Skocz do zawartości

Gong niezapiętych pasów - wyłączenie


e61

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bulwersuj się. A szukałeś w ogóle po internecie? Mam Ci podać dokładnie jak dodawać do VO NCSem wyposażenie, kiedy na większości forum związanych z BMW jest to dokładnie opisane pomijając już dokumenty krążące po sieci? Czyli mam tracić swój czas na korzyść Twojego i podać wszystko na tacy pisząc epopeje. Ludzie... troszkę swojej inicjatywy. Jeżeli szkoda Ci czasu, a chcesz zaangażować w to czas innych osób to proszę bardzo: http://carpediemdiag.npx.pl/viewpage.php?page_id=16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj temat jest dość obszerny.. Nakieruje Cię, że często trzeba zmieniać wyposażenie auta we VO, aby pozbyć się gongu.

 

Kolego w e60/61? :D

Wiem, że na tym zarabiasz, wyłączałem w różnych e6x przed i po lifcie i pierwszy raz słyszę o zmianie VO. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, ja takiego przypadku nie miałem by zmieniać coś w VO.

wyłączenie gongu, czy światła dzienne, odblokowanie TV itp w tym modelu podejrzewam, że jest w stanie zrobić każdy, kto wie co to jest edycja pliku, rozszerzenie itp. I do tego umie czytać powiedzmy nie płynnie i to mu wystarczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj temat jest dość obszerny.. Nakieruje Cię, że często trzeba zmieniać wyposażenie auta we VO, aby pozbyć się gongu.

 

Kolego w e60/61? :D

Wiem, że na tym zarabiasz, wyłączałem w różnych e6x przed i po lifcie i pierwszy raz słyszę o zmianie VO. Nie wprowadzaj ludzi w błąd, ja takiego przypadku nie miałem by zmieniać coś w VO.

wyłączenie gongu, czy światła dzienne, odblokowanie TV itp w tym modelu podejrzewam, że jest w stanie zrobić każdy, kto wie co to jest edycja pliku, rozszerzenie itp. I do tego umie czytać powiedzmy nie płynnie i to mu wystarczy!

 

To byś się ździwił. Można wyłączać i szukać po module opcji odpowiadających za to, ale po co, skoro jest VO? Zwłaszcza, jak ktoś nie ma doświadczenia w kodowaniu. Jestem ogólnie zwolennikiem robienia rzeczy tak jak powinny być, a nie na siłę "klepania ich młotkiem". Po to są odpowiednie "narzędzia" aby ich używać, a nie kombinować naokoło na siłe.

 

I nikogo w błąd nie wprowadzam, to że nie potrafisz korzystać z VO tylko klepiesz zmiany parametrów na siłe, nie znaczy, ze nie mozna tego rozwiązać w inny prostszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.