Skocz do zawartości

E46 318i 1999r. problem z komputerem pokładowym


janek555

Rekomendowane odpowiedzi

E46 318i 1999r. mam prośbę, przy uruchamianiu samochodu zapalają się na wyświetlaczu cheku świetła z tyłu samochodu i świecą światła stopu. nie działa wtedy klakson i radio, nie można manetką zmienic funkcji komputera. światła: drogowe, halogeny /jak wlącze/ świecą ale kontrolki na tablicy nie świecą. po przejechanie czasami 100 m, czasami 1 km, wszystko wraca do normy. co to może byc za przyczyna. pojawiło mi się to ok. 3 m-ce temu, wcześniej wszystko było O.K. może zresetowac komputer pokładowy ale jak? gdzie on wogle jest, jak wygląda, sch. elektryczny. szukałem tego tematu ale znalazłem podobne tylko, że do E36. proszę o pomoc. :8) :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 318i 1999r. mam prośbę, przy uruchamianiu samochodu zapalają się na wyświetlaczu cheku światła z tyłu samochodu i świecą światła stopu. nie działa wtedy klakson i radio, nie można manetką zmienic funkcji komputera. światła: drogowe, halogeny /jak włącze/ świecą ale kontrolki na tablicy nie świecą. po przejechanie czasami 100 m, czasami 1 km, wszystko wraca do normy. co to może byc za przyczyna. pojawiło mi się to ok. 3 m-ce temu, wcześniej wszystko było O.K. może zresetowac komputer pokładowy ale jak? gdzie on wogle jest, jak wygląda, sch. elektryczny. szukałem tego tematu ale znalazłem podobne tylko, że do E36. Mam jeszcze jeden problem, otórz czasami jak chcę zapalic samochód giną mi kontrolki na dole i samochód nie zapala, jakby blokował imobilaizer, po kilku przekręceniach kluczyka samochód zapala, nie zawsze się to tak dzieje. proszę o pomoc. :8) :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.