Skocz do zawartości

Odradzam zakup tego auta


venom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio mialem troche czasu wiec po robocie podjechalem do Tychow obejrzec to cudo z aukcji ponizej.

 

http://allegro.pl/bmw-e38-e-38-728-728i-2000r-lift-lpg-gaz-sekwencja-i1789884856.html

 

Posta pisze bo nie chce zeby ktos marnowal sobie czas na ten pojazd

 

auto jest po gradobiciu - nie widac tego na foto ale dach i klapa tyl maja wgnioty

przod prawy walona - krzywo poskladana nierowne szpary przy masce

prawy przod blotnik malowany nieudolnie na rancie wylazi czerwona farba/podklad

maska nie ma wgniot wiec najpierw byl grad a potem strzał w przód

 

technicznie nie sprawdzałem bo powyzsze fakty juz mi dały do myslenia

 

Pozdrawiam

E30 Touring 88' sprzedane

E30 Coupe 90' winterauto

Z3 Roadster 97' funcar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem podjechalem ogolnie zobaczyc co moge dostac za 20tys

wiem ze taki pojazd za 10 to mina wiec to byla taka przymiarka :)

 

z ciekawostek kupowalem auto obecne z komisu i zero problemow ani wad ukrytych wiec roznie to bywa.

postaram sie wrzucac tutaj opisy autek ktore obejrze w najblizszym czasie - robie to przy okazji przy zerowym koszcie wlasnym a wiem ze ludzie czasem jezdza przez pol polski i potem tylko nerwy zostaja

E30 Touring 88' sprzedane

E30 Coupe 90' winterauto

Z3 Roadster 97' funcar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ciebie w tym aucie dziwi? Za 5 tys Euro nie kupisz w Niemczech E38 w idealnym stanie, więc musiała być bita. Za dobre poliftowe E38 to nawet 10 tys Euro każą sobie płacić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze w komisie nic mnie nie zdziwi

po drugie cena nie zawsze jest wykladnikiem stanu auta - czyt nawet za 50tys mozesz kupic mine. Przykladem jest moje auto ktore kupilem taniej niz kilka sztuk wczesniej ktore ogladalem i ktore byly po prostu szpachlowozami zajezdzonymi na amen

po trzecie - max cena na allegro za e38 to ok 30-35tys zl wiec jesli ograniczyc sie do polskiego rynku za 20tys auto powinno soba cos reprezentowac (to auto powinno byc wystawione za ok 10tys jak auto ktore opisze ponizej)

po czwarte nie szukam idealu bo takie sa w salonach ew jak tu piszesz za 10tys e

 

tak jak pisalem watek jest po to aby zaoszczedzic komus czasu na wyjazd i rozczarowanie

 

kolejne autko ktore obejrzalem

 

cena oczywiscie smieszna ale poniewaz mialem po drodze grzechem bylo nie zajrzec

http://otomoto.pl/bmw-728-zarejestrowana-manual-C20328632.html

 

z zewnatrz:

nie mialem miernika wiec ciezko orzec co bylo robione ale luszczy sie klar na laczeniu drzwi przod tyl od kierowcy

z przodu bylo cos z maska zagnieciona na srodku nerka odstaje

prawa lampa tyl paruje mocno

opony zimowe ladne ale jedna uszkodzona (guz)

 

mechanicznie

silnik myty

nie bylo tam nigdy gazu

wyciek oleju spod pokrywy zaworow

po odpaleniu kopci dosc mocno na bialo (podobno stal 3dni ale to zaden argument)

klima dziala elektryka ok

klapa tyl domyka sie poprawnie

 

srodek

ladny stan poza wytarta kierownica (wiadomo przebieg nieprawdziwy ale to akurat norma)

uszkodzony uchwyt na napoje

welury ladne niepowycierane

 

ogolnie moze ktos ja podratuje samochod wymaga inwestycji ale jest to jakas tam baza

E30 Touring 88' sprzedane

E30 Coupe 90' winterauto

Z3 Roadster 97' funcar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chyba się galopujesz z ocenami tych aut. Szukasz wad w e38 za 10 tyś, tak jakbyś liczył na to, że będą ok. Skoro cena jest niższa od zadbanej e32 to dobrze, że te auta wogóle odpalają i jeżdżą. Za dobrą e38 trzeba dać 30 tyś, nie ma co się czarować. Za moją e32 kiedyś na zlocie chcieli mi dać 40 tyś, takie są realia rynku.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tą ostatnią bym brał jak by zjechać do 9500 zł. Jest kilka rzeczy do zrobienia, ale nie oszukujmy się :) nówki stoją w salonie, a nie w komisie/u handlarza.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tą ostatnią bym brał jak by zjechać do 9500 zł. Jest kilka rzeczy do zrobienia, ale nie oszukujmy się :) nówki stoją w salonie, a nie w komisie/u handlarza.

 

mysle ze w przedziale 5-10tys moznaby sie zmiescic z inwestycjami w to auto

zalezy co kto chce osiagnac i czy bedzie zakladal gaz

co nadal tworzy kwote finalna w okolicach 20tys zl

silnika bym nawet nie naprawial tylko kupic blok z gwarancja bez osprzetu i przelozyc po prostu a tamten trzymac sobie na czesci albo zrobic z niego stolik do pokoju :D

E30 Touring 88' sprzedane

E30 Coupe 90' winterauto

Z3 Roadster 97' funcar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.