Skocz do zawartości

E70 Wymiana nawigacji na CIC


Stanisław

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Mam zamiar założyć CIC do swojego X-a. Z tego co się dowiedziałem to są dwie wersje tego urządzenia: Buisness i Professional. Ta druga lepsza. Po czym można rozróżnić te wersje??

 

Drugie pytanie o jakąś profesjonalną firmę która mi to założy i odpowiednio doposaży w Combox, APPS i inne bajery. Najlepiej Warszawa lub Śląsk, ewentaulnie Małopolskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Trzy posty wyżej kolega z W-wy, ma warsztat. BMW_NAVI_GARAGE

Gotowe zestawy są w Allego w niezbyt wygórowanej cenie.

Minimum aby działało to CIC, ekran,kabel do ekranu no i przydał by się idrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym zdaniem dobra inwestycja jest CIC ponieważ jest to podstawa do rozbudowy o inne gadżety. Można uruchomić bez emulatora jako external partner BMW możemy zamówić kody fsc pod twoje auto . Wtedy w przyszłości wszystko będziesz zamawiać pod swój vin ( np kody mapy czy fsc do BMW AppS ). Jest to bezpieczne rozwiazanie w momencie gdy nie mamy 100% pewności o pochodzeniu sprzętu...

 

Możemy tez zamówić kody do CIC pod vin samochodu przed liftingowego....

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer vin auta na pw to poradzimy co można dołożyć.

 

Poczytaj u nas na stronie o ostatnich naszych modyfikacjach http://www.bimmerretrofit.pl

Zapraszam do warszawy na dobra kawę... :D

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa do wykonania samodzielnie.

Kupujesz jak najbardziej kompletny zestaw z polskim menu np. http://allegro.pl/nawigacja-cic-z-hdd-pl-menu-bmw-e70-e71-komplet-i2494779553.html

Do tego dokupujesz emulator od gościa navibmw@navibmw.proste.pl

Samodzielnie montujesz ok. 1godziny i zostaje 5 minut kodowania a ogarnie to nawet wielu chłopaków z forum lub sprzedawca nawi lub emulatora..

Jak sam wykonasz to koszt lekko przekroczy 4 tys. :norty:

Całość składa się jak klocki lego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podnosze temat gdyż chciałbym zmienić swoją ccc na tą CIC(hdd) razem z kamerką cofania kontrolerem Idrive , chcialbym tez aby bylo po polsku z mozliwoscia ogladania DVD podczas jazdy oraz TV.

 

Do tego tez chciałbym dołożyć moduł bluetooth (aby sparować telefon z autem)

 

chciałbym też wymienic głosniki ze standardowych na te lepsze które obsłgują surround . i jeszcze zmienic kilka innych rzeczy ale to już opisze w osobnych tematach aby tu nie śmiecic( chiptuning,oklejanie auta folia na bialo)

 

Czy ktoś z użytkowników tego forum mógłby mi pomóc dokonać powyższych modyfikacji lub poradzić do kogo powinienem się zwrócić (może byc PW)

 

P.S co to jest combox i co oferuje :) ? :mad2: :norty: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem możnaby , tylko jak znalezc auto z tymi wsyztskimi bajerami ,Przebiegiem 85.000km i z pewną przeszłościa Auto takie kupilem tylko dlatego ,że od dobrego kolegi. Priorytetem dla mnie byl stan techniczny oraz przebieg. na dalszym miejscu byly gadżety. Niestety kolega mial czarna (ja chce biala) ale to da sie zalatwic w miare niedrogo. Nie sadzilem iz koszta tych dodatkow beda tak znaczne... ale moze jakos pomalu sie uda :) No i pieniadze wmiare rozsadne chyba zaplacilem (135k)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Witam.

Interesuje mnie wymiana CCC na CIC w okolicach Warszawy. Posiadam CCC Pro które zostawiam w rozliczeniu. Prosze o PW z informacja o cenie. Pozdrawiam

 

 

zapytaj na poczta@navibmw.pl lub 504 384 405 odnosnie wymiany z ccc na cic

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.