim. 3 lata temu jak robilem pompe to pompiarz mi tylko powiedzial ze mam pare bledow na silniku i to chyba o te mu chodzilo, a ja juz zrobilem 50 tys km, czym to moze byc spowodowane????? czujniki temperatur chyba sa dobre bo na desce nie mam zadnach swiecacych kontrolek na czerwono i w korkach mi sie auto nie grzeje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.