Skocz do zawartości

Bramki do pomiaru prędkości na Zakopiance


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, orientujecie się, czy to badziewie już działa?

 

Swoją drogą jak to jest - wyliczają średnią prędkość i odpowiednio mandat za każdy odcinek osobno? sumarycznie? zna ktoś jakieś szczegóły? Jedyna fajna droga w Małopolskim i zrobili tam taką dupozę :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się, czy to badziewie już działa?

 

Swoją drogą jak to jest - wyliczają średnią prędkość i odpowiednio mandat za każdy odcinek osobno? sumarycznie? zna ktoś jakieś szczegóły? Jedyna fajna droga w Małopolskim i zrobili tam taką dupozę :duh:

 

spokojnie, zawsze można stanąć na kawkę gdzieś sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze nasze OBC pokazuja srednia predkosc. Kasujemy po przejezdzie przez bramke i uwazamy...

Swoja droga, to nudzi mnie juz, ze nadmierna predkosc jest podstawowa przyczyna wypadkow. Tylko poteguje skutki.

Bezpieczna predkosc = 0, a i wtedy moze spasc drzewo...

Pomalu zblizymy sie do "locomotive act" z facetem biegnacym z czerwona flaga przed pojazdem.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: a może to po prostu bramki, które nasz debilski rząd wprowadził, żeby gnębić przewoźników (busy, autobusy i inne tiry): http://www.gazetakrakowska.pl/stronaglowna/385771,jazda-zakopianka-i-droga-olkuska-bedzie-platna,id,t.html ?? ??

 

To badziewie (bramki) nie powinno mrugać, piszczeć lub w inny debilny sposób dawać o sobie znać? Widzę to tu, to tam bramki + nieaktywna tablica (taka do wyświetlania ograniczenia prędkości). Może są jeszcze nieaktywne? Kurde, jadę sobie kulturalnie 90km/h i co rusz mnie ktoś wyprzedza. Dwa razy mi się odechciało i się przewiozłem z 3-5km z normalną prędkością. Nie powinno być przed wjazdem na Zakopiankę jakiejś tablicy informacyjnej, że dokonywany jest pomiar prędkości w taki sposób? Bramki są na oko co 5-10km, czyli one mierzą tylko poszczególne odcinki - nie dostanę prezentu za całokształt średniej z całej trasy? Zauważyłem, że położyli gęściej na odcinkach z ograniczeniem do 90km/h (moje ulubione zakręty...) :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
nie kumam tego ... nie lepiej jechać z max dozwoloną prędkością ?

 

Jak jadę na dłuższą trasę to trzymam się dozwolonej (a przynajmniej się staram). Jak robię krótką (<300km) trasę, którą dobrze znam, to lubie czerpać przyjemność z jazdy (głównie zakręty). Jakby było inaczej to pewnie kupiłbym Mercedesa a nie BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.