Skocz do zawartości

(sterownik) moduł sterowania webasto...


damianok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Acha Shadow jeśli chodzi o tę płytkę, która wg Ciebie jest źle umieszczona na stronie o webasto to ona może być jednak ok umieszczona bo z tego co mi ten gościu mówił to płytki są takie same ale można w niej odblokować kanał analogowy (tak on mi ją przyszykował w razie czego).

 

A ja się znowu w serwisie webasto dowiedziałem, że to jest cyfra, i nic z tym nie zrobi. :roll:

Ja także taki sterownik miałem, który był opisany jako analog, a wyszło że tylko cyfrowy.

Więc teraz to zgłupiałem całkiem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie nie ma w ogóle reakcji na włączenie ogrzewania postojowego z poziomu auta. Z pilota włącza się piec ale nie nadmuch. Co najważniejsze/najgorsze to , że nie chodzi dogrzewanie, które powinno się włączać po odpaleniu auta.

Shadow nie wiem czy tak jest faktycznie bo nie wiem jak to sprawdzić inaczej niż organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed zimą naprawiałem webasto i wszystko chodzi ok.

Jeżeli chodzi o dogrzewanie wnętrza to u mnie na pewno nie włącza się po uruchomieniu webasto,

dopiero po około 10-15 włącza się klimatronik, bynajmniej u mnie tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam piecyk Ci się włącza dopiero po takim czasie czy sam nadmuch w kabinie? Mnie najbardziej chodzi o dogrzewanie silnika bo to chyba u mnie nie działa nie zauważyłem aby kopciło tak jak po uruchomieniu w INPIe ani nic nie słychać. Od jakiej temperatury powinno się włączać dogrzewanie poniżej 16 st czy 6?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec włącza się od razu(przy odpaleniu auta, z pilota, lub jak ustawie w navi), klimatronik później.

Na pewno nie przy 16, jak już to 6.

Za każdym razem jak wyłącze zimny silnik, np minutę po odpaleniu - słyszę wentylator webasta, który chłodzi piec.

Przy odpalonym aucie pieca nie słyszę, ale wystarczy że dam rękę pod fotel kierowcy i czuję gorące spaliny z tłumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.