Skocz do zawartości

brak mocy w m40


krychubmwe34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! nie wiem czy te objawy sa powazne i moze samemu mozna je naprwic. Sprawa wyglada tak: ogolnie autko cieka i zbiera sie niezle ale do 5 tys obrotow dalej nie ciagnie!!! Ito dzieje sie na benzynie i na gazie (powyzej 5 tys wydaje sie tak jakby miala odciecie przynajmniej po dzwieku tak sadze). Silniczek ogolnie wymaga wyregulowania zaworow,czy moze to byc przyczyna??? Co to moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek ogolnie wymaga wyregulowania zaworow,czy moze to byc przyczyna???

ciekawe jak dokonasz tej regulacji przy fabrycznych samoregulatorach ? Jaka instalacja gazowa ? Bo jeśli mieszalnik to zwężka w dolocie tłumaczy zmulenie na benzynie .Warunek jednak że wałek rozrządu nie jest wytarty co jest bolączką m40.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to zamulenie tylko jesli walek nie jest wytarty??? tak gaz z mieszalnikiem a co do tych zaworow to nie znam sie ale tak mi podpowiadali a malo tego do jakiegos magika z okolic lodzi wysylali :D Nie sciagalem dekla jeszcze i nie wiem w jakim jest stanie walek! Autko posiadam o miesiaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam. Czytem juz troche postow o zaworach w m40 i juz metlika dostaje wiec pisze do ekspertow:) Koledzy juz troche mnie naprowadzili :D Przymierzam sie do roboty zaworow i wiem ze na 2 i 3 garze sa zezarte:) czy to wina walka (tak gdzies czytalem) czy to wina braku smarowania. Tez o tym czytalem! Objawy sa takie ze nieraz brakuje mu mocy a nieraz wszystko jest ok:) Normalnie wkreca sie na obroty (na czerwone pole) a nieraz tylko do 5tys:( Tylko to nie ma reguly! Moi zdaniem jesli juz jest koniec zaworow to raczej jest z kazdym odpaleniem gorzej czy tak??? U mnie cos sie poprawilo i malo kiedy sie zamula :D Co to jes???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.