Skocz do zawartości

[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16


krzysiek555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zakladaj airride bedzie kozak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niepodobna mi się to na silke chłopki przyjeżdżają i swoje cuda kładą na zimie :)

Może będę leciał do Obamy to sobie sprawie prezent :mrgreen:

Trochę poczytalem na sydykacie.de i wiele osób wrzucalo sprezny obnizajace do 226 i mpakietowego i nikt nie narzekal,także jak wrzuce napisze jakie odczucia beda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Patryk bardzo dobrze myslem ze bedzie zle ale jest ok,wywyalilem z przodu dystanase,na tyle sa 15mm,jest duzo wygodniej niz na 226,takze mod na plus :cool2:

Fele sa w miare zostawiam je na zime a na lato nastepne 18 lub 19 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No wlasnie u mnie bylo czuc przy 180km/h,zosatwilem na tyle 15mm ,a te 25mm co mialem na tyle obcieraly,musze je sprzedac ewetulanie wymienic na 20mm :norty:

Bylem ustawiac zbierznosc to mi jedna srube urwali(tylni wachacz) :mad2: A kierownica jest i tak krzywo,do tego prosilem o ujemny kat nawet zeszlifowalem z przodu nita zeby mieli latwej ale i tak lipa szkoda gadac :duh:

Zobaczymy jak zycie pozwoli to w tym roku chce mpakiet wewnetrzny a w nastepnym zewnetrzny i jakies 18 ewentulanie 19 z dobrym et :)

Musze jeszcze wymienic bak bo zaczal przeciekac dziwna sprawa :mad2: Przy okazji chce wszytskie oslony termiczne wymienic oraz zakonserowac podloge :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że szkoda kasę pakować w mpak

 

kupisz tłumik rm motors, dobrze przygotujesz obecny zderzak i zamkniesz się w kwocie 550 zł i będzie ładnie :)

 

 

 

 

lepiej chyba dołożyć nawigację, nie koniecznie dedykowaną, ale np tą o której rozwialiśmy kiedyś u Ciebie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-rm3-lewy-lub-prawy-i4227999319.html

takie cuś podrzucam

 

 

a mam pytanie do Ciebie Krzysiek,

czy Meguiar's Ultimate Compound lepiej używać ręcznie z padem tricolor czy mogę też na maszynie? Zależy mi na poprawie i odświeżeniu lakieru, a nie chcę robić puki co konkretnej polerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sam chciałem wydech od rm motors ale niestety nie maja takiego gotowego, trzeba by robić na zamówienie za 9 stówek, coś takiego jak to http://www.supersprint.com/en/prod_z-p-11031.aspx juz sie dowiadywałem. ps Krzysiek lampy z tyłu ori blackline czy przyciemniałes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.