Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam koledzy proszę o ocene i czy można poprzez vin cos więcej się dowiedzeć może ktoś podrzuci linka do dekodera

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x5-lift-bogata-wersja-3-0d-4x4-alufelgi-19cali-skora-ID6y4YaR.html

 

Handlarz , na 90% kupione od niemca pochodzenia nigeryjskiego . Dodatkowo opony wysmarowane jakims woskiem + przebieg skrecony pewenie z 300 000 km . Oplaty za ten samochod to pewnie ponad 6 tysiecy ? dodatkowo transport i inne rzeczy ? za ile go kupil w de ? za 35000 zl ? za rocznik 2005 ? gdzie zarobek ? wolne zarty ;)

hmmmm auto w kraju zarejestowane tablice zaśłoniete bo to komis , stan jak widać ale dzięki za podpowiedzi odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy proszę o ocene i czy można poprzez vin cos więcej się dowiedzeć może ktoś podrzuci linka do dekodera

 

 

Tu masz dekodery - viewtopic.php?f=44&t=182523

A z VIN-u możesz się dowiedzieć wszystkiego - zadzwoń do ASO i może Ci miła Pani albo Pan udzieli informacji, albo napisz do kolegi DRAY, z tego co się orientuje to kiedyś wrzucał jakieś historie serwisowe.

dzeiki bardzo kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany jestem tym autem, ktoś je zna lub oglądał ?

Proszę o opinie co o nim sądzicie?

http://allegro.pl/bmw-x5-4-4-320km-i5338948793.html

Światła i kiera z przed liftingu. Przód po. Dopytaj o dokładną datę produkcji bo jak swojego jechałem kupić to stało w ogłoszeniu 2004 a okazało się że produkcja 2003 listopad

Wiek nie gra roli ,ważny jest stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj czy auto jest z Niemiec (a widzę Niemieckie auto) jeśli masz jakieś pytania moja żona perfekt mówi po niemiecku ,może zadzwonić - coś zapytać. Fotele oddają 140tyś ale przydało by się lepsze zdjęcie. Fajne wyposażenie ale kolor siwy jak cholera mi się nie podoba.

Cena jak najbardziej słuszna za 2006. Ja za swój dałem 11.000 a było 11.900.

Ładne auto ,raczej się opłaca

Wiek nie gra roli ,ważny jest stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.